FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Montaż klimatyzacji

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agnieszka22
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 04 Lut 2021
Posty: 49

PostWysłany: Sro Cze 23, 2021 10:04 am    Temat postu: Montaż klimatyzacji Odpowiedz z cytatem

Witam, ostatnio mam problem z narastającą temperaturą w mieszkaniu, ponieważ stacjonuję na poddaszu. Zdecydowałam się na montaż klimatyzacji gorzów aczkolwiek mam pytanie dotyczące firmy, którą znalazłam. Chodzi o http://www.goterm.pl/oferta.php polecacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 604

PostWysłany: Czw Cze 02, 2022 9:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli interesuje Cię klimatyzacja do domu to bardzo polecam współpracę z firmą DAIKIN. Oferuje ona przeróżne klimatyzatory i konfiguracje pozwalające na efektywne chłodzenie i ogrzewanie zarówno pojedynczych pomieszczeń jak i całego budynku, biorąc pod uwagę energooszczędność i indywidualne oczekiwania właściciela/użytkownika lokalu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Garen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Kwi 2017
Posty: 699
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Czw Cze 09, 2022 10:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zdecydowałem się na montaż i serwis klimatyzacji u siebie w domu i była to jedna z najlepszych decyzji w ostatnim czasie. Wszystko działa znakomicie i gwarantuje odpowiedni komfort.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TomekZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Sty 2022
Posty: 202

PostWysłany: Pon Cze 13, 2022 8:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli jesteśmy w temacie klimatyzacji to ja też się pochwalę i od dwóch miesięcy mamy klimatyzację u siebie Smile Jestem bardzo zadowolony i gotowy na upalne lato Smile W zeszłym troku mieliśmy straszne warunki w domu bo nasz dom jest cały czas nasłoneczniony jak nie z jednej to drugiej. Montażem klimatyzacji w naszym domu zajęła się firma https://www.salixbydgoszcz.pl/kontakt i wiele z was tą firmę polecało i nikt się nie pomylił Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaRis
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 662

PostWysłany: Wto Cze 14, 2022 10:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odnośnie wyboru klimatyzatora do domu, czy mieszkania aby zachować w swoim domu odpowiednią temperaturę podczas upałów to warto sobie sprawdzić modele dostępne w ofercie Manta, na przykład AIWA PROM 3,5kW WIFI 3D, która posiada filtr z jonami srebra, nawiew 3D, czy także wbudowany moduł WiFi. Najlepiej samodzielnie się z nim zapoznać i podjąć racjonalną decyzję w tym zakresie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiakowa06
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Cze 2019
Posty: 253

PostWysłany: Pon Cze 27, 2022 7:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele osób decyduje się na montaż klimatyzacji - upalne lata zmuszają nas do tego!!

Polecam zapoznać się z ciekawym artykułem - jeżeli stoicie jeszcze przed decyzją zakupu i montażu klimy https://www.omnibus.biz.pl/klimatyzatory-lodz/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1976

PostWysłany: Pią Lis 25, 2022 5:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chodzi o klimatyzacje, to ja od siebie polecam firme https://vaillant-serwis-malopolska.pl/oferta/klimatyzacja/ wydaje mi sie, ze jak najbardziej cena idzie w parze z jakoscia. Wiadomo, ze najpierw bralem pod uwage opinie innych klientow i dopiero pozniej sam skorzystalem. Bylo warto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wierchuszka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 676

PostWysłany: Pią Lis 25, 2022 6:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam szczerze, że na rynku jest sporo firm które zajmują się klimatyzacją, więc nic dziwnego że macie problem z wyborem ten jednej konkretnej. Mimo wszystko, ja od siebie polecam zwrócić uwagę na propozycje na stronie tej firmy https://www.climapolska.com.pl/klimatyzacja-do-biura/ , ponieważ moim zdaniem to najlepsi specjaliści w tym zakresie. Przejrzyjcie sobie ich ofertę, a myślę że nie pożałujecie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
REPORTOWICZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lut 2021
Posty: 1121

PostWysłany: Sro Lis 30, 2022 1:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety ja jeszcze takimi sprawami się raczej nie zajmowałem, ale za to wiem jak istotną kwestią jest na pewno to aby regularnie serwisować klimatyzację w naszych autach. Zdecydowanie do takich działań dobrze jest zgłosić się do firmy https://expertczystosci.pl/czyszczenie-klimatyzacji i wiem, ze takie sprawy bywają całkiem istotne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martaszefc
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Gru 2022
Posty: 6
Skąd: Białystok

PostWysłany: Czw Gru 15, 2022 5:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Montujemy klimatyzację - wiele osób "rzuca się" na klimatyzację bez zastanowienia i rozeznania w temacie, Jest to duży błąd. Są rzeczy które trzeba wiedzieć i sprawdzić przed montażem klimatyzacji. Mi przykładowo nie pozwolono zainstalować klimatyzacji takiej jaką chciałam, musiałam wybrać inny model. Polecam artykuł "Co powinieneś wiedzieć przed zainstalowaniem klimatyzacji?"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy