FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
mieszkanie pod wynajem
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nuszz
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Cze 2016
Posty: 5

PostWysłany: Wto Sie 23, 2016 10:46 am    Temat postu: mieszkanie pod wynajem Odpowiedz z cytatem

hejo;) pytanie do krakusow gdzie kupic mieszkanie pod wynajem?? znajomi od kilku lat wynajmuja studentom w kato i naprawde dobra kase na tym zbijaja ;D nie jestem z krk wiec chce zasiegnac jezyka ktore lokalizacje sa chodliwe ;p;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
nowakk
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Cze 2016
Posty: 5

PostWysłany: Sro Sie 24, 2016 10:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak chcesz wynajmowac studentom to poszukaj w okolicach jakiejs uczelni. teraz w suemie wydzialy sa po calym krakowie porozrzucane
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
HSDArrow
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 17 Cze 2016
Posty: 14

PostWysłany: Sro Sie 24, 2016 2:36 pm    Temat postu: mieszkanie pod wynajem Odpowiedz z cytatem

Witaj! Myślę, że może Cię zainteresować nasza nowa inwestycja przy ulicy Wielickiej : http://hsd-arrow.pl/inwestycja,13,hsd-arrow-wielicka-rydygiera.html. W sąsiedztwie zlokalizowany jest kampus medyczny w Prokocimiu, gdzie znajduje się Wydział Farmaceutyczny Collegium Medicum. Każdego roku studia rozpoczyna tam setki osób poszukując mieszkania w okolicy. Rozbudowywany jest również zlokalizowany na terenie kampusu Uniwersytecki Szpital Dziecięcy, w którym kształcić się będą studenci kierunków medycznych. Lokalizacja ta umożliwia bardzo dobrą komunikację z innymi dzielnicami oraz ścisłym centrum Krakowa. W sąsiedztwie znajduje się liczne obiekty użyteczności publicznej takie jak centrum handlowe, sklepy, restauracje, centrum medyczne czy basen. Dodatkową atrakcję stanowi położony w okolicy 7 hektarowy park im. Jerzmanowskich, który nosi miano zielonych płuc Prokocimia. Jeśli masz jakieś pytania - chętnie na nie odpowiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nuszz
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Cze 2016
Posty: 5

PostWysłany: Czw Sie 25, 2016 9:25 am    Temat postu: mieszkanie pod wynajem Odpowiedz z cytatem

brzmi niezle Wink dzieki za informacje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hania123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 730

PostWysłany: Pon Wrz 05, 2016 10:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym pomyślała o z pozoru mniej popularnych miastach jak Białystok, gdzie brakuje mieszkań dla młodych,a jest potencjał. Nieruchomości do kupna ni brakuje - wystarczy mieć pomysł na nie. Poszukaj sobie na http://centrumdom.info/ - cenowo bardzo przyzwoicie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Pon Wrz 05, 2016 1:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę ze nawet w przypadku mieszkania na wynajem nie ma co oszczędzac nadmiernie na materiałach i surowcach jakie wykorzystasz do jego wykańczania. Szczególnie w przypadku okien warto postawić na coś lepszej jakości takiego jak: http://www.abakus-okna.com.pl/pl/porady-eksperta/cennik-detaliczny bo nie ukrywajmy, zimne i nieszczelne okna szybko wykurza nawet najlepiej nastawionych lokatorów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luśka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2015
Posty: 179

PostWysłany: Czw Wrz 08, 2016 11:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak się kupuje mieszkanie pod wynajem, to warto skorzystać z promocji Smile Np. stała cena m2 na wszystkie mieszkania, jak w przypadku Stacji Nowy Ursus.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PanZdzisław
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Wrz 2016
Posty: 5
Skąd: Toruń

PostWysłany: Czw Wrz 15, 2016 7:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na wynajem to kredyt. Tak zwana dźwignia
_________________
Przeszkody nie powinny Cię zatrzymać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Terry55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Kwi 2016
Posty: 177

PostWysłany: Pon Wrz 19, 2016 11:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co mi wiadomo inwestowanie w nieruchomości w dzisiejszych czasach jest najbardziej dochodowe. A jeśli już powaznie myślimy nad kupnem mieszkań pod wynajem to polecam zajrzeć na stronę https://vantage-sa.pl/inwestycje/mieszkaniowe.html Jest to bardzo atrakcyjne miejsce do zamieszkania. A dzięki jeszcze ofercie od tego biura nieruchomości mamy szansę nabyć przytulne mieszkanie w dobrej lokalizacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Powazny30
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Wrz 2016
Posty: 3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Wrz 24, 2016 10:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warszawa,Poznań.Byle blisko Ciebie żebyś mógł być w razie czego.Chyba ,że wszystko zlecisz Agencji Nieruchomości.Jak masz zdolność to i kilka możesz wziąć.Spłaca się samo przecież.Biznes pewien.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
anianita
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Kwi 2016
Posty: 311

PostWysłany: Pią Paź 07, 2016 8:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czeka mnie niebawem remont mojego mieszkania. W końcu uzbieraliśmy z mężem trochę pieniędzy więc możemy nieco zmienić wnętrze. Remont robimy we własnym zakresie, mąż kupił sobie nawet specjalne narzędzia https://www.obi.pl/technika/narzedzia-reczne/c/395.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
enedue
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Lis 2016
Posty: 2

PostWysłany: Wto Lis 15, 2016 8:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli nigdy tego nie robiłeś, polecam pogadanie ze specjalistami. ja korzystam z usług http://sunstreetinvestment.pl/ - fajnie wszystko tłumaczą, ogarniają temat i pomagają zarobić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
baranczyk
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Lis 2016
Posty: 9

PostWysłany: Czw Lis 24, 2016 4:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej!
Mam pytanie czy można studentom (nas 6 osób) wynajmować mieszkanie przez dewelopera?
Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luśka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2015
Posty: 179

PostWysłany: Sob Sty 21, 2017 12:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie słyszałam by deweloperzy wynajmowali mieszkania, oni je budują... Jak chcesz wynająć mieszkanie w nowym bloku, to od kogoś kto to mieszkanie kupił i wykończył.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 821

PostWysłany: Sob Sty 28, 2017 1:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na twoim miejscu poczekałabym na program Mieszkanie Plus, możesz o nim poczytać pod tym adresem: http://mieszkanieplus.org.pl/ . Z podstawowych informacji mogę Ci napisać że nowy rządowy program będzie wspomagał osoby które oszczędzają na mieszkanie oraz osoby korzystające z tego programu będą mogły skorzystać z tanich kredytów. Moim zdaniem warto poczekać do 2018 roku, by sprawdzić jak się rozwinie sytuacja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy