FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Dekoracje do kuchni - macie jakieś?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kotycz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2013
Posty: 866

PostWysłany: Wto Gru 09, 2014 7:02 pm    Temat postu: Dekoracje do kuchni - macie jakieś? Odpowiedz z cytatem

Co myślicie o dekoracjach do kuchni?
Ja jakoś nie umiem się przekonać, bo mam wrażenie, że tylko mi zagracają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
adamowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 810

PostWysłany: Sro Gru 10, 2014 2:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może zamiast jako takich dekoracji, wybierz sobie coś, co po prostu będzie w kuchni użyteczne, a przy okazji ładne.
Zobacz propozycje od Black Red White: http://www.dekoracje.brw.com.pl/kuchnia/ociekacze/ - większość tych przedmiotów przydaje się w każdej kuchni.
Nie musisz tego trzymać gdzieś na wierzchu, wystarczy, że po prostu od czasu do czasu używasz takich rzeczy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Nie Gru 28, 2014 2:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mam żadnych dekoracji w kuchni ale nie zaprzeczę że nie myślę o ich zakupie;) Ostatnio trafiłam na program do wizualizacji wnętrz i mam zamiar sprawdzić jak moja kuchnia będzie się prezentowała z nowymi meblami i dodatkami z ikea.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dort
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Wrz 2013
Posty: 7

PostWysłany: Czw Sty 08, 2015 9:04 pm    Temat postu: Oświetlenie Odpowiedz z cytatem

Według mnie minimalisty Smile nie trzeba za wiele,by wnętrze było ciekawie urządzone. Polecam dużą uwagę przywiązać przede wszystkim do oświetlenia w domu. Jako, że lubię owoczesność to wyrałem coś takiego http://lampa24.pl/Img.ashx?Id=3356&w=300&h=300 , muszę jeszcze coś do kuchni znaleźć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Złośnica2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 500

PostWysłany: Pią Sty 09, 2015 7:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może pomysl o powieszeniu takiego obrazu http://www.fotoboard.com.pl/obrazy-i-plakaty/przeznaczenie/do-kuchni do kuchni widziałam tam kilka bardzo fajnych propozycji. Takie elemanty dekoracji bardzo fajnie ożywiają wnętrze wiec pasują do każdej kuchni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rebekaa
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 02 Lip 2015
Posty: 30

PostWysłany: Czw Lip 02, 2015 3:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi sie że warto wybierać takie dekoracje i dodatki, które będa pasowały nam do wszystkiego. Takimi fajnymi dodatkami są chyba naklejki na ścianę. Łatwo można je usunąć lub zmienić a są bardzo stylowym dodatkiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dariaw
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sty 2014
Posty: 134

PostWysłany: Pon Sty 04, 2016 12:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że oprócz takich standardowych dodatków fajnie w kuchni wyglądają kwiaty, oczywiście trzeba wiedzieć jakie rodzaje kwiatów mogą przebywać w pomieszczeniu w którym jest bardzo ciepło, a z gotujących się potraw wydobywa się para wodna. Znalazłam tekst na ten temat, tutaj link - https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/aranzacje/ktore-kwiaty-pasuja-do-kuchni-1173.html. Napisane jest tam, że idealną rośliną do kuchni jest sansewieria, która nie zwiędnie pod wpływem trudnych kuchennych warunków. Co o tym sądzicie? A może macie w swoich kuchniach już kwiaty? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SzablonStudio
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Wrz 2015
Posty: 7

PostWysłany: Pią Lut 05, 2016 9:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś ceni sobie przestrzeń, ale chciałby ozdobić jakoś swoją kuchnie to może dodać jej uroku poprzez ozdobienie ścian. Ładnie prezentują się naklejki o wzorach przeznaczonych specjalnie dla kuchni np. małe filiżanki i inne urządzenia kuchenne np.
_________________
Szablony malarskie i naklejki dekoracyjne na ścianę - www.szablon-studio.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lublinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 848

PostWysłany: Pon Lut 08, 2016 10:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My póki co mamy w kuchni tylko dwa serduszka wiszące na ścianie Razz Nie szalałam zbytnio z dekoracjami. Na szczęście niedługo czeka nas remont i rozważam zamówienie naklejki na ścianę. Mam kilka miejsc w których będą się fajnie prezentować Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy