FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Szukam

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Agencje nieruchomości
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
polly
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 03 Gru 2013
Posty: 50

PostWysłany: Czw Lut 27, 2014 11:17 am    Temat postu: Szukam Odpowiedz z cytatem

Szukam agencji nieruchomości lub developera, ktory w swojej ofercie ma mieszkania bezczynszowe w Warszawie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
dariaw
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sty 2014
Posty: 134

PostWysłany: Czw Lut 27, 2014 11:19 am    Temat postu: Re: Szukam Odpowiedz z cytatem

polly napisał:
Szukam agencji nieruchomości lub developera, ktory w swojej ofercie ma mieszkania bezczynszowe w Warszawie.

Oferty mieszkań bezczynszowych znajdziesz w Internecie, np. na stronie internetowej http://www.mieszkania-bezczynszowe.pl/. Gotowe inwestycje to: Warszawa-Białołęka, ul. Lewandów (Osiedle: Konik Polny I, II, III), Warszawa-Białołęka, ul. Kamykowa (Osiedle: Kamyk Zielony), Warszawa-Rembertów, ul. Kadrowa (Osiedle: Rudy Rydz).
Inwestycje w trakcie realizacji: Warszawa-Rembertów, ul. Władysława Szeflera Włada (Osiedle: Rudy Rydz III) Termin oddania: 30.06.2014, Warszawa-Rembertów, ul. Kadrowa (Osiedle: Rudy Rydz Las) Termin oddania: 31.10.2014, Warszawa-Targówek, ul. Krośniewicka (Czerwona Jarzębina) Termin oddania: 30.06.2014, Warszawa-Targówek, ul. Figara (Osiedle: Czerwona Jarzębina) Termin oddania: 30.06.2014,
Marki, ul. Lisa Kuli (Osiedle: Pasikonik) Termin oddania: 30.08.2014 Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Torulo
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 03 Mar 2014
Posty: 10

PostWysłany: Czw Wrz 25, 2014 8:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie oferty znajdziesz też z łatwością na stronie http://www.klikmapa.pl/mieszkania-na-sprzedaz,mi-warszawa.html, tam są wszystkie aktualne ogłoszenia z każdej kategorii, z tego co sprawdzałem to fajnie działająca stronka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marendale
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 14

PostWysłany: Wto Lut 23, 2016 2:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz możliwość to najlepiej kupić nowe własne mieszkanie. Wynajmowanie mieszkania jest dużo gorszym rozwiązaniem, bo zawsze opłata czynszowa może wzrosnąć, a umowa w każdej chwili może zostać rozwiązana.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bozena96
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 28 Sty 2016
Posty: 26
Skąd: warszawa

PostWysłany: Wto Lut 23, 2016 3:07 pm    Temat postu: GrupoLar Odpowiedz z cytatem

proponuję Ci http://www.bliskitarchomin.com/ buduje GrupoLar budują nie tylko w tej dzielnicy fajnie i wygodnie na ciekawyc atakcyjnych umowach
_________________
BOZENA
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cyberdog
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Sie 2017
Posty: 5
Skąd: Elbląg

PostWysłany: Czw Sie 24, 2017 6:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się niestety na tym kompletnie nie znam... Nie będę w stanie w tym obszarze tematycznym pomóc...
_________________
Tymczasem jednak całe życie, jakie masz i jakie cię jeszcze czeka, to dzień dzisiejszy wieczór, potem jutro, znów dzień, wieczór, jutro i tak od nowa (mam nadzieję) pomyślał - więc lepiej staraj się wykorzystać czas i bądź za to wdzięczny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1243

PostWysłany: Sro Sty 03, 2018 10:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czemu koniecznie dewelopera ? Moim zdaniem spokojnie mieszkanie lub dom można znaleźć bez pośredników chociażby na takich stronach z ogłoszeniami jak https://www.zlotesklepy.pl/blog/post/oglaszamy24,221 Wink moim zdaniem bardzo fajna opcja, można tam spotkać naprawdę wiele ciekawych ofert unikając opłat, które musimy ponieść przy umowach z agencjami i tego typu instytucjami Wink co myślicie o takim rozwiązaniu, bo jak dla mnie wygląda to dużo bardziej atrakcyjnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kalina
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Maj 2019
Posty: 219

PostWysłany: Sro Mar 18, 2020 5:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo różnych ogłoszeń znajdziesz na stronie Ceneo Lokalnie https://www.ceneolokalnie.pl/warszawa . Nawet nie wiedziałam jeszcze wczoraj o istnieniu tej strony, bo po prostu rzadko zaglądam do internetu. Jednak siostra mnie namówiła, żebym działki szukała właśnie na takich portalach, bo deweloperzy oraz inni sprzedawcy także się na nich ogłaszają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Puella
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Cze 2017
Posty: 141

PostWysłany: Nie Maj 03, 2020 2:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możecie też spróbować zajrzeć na bezpłatne ogłoszenia Pokato, gdzie można znaleźć wiele rodzaju ofert na usługi i produkty, ale też dodać za darmo swoje ogłoszenia. Jeśli jeszcze nie korzystaliście z tego miejsca, to sądzę, że warto spróbować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ivisuz
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 02 Lis 2018
Posty: 13

PostWysłany: Czw Lip 02, 2020 11:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Także szukam kogoś skutecznego w sprzedaży nieruchomości a konkretnie to na Podkarpaciu, próbowaliśmy na własną rękę ale kiepsko to idzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adam333wws
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Cze 2021
Posty: 5

PostWysłany: Sob Cze 12, 2021 4:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podoba mi się ten wątek. Można się dowiedzieć bardzo dużo ciekawych informacji.
_________________
odkurzacze centralne zestawy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gorczany.casandra
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Cze 2021
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Cze 16, 2021 8:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór najlepszego miejsca do zamieszkania to najczęściej sztuka kompromisu. Idealne mieszkanie położone jest w cichej okolicy, bisko centrum lub miejsca pracy i z dostępem do infrastruktury miejskiej. Ale uśredniając należy przyznać, że mieszkania z rynku wtórnego wygrywają pod kątem lokalizacji z rynkiem pierwotnym. Ja kupiłabym mieszkanie od prywatnej osoby.
_________________
ogłoszenia darmowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Agencje nieruchomości Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy