FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
dekoracje sztukateryjne

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
SupHeart
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Lip 2019
Posty: 2

PostWysłany: Pią Paź 04, 2019 9:24 am    Temat postu: dekoracje sztukateryjne Odpowiedz z cytatem

Czy jest możliwe wykonanie dekoracji sztukateryjnych w jakimś warsztacie i późniejsze ich zamocowanie, czy wszystkie prace muszą być wykonywane na miejscu?!?
Wiadomo, że sztukateria gipsowa to raczej delikatna rzecz, wystarczy chwila nieostrożności i już coś się łamie... Jest tu jakiś specjalista, żeby mi wszystko w jasny i zrozumiały sposób wytłumaczyć???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Garen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Kwi 2017
Posty: 709
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Wto Wrz 22, 2020 7:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sztukateria to świetne rozwiązanie, jeśli szukamy nieszablonowych rozwiązań do swojego domu czy też mieszkania. Osobiście mogę polecić firmę Clusiv. Spory wybór i dobre ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1871

PostWysłany: Nie Wrz 27, 2020 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku kiedy jesteście na etapie poszukiwań wyjątkowych propozycji w zakresie dekoracji do domu w wersji vintage to koniecznie zwróćcie uwagę na sklep internetowy - https://dekoracje-domu.sklep.pl w którym nie brakuje możliwości, przed poduszki, kocyki, ramki i wiele, wiele innych. Profesjonalne podejście i obsługa chętna zawsze do pomocy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morella1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Gru 2019
Posty: 177

PostWysłany: Czw Paź 08, 2020 4:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O tak sztukateria jest czymś naprawdę wspaniałym. Można zmienić dane wnętrza dzięki niej w bardziej eleganckie, czy nawet takie całkiem glamour. Jakbyście poszukiwali takich ozdobnych listew to mogę wam zdradzić, że w sklepie https://sztukatorium.pl/ znajdziecie ich całą masę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lupelockman
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Paź 2020
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Paź 09, 2020 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy wcześniej nie słyszałam o takich dekoracjach. Wątek i zagadnienie bardzo ciekawe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
artekp999
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 10 Mar 2020
Posty: 15

PostWysłany: Pon Maj 10, 2021 4:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co myślicie o tym modelu? https://e-interior.pl/sztukateria/listwy-karniszowe/listwa-karniszowa-mardom-decor-ql026-lightguard.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 2009

PostWysłany: Sro Paź 27, 2021 8:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że to to bardzo dobry pomysł szczególnie, że w internecie dostępne są projekty sztukaterii kolumn zupełnie za darmo wiec można zasięgnąć inspiracji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
hylia7044
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 241

PostWysłany: Pon Gru 13, 2021 7:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz coraz więcej osób decyduje się na sztukaterię w swoim domu. Ja widziałam ostatnio piękne bonie narożne i sama się zastanawiam czy nie wybrać właśnie takich dekoracji do elewacji budynków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dernitaeran
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1232

PostWysłany: Czw Gru 23, 2021 5:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też jakiś czas temu rozglądałem się za odpowiednią firmą, która specjalizuje się w sztukaterii. W końcu zdecydowałem się na ofertę https://www.okninscy.pl/o-firmie i mogę powiedzieć że była to dobra decyzja. Oni posiadają szeroki wybór zewnętrznych i wewnętrznych elementów dekoracyjnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ghayes
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Gru 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Gru 27, 2021 1:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie dekoracje posiadacie teraz w okresie świątecznym?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dickens.letha
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Lut 2024
Posty: 4
Skąd: Bielsko-Biała

PostWysłany: Wto Lut 06, 2024 9:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sztukateria styropianowa to dekoracyjne elementy, które mogą przyczynić się do szybkiej metamorfozy stylu pomieszczenia. Montowana do ścian lub sufitów, w łatwy sposób odmienia wnętrza, nadając im elegancki charakter i klasyczny wygląd. Co warto wiedzieć o sztukaterii ze styropianu? Jak wykorzystać jej walory dekoracyjne? Zastanawiam się na takimi listwami dekoracyjnymi, które udało mi się znaleźć w tym sklepie online - https://sklep-marbetdesign.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3876

PostWysłany: Czw Maj 09, 2024 6:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo bogaty wybór sztukaterii zarówno zewnętrznej jak i wewnętrznej posiada firma https://www.styrostyl.pl/12-listwy-elewacyjne Zawsze dbają o wysoką jakość oferowanych produktów co daje Wam gwarancję udanych zakupów. Wśród ogromnego asortymentu znajdziecie tam gzymsy elewacyjne, listwy elewacyjne, podparapetniki, pilastry, fasety oraz rozety gipsowe, sztukaterię do wnętrz i wiele więcej. W tym miejscy zachwyci Was również możliwość szerokiego wybór wzorów i stylów, które można dostosować do indywidualnych potrzeb i preferencji. Polecam szczerze tą firmę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy