FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
pomysł na łazienkę
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
d4r3k88
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 17 Mar 2016
Posty: 12

PostWysłany: Pon Kwi 18, 2016 9:47 am    Temat postu: pomysł na łazienkę Odpowiedz z cytatem

który według Was jest najlepszy? i najtańszy? http://www.meble.com.pl/wybieramy_meble/110/biala_kuchnia_w_polysku_10_modnych_pomyslow,6265.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Franko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 1063

PostWysłany: Wto Kwi 19, 2016 6:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsze pomysły których poszukujesz, jeśli mogę ci podrzucić, są na tym krótkim filmiku, prezentacja homebook.pl pomysły dla wąskiej łazienki i nie tylko. Tak teraz wygląda nowoczesna łazienka i w dodatku funkcjonalna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra Kłos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sty 2015
Posty: 331

PostWysłany: Pią Kwi 29, 2016 6:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie osobiście bardzo podobają się takie aranżacje łazienek, w których pojawiają się żywe kolory. Oczywiście do tego nie może zabraknąć ładnego lustra. Ostatnio natrafiłam na piękne lustra podświetlane na http://www.lustrowramie.pl/lustra-podswietlane-led/ i w najbliższym czasie chciałabym sobie takowe sprawić do własnej łazienki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Pon Maj 09, 2016 1:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to ja nie lubię takich wnętrz. Wolę minimalistyczne, monochromatyczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra Kłos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sty 2015
Posty: 331

PostWysłany: Wto Maj 24, 2016 6:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie generalne podobają się domy fajnie urządzone, bez względu na projekt według którego je zbudowano. Dlatego też jeżeli chodzi o łazienkę, marzyłaby mi się taka, w której nie zabraknie ładnej kabiny prysznicowej, a świetne produkty tego typu udało mi się znaleźć w ofercie http://megalazienki.pl/producent/id/25
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rob67
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Maj 2016
Posty: 2
Skąd: Szczcin

PostWysłany: Czw Maj 26, 2016 9:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wykonując remont łazienki mamy obecnie do dyspozycji mnóstwo materiałów. Nawet w marketach budowlanych można znaleźć ciekawe rozwiązania po przystępnych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
princepola
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lut 2013
Posty: 383

PostWysłany: Sro Cze 22, 2016 10:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że dobra pani domu zawsze zadba o to, żeby łazienka w jej domu wyglądała odpowiednio Smile Sama wybrałam taki prostokątny brodzik http://www.besco.eu/produkty/brodziki-prysznicowe/ oraz kabinę prysznicową w nowoczesnym stylu i twierdzę, że wybór był świetny Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klakiers
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Cze 2016
Posty: 4

PostWysłany: Sro Cze 22, 2016 5:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo ciekawy pomysł według mnie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucky
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sie 2013
Posty: 750

PostWysłany: Pią Cze 24, 2016 10:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sporo inspiracji można znaleźć w sieci http://www.budujesz.pl/wiadomosc/meble-lazienkowe-jak-wybrac-ktore-sa-najlepsze/38/ Pytanie tylko jakim budżetem dysponujesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JulciaZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 240

PostWysłany: Pon Cze 27, 2016 12:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co sądzicie o wannach wolnostojących? Mi kojarzą się z nowoczesnością i fajnym pomysłem na łazienkę. Znajoma poleca mi skorzystanie z produktów Silla. Wanna nie wypuszcza ciepła, sprzedawana jest w komplecie. Dodatkowo jest w 100% akrylowa. Wydaje mi się, że super opcja. Myślę, że firma jest godna polecenia i warto sobie sprawdzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
d4r3k88
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 17 Mar 2016
Posty: 12

PostWysłany: Sro Cze 29, 2016 11:17 am    Temat postu: gdzie zakupy? Odpowiedz z cytatem

W którym sklepie lepiej kupić rzeczy do remontu altany na ogródku? Leroy Merlin czy OBI?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gosieq
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Kwi 2016
Posty: 70

PostWysłany: Pią Lip 01, 2016 12:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też lubię jasne i żywe kolory w łazience, np. żółty. Nie podobają mi się za bardzo łazienki w ciemnych barwach. Ale może dlatego, że nasza łazienka jest mała, więc takie ciemne kolory by ją dodatkowo pomniejszyły. Też mamy problem z wyborem pralki, bo najlepsza byłaby jakaś wąska. Możecie coś polecić? Widziałam, że Candy chyba takie ma?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 533

PostWysłany: Nie Lip 17, 2016 1:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgodzę się, że małe łazienki powinny być jasne by optycznie je powiększyć. ja w swojej zastosowałam na ścianę i podłogę beton architektoniczny impregnowany, który idealnie nadaje się do łazienek. Dodatkowo tam gdzie wybierałam płyty betonowe zamawiałam meble na wymiar http://artcorestudio.pl/. Zależało mi na idealnym wykorzystaniu małej przestrzeni co w przypadku gotowych mebli byłoby niemożliwe. W tej małej przestrzeni zmieściłam pralkę. Wybór był niewielki ponieważ wchodziła w grę tylko ta ładowana od góry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Złośnica2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 500

PostWysłany: Pią Lip 22, 2016 7:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przy aranżacji łazienki musze zastanowić się nad postawieniem gdzieś wanny wolnostojącej. Widziałam taką u moich znajomych i bardzo mi sie spodobała. Dlatego oglądałam już na stronie marki Silla właśnie takie wanny. Prezentują się świetnie a i wytrzymałe są.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2014
Posty: 508

PostWysłany: Sob Sie 06, 2016 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest sporo fajnych inspiracji w sieci dotyczących łazienek trzeba tylko wiedzeć czego się chce. Następnie warto szukać dobrej jakości materiałów do remontu i dobrych np kabin prysznicowych. Jeżeli chcesz mieć w łazience prysznic to oni http://megalazienki.pl/producent/id/41 mają świetne kabiny prysznicowe marki sanswiss .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy