FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Lampa do pokoju dziecka

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gead222
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 4
Skąd: Chojnice

PostWysłany: Pią Lut 26, 2016 2:53 pm    Temat postu: Lampa do pokoju dziecka Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich. Czy jesteście w stanie polecić mi jakieś sprawdzony lampy do dziecięcego pokoju? Jakieś wiszące lampy dla dzieci są np. tutaj. Co myślicie o tej ofercie? Jest ona Waszym zdaniem warta uwagi?
_________________
Każdy krok zostawia ślad.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
hello
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sty 2016
Posty: 1072

PostWysłany: Pon Lut 29, 2016 2:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te lampy są całkiem niezłe Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2014
Posty: 508

PostWysłany: Pon Sie 15, 2016 7:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o lampy do pokoju dziecięcego to bardzo fajne widziałam tutaj http://lampy-kinkiety-oswietlenie.dom.pl/11-kinkiety myślę, że znajdziesz tam coś odpowiedniego. Mnie tam podoba się bardzo kinkiet samochodzik.W pokoju chłopca wyglądał by rewelacyjnie i jaką radość by sprawił. Takie kinkiety to świetna sprawa ogólnie zwyłe lampy też są jednak takie kinkiety sprawdzają się nad łóżeczkiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AdamSel
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Mar 2019
Posty: 237

PostWysłany: Wto Lut 11, 2020 11:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat jeśli chodzi o wybór dobrej jakości lamp do salonu, czy sypialni to powinniście zwrócić uwagę na ofertę https://zfabryki.pl/pol_m_Lampy_Lampy-sufitowe-192.html gdzie znajdziecie szeroki wybór propozycji w bardzo fajnych cenach i jednocześnie nowoczesnym wydaniu, także mam nadzieję że będziecie zadowoleni z efektów i przede wszystkim odpowiednio doświetlicie swoje wnętrze, aby długimi wieczorami zawsze było odpowiednio jasno.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lokatorki
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 05 Kwi 2020
Posty: 57

PostWysłany: Sro Lut 17, 2021 9:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę polecić lampke personalizowaną z imieniem dziecka. jest taki sklep który robi te lampki na zamówienie https://www.efernando.pl/167-oswietlenie-lampy-dla-dzieci. Kosztuje 80 zł także cena dobra i jakość wspaniała
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kryskaq
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 21 Kwi 2021
Posty: 28

PostWysłany: Sro Kwi 21, 2021 4:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście zawsze kupuję takie rzeczy w sprawdzonych miejscach, polecić Wam mogę Arrow Hurtownia elektryczna e-domus, w której z całą pewnością znajdziecie to czego szukacie Smile Polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy