FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Deweloperzy Wrocławia
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Deweloperzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
joana
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Lip 2015
Posty: 4

PostWysłany: Sob Lip 18, 2015 8:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na liście powinien znaleźć się Lokum oraz Atal, myślę, że dwóch najlepszych w tym momencie we Wrocławiu.
_________________
InfoDeweloper to najnowsze informacje o inwestycjach i deweloperach z najpopularniejszych polskich miast. Plusy i minusy każdej inwestycji, najważniejsze informacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
patrycjuszka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 7
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Lip 29, 2015 10:40 am    Temat postu: Polecam Lokum, Archicom Odpowiedz z cytatem

My kupiliśmy mieszkanie w lokum da vinci na kosmonautów, od dewelopera Lokum i nie było żadynch problemów, przynajmniej my ich nie mieliśmy. Ciągle coś budują i mają sporo tych inwestycji na chwilę obecną http://www.nieruchomosci.com.pl/firmy/lokum_deweloper,174.html#oferty. Ogólnie polecam szukać po internecie tych firm, które mają inwestycje kilkuetapowe, może to naiwne, ale jak część już jest oddana do użytkowania, a firma nadal buduje to wg nas wyglądało to jakoś bardziej wiarygodnie... Znowu mój brat kupił od Archicomu i też zadowolony... Chyba jednak duże firmy to większa szansa na bezpieczny zakup mieszkania, choć i wielkie plajty się zdarzały... Powodzenia wszystkim w poszukiwaniach, najlepiej samemu wszystko dokładnie sprawdzić Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Shuttle40
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 3

PostWysłany: Sro Lip 29, 2015 11:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super, przyda mi się Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sakuranna
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 22 Lip 2015
Posty: 18

PostWysłany: Czw Lip 30, 2015 11:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba pamiętać jeszcze o Vantage Development, odpowiedzialnemu za Promenady Wrocławskie, moim skromnym zdaniem jedną z lepszych inwestycji we Wrocławiu w ostatnich latach.

I zostaje jeszcze Kurkowa 14 developera Nacarat Polska - bardzo trafiona inwestycja w bliskiej odległości Rynku i Wysp Bielarskiej i Słodowej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jolene87
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Sie 2015
Posty: 61

PostWysłany: Sro Sie 19, 2015 1:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koniecznością jest też w tym wątku wspomnieć o pośredniku nieruchomości Verso z Wrocławia ! Doradzają w zakresie wyboru nieruchomości, przedstawiają oferty z rynku wtórnego i deweloperskiego, a do tego jeszcze doradzą jakiś dobry kredyt Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dembik
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2014
Posty: 71

PostWysłany: Pią Sie 21, 2015 10:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat mimo, że Wrocław jest dużym miastem i sporo się dzieje to deweloperów godnych zaufania zbyt wielu nie ma. Partner Capital teraz sporo buduje - http://www.pcg.pl/ to raz, a dalej? Na pewno przed podjęciem decyzji u kogo kupimy najlepiej porównać kilka firm, żeby uniknąć przykrego rozczarowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
z_tomczak
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 13 Maj 2015
Posty: 31

PostWysłany: Pon Sie 31, 2015 1:15 pm    Temat postu: CHODŹ NA TARGI! Odpowiedz z cytatem

Myślę, że odpowiedzi na to pytanie warto poszukać na targach. Oczywiście opinie w internecie sporo dają i nie należy ich ignorować, ale moim zdaniem kropką nad "i" jest rozmowa z deweloperami, a wybierając się na targi można odbyć sporo takich rozmów w jednym miejscu i czasie. Jeżeli na poważnie myślicie o nowym "M" rezerwujcie czas w najbliższy weekend (5 i 6 września). A ode mnie w prezencie link do konkursu, w którym można wygrać zaproszenia na to wydarzenie: http://bit.ly/KONKURSdopoznania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mad8man
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Paź 2015
Posty: 5

PostWysłany: Wto Paź 13, 2015 11:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś miał może jakieś doświadczenia z deweloperem http://www.nieruchomosci.com.pl/firmy/ekodom_deweloper_sp_z_o_o,641.html ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
justynka1994
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Cze 2016
Posty: 2

PostWysłany: Czw Lip 28, 2016 9:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ze swojej strony polecam dewelopera Arbetdeweloper. Wstawię stronę, gdyby ktoś z Was był ciekawy: http://arbetdeweloper.pl/
Zabudowa, w której ja mieszkam bardzo solidnie. Nawet wykonawcy, którzy u mnie pracowali mówili: " o nawet ściana nie ucieka", " o jak tu cicho, w ogóle nie słychać sąsiadów" No i faktycznie ściany są świetnie wyciszone. Mieszkanie jest ciepłe. Właściwie to nie mam nic do zarzucenia, co raczej nieczęsto się zdarza. Na plus także rozkład mieszkań, w którym można pomieścić wiele rzeczy, do tego pomieszczenia są jasne i przestronne. A to wszystko za rozsądną cenę, która jest znacznie niższa aniżeli mieszkania od innych deweloperów.
Zabudowy znajdują się w przyjaznej okolicy.
Obsługa biura deweloperskiego jest bardzo miła, uprzejma.
Polecam, na pewno nie pożałujecie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tmaades
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Lip 2016
Posty: 5

PostWysłany: Pią Lip 29, 2016 9:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam firmę Temar, która oferuje nowe mieszkania Wrocław. Warto sprawdzić. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lanna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lis 2014
Posty: 118

PostWysłany: Czw Wrz 01, 2016 6:53 pm    Temat postu: nowodworski Odpowiedz z cytatem

Nie deweloper, ale agencja nieruchomości, całkiem zresztą z dobrą renomą, znajomi sobie chwalą, a wiem, że działa w Krakowie, Wrocławiu i chyba jeszcze gliwicach to NowodworskiEstates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Terry55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Kwi 2016
Posty: 177

PostWysłany: Wto Wrz 20, 2016 7:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy widzieliście ale w internecie jest parę rankingów odnoście deweloperów działających na terenie Wrocławia i z tego co można zauważyć w czołówce od paru lat utrzymuje się https://promenadywroclawskie.pl/ Więc to pewnie świadczy o tym że oferty od nich są bardzo cenione przez klientów. Dlatego polecam tam zajrzeć i samemu coś dla siebie znaleźć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lara55
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Paź 2016
Posty: 2

PostWysłany: Czw Paź 13, 2016 10:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej hej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Deweloperzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy