FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Remont domu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zdzislawa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Paź 2020
Posty: 319

PostWysłany: Wto Maj 16, 2023 7:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy znaleźliście już fachowca, który podejmie się remontu i wykończenia Waszej łazienki w tym nowym mieszkaniu? Jeśli nie to z pewnością pomoże Wam hydraulik Robert - usługi hydrauliczne we Wrocławiu: https://rost.wroclaw.pl/ . Serdecznie polecam usługi tego fachowca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
beata55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2015
Posty: 1102

PostWysłany: Wto Maj 16, 2023 10:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój mąż postanowił zrobić remont mieszkania, w tym malowanie ścian. Wolałam bym polecić to fachowcom. Ale na upór nie ma rady. Więc zaczełam szperać w internecie i znalazłam bardzo cieekawy blog a w nim ten artykuł https://www.bostik.com/poland/pl/blog/post/construction/emea/poland/bostik-poland-webzine-jak-uniknac-spekan-i-przebarwien/ Wiadomości o akrylu - czym się kierować przy jego wyborze. A też jak przygotowac ściany do malowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vopame3087
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 14 Sie 2022
Posty: 54

PostWysłany: Sro Maj 17, 2023 2:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie o instalacji nowoczesnego grzejnika łazienkowego? Przykładowe produkty to https://homelux.pl/25/grzejniki-lazienkowe/ Sporo takich rozwiązań widziałem u moich znajomych, mówią, że to cudowne rozwiązanie. Jednak wolę zapytać również tutaj, co sądzicie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucky
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sie 2013
Posty: 752

PostWysłany: Nie Maj 28, 2023 2:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli to generalny remont, gdzie sporo będzie robione, to przyda się stół warsztatowy np. do cięcia desek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3706

PostWysłany: Pon Maj 29, 2023 5:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najwyższej jakości narzędzia znajdziecie zaglądając do https://instar.net.pl/ Stale aktualizują dostępną w swoim sklepie ofertę produktową, tak, aby sprostać wymaganiom każdego amatora, jak i profesjonalisty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mared434
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 781

PostWysłany: Pon Maj 29, 2023 11:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim przypadku w trakcie budowy mojego domu skorzystałem z oferty polecanej mi firmy Manufaktura Doruch, która wykonała dla mnie kuchnie dzierżoniów w naprawdę rozsądnej cenie. Czy ktoś z Was również korzystał z oferty tej firmy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
romo.rere
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 10 Kwi 2013
Posty: 52

PostWysłany: Wto Maj 30, 2023 4:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli dobrej klasy drzwi zewnętrzne to stalowe KMT Supertherm 90. Skutecznie izolują od hałasu, od zimna, więc w domu będziemy czuli się o wiele bardziej komfortowo. Drzwi są grube, skrzydło ma 90 mm grubości, jest dokładnie wypełnione pianą. Do tego odpowiednia klasa antywłamaniowa, więc zwiększone bezpieczeństwo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kominkiewiczk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Maj 2017
Posty: 649

PostWysłany: Sro Maj 31, 2023 11:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja planuję remont latem, trochę zmian mebli i oczywiście odmalowanie ścian. Zastanawiam się na jakie kolory postawić. Póki co jestem na etapie szukania inspiracji Smile Czytam, że latex farba jest dobra, bo można zmywać, a przy dzieciakach to naprawdę wazna sprawa. Jak u Was sprawdzają się farby lateksowe?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
malpek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lip 2022
Posty: 518

PostWysłany: Czw Cze 01, 2023 1:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Blog Kludo https://kludo.pl/blog/news/sciany-w-nowoczesnym-przedpokoju-inspiracje-od-wykonczenia-po-dodatki to nieocenione źródło inspiracji dla wszystkich miłośników aranżacji wnętrz. Zwłaszcza ich wpisy na temat ścian w nowoczesnym przedpokoju są wyjątkowo wartościowe. Blog Kludo prezentuje różne pomysły na wykorzystanie ścian jako elementu dekoracyjnego, zarówno pod kątem wzornictwa, jak i funkcjonalności. Dowiesz się, jak odpowiednio dobrać kolory i materiały, aby stworzyć nowoczesną i stylową przestrzeń. Zainspiruj się blogiem Kludo i odkryj możliwości, jakie dają ściany w aranżacji nowoczesnego przedpokoju.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3706

PostWysłany: Czw Cze 01, 2023 4:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W poszukiwaniu generalnego wykonawcy budowlanego polecam zajrzeć do https://primater.pl/ Zakres ich działalności obejmuje doradztwo, wykonanie projektu oraz wszelkie prace instalacyjne i remontowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KasjuszMag
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lut 2022
Posty: 389

PostWysłany: Sro Cze 07, 2023 8:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rusztowania są niezbędnym elementem większych prac budowlanych, remontowych czy malarskich. Jednak inwestowanie w własne rusztowania może być kosztowne i wymagać znacznych nakładów finansowych. Dlatego wynajem rusztowań to korzystne rozwiązanie. Profesjonalne firmy oferują wynajem rusztowań o różnych rozmiarach i konfiguracjach, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Dzięki temu można skorzystać z nowoczesnych i bezpiecznych rusztowań bez konieczności ich zakupu. Wynajem rusztowań to również gwarancja fachowego montażu i demontażu, co zapewnia bezpieczeństwo i efektywność prac na wysokościach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mandu23
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Cze 2023
Posty: 7

PostWysłany: Sob Cze 10, 2023 9:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobry wpis, zapisuję go w ulubionych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mimri
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Mar 2022
Posty: 291

PostWysłany: Sob Cze 10, 2023 1:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez jestem w trakcie remontu domu. Jak w nim zamieszkam, mieszkanie w którym mieszkam teraz chcę zacząć wynajmować. Aby wynajem za bardzo mnie nie pochłoną, myślę o tym żeby zaangażować do tego Per Modum, którzy zajmują się między innymi zarządzaniem wynajmem nieruchomości. Co myślicie o takim rozwiązaniu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiunia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Kwi 2017
Posty: 209

PostWysłany: Sro Cze 28, 2023 8:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Remont domu najczęściej kojarzy nam się z remontem wnętrza, podczas gdy okresowo powinniśmy pomyśleć także o remoncie elewacji naszego domu. Jeśli nie mamy żadnych ubytków czy uszkodzeń pozostaje nam jedynie pomalować elewację domu. Czy wiecie jaka farba elewacyjna jest najlepsza? Jeśli macie jakieś informacje na ten temat to poproszę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krystian.kus11
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 15 Paź 2020
Posty: 13

PostWysłany: Nie Lip 02, 2023 4:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak myślicie czy uniwersalne bloczki silikatowe będą dobre do wymurowania ścianek działowych?
_________________
kort tenisowy budowa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24  Następny
Strona 20 z 24

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy