FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Przydomowa oczyszczalnia ścieków - dobry wybór?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Działki i grunty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Sro Sie 17, 2016 7:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko weź pod uwagą, że inwestycja w oczyszczalnię p atc od Eko dren po pewnym czasie zacznie się zwracać. Więc nie można "na sztywno" porównywać kosztów związanych z jednym i drugim rozwiązaniem, trzeba na to spojrzeć przyszłościowo. Skontaktuj się z firmą Eko Dren, ona Ci dokładnie wytłumaczy jak to będzie wyglądać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
cesik45
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Wrz 2016
Posty: 1

PostWysłany: Pon Wrz 19, 2016 6:17 pm    Temat postu: Oczyszczalnia Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem taka przydomowa oczyszczalnia bardzo się opłaca i jest o wiele lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne szambo. Ja również zainwestowałem właśnie w taką oczyszczalnię, ale u mnie jest to oczyszczalnia z drenażem: http://www.sotralentz.pl/produkty/przydomowe-oczyszczalnie-sciekow-z-drenazem.html . Bardzo łatwo obsługuje się jej automatykę i naprawdę dobrze usuwa zanieczyszczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwucha21
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 20 Wrz 2016
Posty: 10

PostWysłany: Czw Wrz 22, 2016 7:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no pewnie że się bardzo opłaca, na początku inwestycja będzie dosyć duża ale po kilkudziesięciu latach się zwróci i będzie tylko oszczędność. Inwestycja długoterminowa.
_________________
marketing i reklama studia licencjackie warszawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jojka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Wrz 2016
Posty: 1
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sro Wrz 28, 2016 9:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, ze dobre rozwiązanie. Moja siostra ma i sobie chwali Smile
_________________
Wynajem samochodów kraków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1064

PostWysłany: Pią Paź 07, 2016 7:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też uważam, że to dobry pomysł, ale warto jeszcze poszukac opinii i przekonać się o wszystkich za i przeciw.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kama
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 23 Sie 2016
Posty: 28

PostWysłany: Wto Mar 07, 2017 3:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie w zakładzie taki patent został zaproponowany przez firmę zajmującą się doradztwem Środowiskowym ( http://ieserwis.pl/ ). Myślę, że to całkiem ciekawe rozwiązanie, które może się zwrócić po czasie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
waga1
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Kwi 2018
Posty: 1

PostWysłany: Nie Kwi 29, 2018 4:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że wywiązała się tu dość szeroka dyskusja. Może w związku z tym, miał już ktoś okazję korzystać z Bakterii do oczyszczalni firmy EkOB-TBA i mógłby się wypowiedzieć na ich temat? Przymierzam się do zakupu, ale nie mogę znaleźć opinii w sieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sty 2018
Posty: 809

PostWysłany: Wto Maj 08, 2018 1:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry, a przede wszystkim ekologiczny i zdrowy dla środowiska! Korzystanie z tego typu nowoczesnych rozwiązań jest absolutnym strzałem w 10. Z pomocą https://oczyszczalnia.net/ również zaopatrzyłem swoje gospodarstwo w rozwiązanie tego typu! Drenażowa, biologiczna a przede wszystkim przydomowa oczyszczalnia EKO BIO 2500 okazała się wyborem idealnym dla naszej 4 osobowej rodziny. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pocahontas1
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 29 Mar 2018
Posty: 31

PostWysłany: Czw Lip 05, 2018 10:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się nad przydomową oczyszczalnią. Chciałabym żeby była skuteczność oczyszczania, niezawodność drenażu, solidność zbiornika oraz długa żywotność całego rozwiązania. Macie jakieś sprawdzone rozwiązania? Trafiłam na oczyszczalnie24.eu, ktoś korzystał? Ich opinie są pozytywne w sieci. Słychać o nich, że mają funkcjonalne, ekologiczne i ekonomiczne rozwiązania więc brzmi to całkiem przekonująco.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morus
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lip 2018
Posty: 657

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2018 4:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, że przydomowa oczyszczalnia to bardzo dobre rozwiązanie. Ekologiczne i funkcjonalne. Nasza oczyszczalnia pochodzi z https://biohydret.pl/ To oczyszczalnia Eko-Bio, można ją montować nawet w trudnych warunkach wodno-gruntowych, koszty eksploatacji są niewysokie. Jestem z tego wyboru zadowolony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Miłka83
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Sie 2016
Posty: 205

PostWysłany: Wto Lis 20, 2018 10:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie tego typu zbiornik betonowy www.szambabetonowe24.com.pl będzie również dobrym wyborem. Takie zbiorniki z pewnością wyróżniają się trwałością, do tego oczywiście firma zapewnia niezbędną dokumentację, gwarancję, jednak jeśli jeszcze masz wątpliwości odnośnie takiego zbiornika, to przede wszystkim warto najpierw skontaktować się z firmą w celu uzyskania szczegółów oferty,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
promyk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lut 2018
Posty: 177

PostWysłany: Sro Mar 27, 2019 7:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na działkach, które nie są podłączone do kanalizacji, coraz częściej powstają przydomowe oczyszczalnie ścieków. Ich cena z montażem zwraca się już nawet po trzech latach, dlatego są tak chętnie wybierane przez inwestorów. Firma https://oczyszczalnieekotech.pl oferuje doradztwo w dziedzinie montażu przydomowej oczyszczalni ścieków oraz szamba ekologicznego czy plastikowego. Chętnie wyjaśniają, jak działa przydomowa oczyszczalnia ścieków i pomogą w kwestiach formalnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karmele90
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 27 Sie 2017
Posty: 29

PostWysłany: Sro Lip 31, 2019 7:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też jakiś czas temu zastanawialismy się czy zdecydować się na oczyszczalnię ścieków czy może jednak wybrać szambo betonowe. W końcu chyba jednak postawimy na to drugie rozwiązanie. Trochę czytałam na temat szamba - https://szambopolskie2.wordpress.com/ i w sumie myślę, że to bedzie najbardziej racjonalne rozwiązanie, które spełni nalezycie swoją funkcję. Oczywiście trzeba o nie odpowiednio dbać i spełnić kilka warunków co do montażu, ale nie powinno być z tym problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Działki i grunty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy