FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Co powinno znaleźć się w kuchni?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 24, 25, 26  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dorothy
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 16 Paź 2015
Posty: 12

PostWysłany: Pią Sty 08, 2016 12:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdzam opinie na różnych forach już drugi tydzień. Zdania są bardzo podzielone a opinii jest prawie tyle, ile użytkowników.

Zastanawiam się nad rodzajem kuchenki. Do tej pory mieliśmy gazową. Przy piecyku dwuobiegowym w mieszkaniu niby zużycie gazu na kuchence niedostrzegalne. Jednak zimą rachunki za gaz i bez gotowania, za każdym razem dają nieźle po kieszeni.

Z pewnością kuchenka gazowa jest trudniejsza w utrzymaniu pod kątem czystości. Elektryczne czy indukcyjne płyty nie mają tylu zakamarków. Jednak nie miałam z nimi zbyt wiele do czynienia, żeby móc zdecydować czy gotowanie na płytach elektycznych bądź indukcyjnych jest wygodne. Gaz to jednak gaz, wszystko widać i wiadomo, że nam się obiad nie przypali.

Jak jest w przypadku płyt indukcyjnych i gazowych? Podzielcie się proszę opiniami. Czy duże jest zużycie prądu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Złośnica2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 500

PostWysłany: Pon Sty 11, 2016 3:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jakoś nie wyobrażam sobie kuchni bez krzeseł, a że u nas kuchnia nie jest zbyt duża to muszę poszukać jakiś stylowych krzeseł barowych bo zajmują mniej miejsca. Skupiłam się tutaj https://stylowo-mieszkam.pl/27-stolki-barowe-hokery na poszukiwaniach właśnie takich krzeseł bo zauważyłam że wybór mają tam spory no i nie zapłacę za wysyłke bo mają darmową.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fala
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 16 Gru 2015
Posty: 31

PostWysłany: Pon Lut 01, 2016 6:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest dużo ważnych sprzętów. Ja ostatnio kupowałem taką obieraczkę: https://seltrade.pl/noze-akcesoria-kuchenne/akcesoria-kuchenne/obieraczki . Lubię ziemniaki i sprawdza się ona znakomicie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
benedict
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Lut 2016
Posty: 6

PostWysłany: Wto Lut 02, 2016 7:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co powinno znaleźć się w kuchni...? Very Happy Very Happy Very Happy
Lodówka, pralka, jeśli nie ma miejsca w łazience, szafki, kuchenka i to wszystko. Nie pisze tu o zbędnych sprzętach, takich jak osobna zamrażarka czy zmywarka do naczyń, bo bez tego każdy potrafi się obejść, ale bez lodówki i bez pralki już nie... Poza tym dobry ekspres do kawy, a przynajmniej czajnik elektryczny Very Happy stół, krzesła, kosz na śmieci Idea
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dnowaczek87
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2015
Posty: 132

PostWysłany: Czw Lut 04, 2016 9:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj,
Ja podrzucę Ci dość nietypową rzecz ale również praktyczną. Ponieważ często kuchnia może być narażona na wilgoć to polecam http://pochlaniaczewilgoci.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prowansja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lis 2014
Posty: 285

PostWysłany: Pon Lut 08, 2016 11:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem, obowiązkowo w kuchni powinien się znaleźć porządny ekspres do kawy. Możecie go kupić np. w http://www.konesso.pl/pol_m_Kawa-i-akcesoria-490.html znajdziecie tam dosyć spory wybór wraz z dokładnymi opisami, oraz akcesoria i części zamienne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michalina22
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Lut 2016
Posty: 6

PostWysłany: Wto Lut 09, 2016 11:21 am    Temat postu: Światła!!!;0 Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś tak jak ja ma wieczorami późnym wieczorem problem z oświetleniem. Często złe oświetlenie wpływa na mój dyskomfort przy nocnym gotowaniu:) mam 40 vat jedna zarówkę przy 10m2 i już myślę o jakimś dodatkowym oświetleniu... kto ma podobny problem może poczytać - Housemarket -jak dobrze oświetlić kuchnię
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lublinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 848

PostWysłany: Czw Mar 03, 2016 8:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno nie powinno zabraknąć miksera, blendera, mikrofali i piekarnika. Ja bez tego nie wyobrażam sobie życia. Poza tym przyda ci się [URL="https://artiglo.pl/kuchnia/szklana-deska-do-krojenia"]szklana deska do krojenia[/URL] Jest o wiele praktyczniejsza od plastikowej czy drewnianej deski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beata55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2015
Posty: 1099

PostWysłany: Czw Mar 17, 2016 9:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie w kuchnie może nie być miksera ale musi być ekspres do kawy i dobrej jakości kawa https://ekoitalia.pl/content/7-oferta To stawia mnie rano na nogi i nie wyobrażam sobie życia bez niej. Ta firma też dostarcza kawy do firm, restauracji itp warto zapoznać się z ofertą jeśli macie firmy. ja uwielbiam ich smaki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
d4r3k88
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 17 Mar 2016
Posty: 12

PostWysłany: Czw Mar 17, 2016 1:55 pm    Temat postu: Re: Co powinno znaleźć się w kuchni? Odpowiedz z cytatem

kotycz napisał:
Chodzi mi o takie mniej oczywiste sprzęty, które ułatwią nam życie codzienne.
Macie jakieś pomysły?


świetny pomysł na przechowywanie produktów: http://www.housemarket.pl/wnetrza/106/perfekcyjne_przechowywanie_i_organizacja_w_kuchni,4034.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
budowlaniec
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 648

PostWysłany: Nie Mar 20, 2016 12:10 pm    Temat postu: pojemniki do lodowki Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem w kuchni powinny znaleźć sie np takie pojemniki http://sklepholenderski.pl/miska-kuchenna-Volumia-2L-czerwona
Sa one bardzo estetyczne, wykonane z odpowiedniego materiału i żywność w nich przechowywana nie psuje się i nie wydobywa sie z nich zapach, który przenika do innej żywności znajdującej sie w lodówce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michalina333
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Mar 2015
Posty: 4

PostWysłany: Pią Mar 25, 2016 2:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kuchni powinno być mnóstwo sprzętu, tak aby wszystko było pod ręką. Ja nie wyobrażam sobie np, że w kuchni może zabraknąć mikrofalówki albo czajnika elektrycznego. Lubię szybkie śniadania, więc jest mi to niezbędne. Jak chce posiedzieć i zrobić coś dobrego i jednocześnie zdrowego to muszę mieć parowar. Tak na marginesie, muszę się pochwalić bo ostatnio to mój najlepszy zakup i często używam go w kuchni. Ufam tylko sprawdzonym markom, a mój parowar jest z francuskiego koncernu Tefal.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GrazynkaKowalska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 464

PostWysłany: Sob Kwi 02, 2016 11:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprzęt swoją drogą. W kuchni przecież najważniejsze są meble :)Kuchnia jest pomieszczeniem, które musi być bardzo przemyślanie urządzone i funkcjonalne. Nawet niewielką kuchnie można urządzić w taki sposób, żeby wszystko w niej pomieścić. Ja teraz planuje zmianę mebli, które mam na inne i zastanawiam się nad meblami wykonanymi na zamówienie, a dokładniej interesują mnie Meble kuchenne Jago . Nie wiem tylko, czy wybrać meble nowoczesne, czy może klasyczne. Może ktoś z Was mi doradzi?

Ostatnio zmieniony przez GrazynkaKowalska dnia Nie Lip 10, 2016 11:04 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2016 5:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kuchni na pewno powinny znaleźć się worki na odpady np z http://www.bkfwarszawa.com.pl/produkty/worki-na-odpady.html
oraz odpowiednie środki czystości. Ja mam manię na punkcie sprzątania i moja kuchnia musi lśnić inaczej dostaję na głowe i nie mogę normalnie funkcjonować Razz Dlatego sprzątam codziennie bardzo dokładnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kali
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Paź 2015
Posty: 370

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2016 9:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heh, najbardziej życie w kuchni ułatwiają meble a tak to nie wiem, zegar? Wieszak na noże? Nic mi nie przychodzi do głowy Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 24, 25, 26  Następny
Strona 3 z 26

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy