FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
dom
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
annusiak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Mar 2013
Posty: 327

PostWysłany: Pon Lis 30, 2015 10:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robi wrażenie to mało powiedziane!
Chciałabym takie domek posiadać w miejscu dość nietypowym, gdzie bez firmy "uniwersal" na pewno się by nie obeszło.
Zresztą mało która budowa bez takiego wsparcia jak dźwig wynajem nie dała by rade powstać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
bryks
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Lip 2015
Posty: 86

PostWysłany: Pon Lis 30, 2015 4:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja siostra buduje właśnie dom bardzo podobny do tej realizacji http://espirounique.pl/wp-content/uploads/2015/04/Radzymin-1_galleryimg.jpg. Wybrali tę samą firmę Espiro Unique, która budowała dom z fotografii. Nie dziwi mnie, że na tę firmę padł wybór, ponieważ firma ma doświadczenie w kompleksowej budowie domu o dużym metrażu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jinoo
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Cze 2015
Posty: 112

PostWysłany: Sro Gru 09, 2015 11:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy okazji budowy radze zainwestować w takie kontenery sanitarne biurowe: http://wcserwis.pl/kontener-biurowo-socjalny/ To bardzo dobry wybór, bo można w jednym miejscu przechowywać ważniejsze rzeczy przebrac sie, odś2ieżyć. Na budowie jest straszny syf, a takie rozwiązanie jest bardzo pomocne;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olga87
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Gru 2014
Posty: 133

PostWysłany: Sro Gru 30, 2015 7:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym chyba radziła zacząć od znalezienie projektu. Może spodobają Wam się takie jak tu- energooszczędne projekty domów? Przynajmniej możemy liczyć na mniejsze koszty ogrzewania...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Euro
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Sty 2016
Posty: 2

PostWysłany: Wto Sty 05, 2016 7:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Domy z bali drewnianych są ciekawym pomysłem na gniazdko rodzinne. Są przytulne i mają swój niepowtarzalny klimat. Zachęcam do zapoznania się z różnymi metodami budowy takiego domu. http://domyzbali.lublin.pl/technologia Takie domy dobrze postawione i zabezpieczone są na pokolenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
budowlaniec
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 648

PostWysłany: Sro Sty 13, 2016 9:51 am    Temat postu: ubezpieczenie Odpowiedz z cytatem

W całym tym szale urządzania mieszkania i domu, nie zapomnijcie o ubezpieczeniu. Proponuję zapoznać się z tą propozycją http://www.agencjasocha.pl/oferta-dla-ciebie/majatek-mieszkanie-dom
A, że często kupując dom, mieszkanie zaciągamy kredyt, to zwróćcie opcję ubezpieczenie przy kredycie. Moim zdaniem bardzo ciekawe rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jinoo
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Cze 2015
Posty: 112

PostWysłany: Sro Sty 20, 2016 10:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam jestem zdania, że nie warto budowac domów na pokolenia. Lepiej stawia na mniejsze domki, które są tańsze w utrzymaniu i zdecydowanie łatwiej jest je ogrzać.

Ostatnio zmieniony przez Jinoo dnia Sro Sty 27, 2016 1:25 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jinoo
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Cze 2015
Posty: 112

PostWysłany: Sro Sty 27, 2016 1:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakbyście potrzebowali jakiś obróbek blacharskich, to ja polecam taką firmę: http://www.budmax-metal.com.pl/obrobki-blacharskie.html Robią wszystko bardzo szybko i co najważniejsze sprawnie... Takie rzeczy bardzo sie przydają, a kontakt dobrze jest zachować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
princeless
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 23
Skąd: Bolesławiec

PostWysłany: Nie Sty 31, 2016 10:22 pm    Temat postu: Dom pasywny Odpowiedz z cytatem

A jeśli chodzi o dom energooszczędny, myślicie, że warto inwestować w tego typu rozwiązania? Czy faktycznie oszczędności są spore, po ilu latach możemy liczyć na zwrot z tego typu inwestycji? Jakie systemy sprawdzają się najlepiej na przykład w zakresie baterii słonecznych, systemu odzyskiwania wody deszczowej, etc.? Czy ktoś z Was budował kiedyś dom pasywny?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kajagoogoo
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 14 Lis 2013
Posty: 15

PostWysłany: Pon Lut 01, 2016 12:15 am    Temat postu: Dom energooszczędny Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie, a znacie jakieś fajne strony, porady, artykuły, ewentualnie wiecie, gdzie można ściągnąć jakieś materiały na temat energooszczędnego budowania? Dom pasywny to coś, co interesuje mnie od dawna, jestem ciekawa wszelkich rozwiązań w tym zakresie i metod budowy domu energooszczędnego. Czy faktycznie inwestycja w systemy energooszczędne się opłaca? Czy warto budować taki dom?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalicki12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 969

PostWysłany: Wto Kwi 12, 2016 2:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę Ci polecić firmę z Rzeszowa (z tego co się orientuję to działają też w Mielcu i Dębicy) FACHMAN. Oni zajmują się kompleksowo budową. Można im zlecić robotę od projektu po wykończenie. Są rzetelni, dokładni i wywiązują się terminowo z prac. Nowinki techniczne nie są im obce Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ZbyszekK
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Kwi 2016
Posty: 4

PostWysłany: Sro Kwi 13, 2016 12:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ciekawy jestem tez jakie maja ceny Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
honorata
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 684

PostWysłany: Wto Sie 23, 2016 9:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze miałam dylemat- dom czy mieszkanie.. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 533

PostWysłany: Sro Lis 23, 2016 7:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam wolałabym dom. Nie ma jak to przepiękny dom drewniany z bali http://www.naturekodom.pl/etapy-budowy-domow-z-bali i dookoła piękny duży ogród. Widziałam je na Mazurach i się w nich zakochałam. Domy te są bardzo klimatyczne i zdrowe. Byłaby to taka moja ostoja, w której wypoczywałabym w ciszy i spokoju.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
merka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Wrz 2017
Posty: 5

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2017 12:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy dźwig będzie Wam potrzebny? Jak duży dom budujecie?
_________________
http://arton.net.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 2 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy