FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Ginekolog w warszawie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 838

PostWysłany: Wto Kwi 26, 2022 4:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry ginekolog? Na pewno taki z doświadczeniem i do którego ma się zaufanie. Ja mam takiego specjalistę w swoim mieście, trafiłam do niego z polecenia. Jak potrzebowałam skutecznej metody antykoncepcji to dobrał dla mnie po dokładnym wywiadzie jak i wykonanych badaniach idealne tabletki. To drovelis, z estetrolem który jest naturalnie produkowanym przez płód hormonem. Dzięki temu tabletki nie powodują takich skutków ubocznych jak dwuskładnikowe starszego typu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3405

PostWysłany: Sob Maj 07, 2022 6:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie ja jakiś czas temu zapisałam się do https://parens.pl/ . Jest to jednak najlepsza klinika leczenia niepłodności. Na szczęście tutaj po niedługim czasie udało mi się w końcu uzyskać ciążę, więc bardzo się cieszę, że tutaj trafiłam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucky
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sie 2013
Posty: 755

PostWysłany: Pon Maj 09, 2022 4:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Łomiankach jest centrum medyczne https://cmp.med.pl/cmp-lomianki/ Możesz spróbować się u nich zapisać na badanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
exi92
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 1371

PostWysłany: Pon Maj 23, 2022 9:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam szczerze, że ciąża po 35 roku dla wielu osób może być zaskoczeniem, ale obecnie warto porozmawiać też o kwestii różnych badań. Myślę, że warto sprawdzić sobie badania prenatalne po 35 roku życia należy wykonać, aby wiedzieć, czy płód rozwija się prawidłowo. Popularnym badaniem jest badanie NIFTY pro.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
netta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Mar 2019
Posty: 456

PostWysłany: Sro Maj 25, 2022 2:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie ciąża nie zaskoczy bo biorę tabletki drovelis a wiadomo że hormonalna antykoncepcja należy do najskuteczniejszych metod zapobiegania ciąży, zwłaszcza tabletki które stosuje się w schemacie 24+4
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sabinka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Lis 2021
Posty: 307

PostWysłany: Pon Kwi 03, 2023 5:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tak swoją drogą, to który tydzień jest dla Was odpowiedni żeby pójść na pierwszą wizytę w ciąży? Ja w pierwszej ciąży byłam w połowie 5 i się trochę wystraszyłam, bo jeszcze serca nie było, w sumie niepotrzebnie. Teraz chyba pójdę dopiero w 7-8. Jak ktoś nie umie liczyć tygodni to tu jest fajny kalkulator ciąży https://www.zdrowystartwprzyszlosc.pl/kalkulator-daty-porodu . Bardzo pomocny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wierchuszka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 686

PostWysłany: Czw Lis 16, 2023 5:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej ocenie, podczas ciąży, priorytetem i najważniejszym elementem jest diagnostyka prenatalna. Chciałabym, aby nie tylko określano płeć nienarodzonego dziecka, ale także wykrywano ewentualne wady. Moja przyjaciółka poleciła mi gabinet https://gabinetylucka.pl i muszę przyznać, że bardzo go chwaliła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mared434
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 793

PostWysłany: Nie Sty 28, 2024 7:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto skorzystać z naszej Szkoły Rodzenia, aby przejść przez ten magiczny czas w pełni przygotowanym. Jeżeli szukacie sprawdzonej szkoły rodzenia, to polecam Wam wszystkim sprawdzić stronę, gdzie znajdziecie ofertę nowoczesnej i profesjonalnej placówki Supermama - kurs chustonoszenia .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy