FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Agencje nieruchomości, których należy unikać.
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Agencje nieruchomości
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Euforia
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Maj 2013
Posty: 1

PostWysłany: Pon Maj 20, 2013 9:31 am    Temat postu: Unikone Katowice Odpowiedz z cytatem

Ja w raz z narzeczonym korzystamy z usług firmy Unikone i jesteśmy niezadowoleni. Po pierwsze agentka która prowadzi naszą sprawę, jest bardzo opieszała, nie dotrzymuje terminów jak i nawet nie dzwoni w sprawach potwierdzenia terminów. Uważamy również, że zapłata za ich usługi nie jest adekwatna do wykonanej pracy. Narzeczony sam musi się upominać o wykonie obowiązków które spoczywają na naszej agentce. Na jakikolwiek termin spotkania musimy czekać tygodniami, co dla mojego narzeczonego jest utrudnieniem ponieważ jest po za granicami kraju. Nie rozumiem jak można być tak nieodpowiedzialnym i w swojej firmie trzymać takich nieodpowiedzialnych i niekompetentnych pracowników.
_________________
Euforia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
edzia
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Wrz 2013
Posty: 1
Skąd: grodzisk mazowiecki

PostWysłany: Nie Wrz 08, 2013 6:13 pm    Temat postu: uwaga na Agencję "Okazja" w Grodzisku Maz Odpowiedz z cytatem

Nazwa adekwatna do prowadzonej działalności przez jej Właścicielkę, która szuka jedynie okazji by wyciągnąć od klienta pieniądze przy jak najmniejszym nakładzie pracy. Nie powstrzyma sie nawet od ciągania klientów po Sądach. Doświadczyłam tego na własnej skórze. Umowa przedwstępna sprzedaży zawiera treści niedozwolone, tzw 'abuzywne'.
Oglądałam mieszknie z ową Agencją, ale zrezygnowałam z zakupu gdyż wyjechałam za granicę. Podczas mojej nieobecności w Polsce, moja mama je kupiła tyle tylko że z inną agencją w Grodzisku Maz., z której uslug korzystała wczśniej i była zadowolna.
Po niedługim czasie otrzymałałam telefon z pogróżkami i żadaniem zapłcenia prowizji z odsetkami karnymi, i wezwanie do Sądu. ( właściciel mieszkania także je otrzymał)
Straciłam czas, zdrowie i pieniądze na kilkakrotne podróże z zagranicy do Polski, a Sąd i tak oddalił Jej powództwo, gdyż było nieuzasadnione.
Gdybym na stałe przebywała w ojczyźnie, z pewnością założyłabym sprawę o zwrot kosztów które poniosłam i zadośćuczynienie.
Ostrzegam przed współpracą z tą firmą.
_________________
edzia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
takitoja
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Lis 2016
Posty: 3

PostWysłany: Sro Lis 02, 2016 8:33 pm    Temat postu: Estateme ( Warszawa, Hoża) Odpowiedz z cytatem

Estateme ( Warszawa, Hoża)

Długo by pisać. Radzę uważac. Pracują tylko na umowach na wyłączność. Jak już złapią klienta nie robią nic w myśl zasady każdy towar znajdzie swojego amatora. Ogłoszenia są promowane po najniższych kosztach. Bywa tak ze pewnego dnia znikają ich wszystkie ogłoszenia z otodom i gratka na chwilę i po jednym czy dwóch dniach się pojawiają ( prawdopodobnie zapomnieli opłacić rachunków).

"Agentki" to młode Panny. Ich głównym zadaniem jest "prezentowanie" nieruchomości, a to ze nie mają o tym pojęcia nie jest żadną przeszkodą.

Mają dobrych sprzedawców którzy dość skutecznie wciskają kit klientom.

Lojalnie przestrzegam na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koruserro
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Sty 2017
Posty: 5

PostWysłany: Czw Sty 12, 2017 3:02 pm    Temat postu: Re: Nie ufajcie SJ mobil bis Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie Odpowiedz z cytatem

Potwierdzam, ja również miałem bardzo nieprzyjemne doświadczenia korzystając z usług owej agencji.

icaunis napisał:
Do czarnej listy agencji, które nie zasługują na zaufanie należy dopisać SJ mobil nieruchomości z Siemianowic Śląskich przy ul.Wróblewskiego 19.

Absolutny brak profesjonalizmu:
1. brak przygotowanej oferty
2. brak jakiejkolwiek dokumentacji
3. ceny zmieniają się wraz z nastrojem szefowej
4. robienie z klientów idiotów

Z biurem miałam styczność przy planowanym zakupie mieszkania. Podczas pierwszego spotkania wszyscy byli bardzo mili i twierdzili, że mają mieszkanie idealne dla mnie, mimo iż nie do końca odpowiadało ono moim oczekiwaniom, o których poinformowałam podczas wcześniejszej rozmowy telefonicznej. Jedyne dane dotyczące oferowanej nieruchomości jakie wówczas uzyskałam to ulica przy której miała się ona znajdować oraz przybliżona powierzchnia i kilka słabej jakości zdjęć. Mimo braku podpisanej umowy pośrednictwa oraz braku znajomości tak istotnych szczegółów jak n.p.cena zgodziłam się je obejrzeć. Przy okazaniu nieruchomości powiedziano mi jedynie jej cenę, ponieważ nadal nie przygotowano żadnej oferty na piśmie. Po kilku dniach, kiedy byłam zdecydowana nabyć oferowane mieszkanie i spotkałam się z panią Dorotą by omówić szczegóły i podpisać umowę, okazało się, że nadal ma ona trudności z udzieleniem fachowej odpowiedzi na większość moich pytań a cena mieszkania wzrosła o ponad 10 000 zł. Oczywiście różnicę w cenie próbowano zwalić na moje roztrzepanie i bak podstawowej wiedzy w tym temacie.[/list]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milwer
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Lut 2017
Posty: 1
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Wto Lut 07, 2017 4:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prawie nie korzystam z takich agencji wole sprawdzone usługi...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
karolew
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 01 Lut 2021
Posty: 14

PostWysłany: Sro Lut 03, 2021 9:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważny temat, będę śledził. To co się dzieje na rynku jeśli o pośredników przy nieruchomościach chodzi to jest wolna amerykanka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agata96
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lis 2021
Posty: 126

PostWysłany: Pon Lis 14, 2022 9:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkie osoby zainteresowane tematem rozmów, ponieważ chciałbym Wam polecić usługi, z których sam skorzystałem. Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem lub sprzedażą nieruchomości, to polecam Wam sprawdzić ofertę nowoczesnej i profesjonalnej agencji nieruchomości w Bydgoszczy, która w swojej ofercie posiada m.in. mieszkanie na sprzedaż Bydgoszcz .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
kamil223w
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Lut 2023
Posty: 1

PostWysłany: Wto Lut 21, 2023 11:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cały wątek sprawdziłem i naprawdę jest bardzo ciekawy. Ciekawie ile osób wejdzie do tego wątku.
_________________________________________________
mechanik pruszków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FrankJScott
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Lut 2023
Posty: 2735

PostWysłany: Wto Kwi 04, 2023 6:26 pm    Temat postu: Top Reasons For Deciding On Best Bodyguard Team Odpowiedz z cytatem

In reply to the people inquiring about allied universal acquisitions, security guard management system, international close protection, home security alarm companies, ips security company, stanley security monitoring, I highly recommend this view website on bodyguard company London advice or brosnan security company, house alarm companies, best security company in the world, eagle eye security company, integrated guarding securitas, cctv installation companies near me, not to mention this going here on close protection company link as well as alarm companies near me, cost of adt monitoring, executive protection security, home alarm system companies, securitas access, securitas alarm monitoring, and don't forget this read more here for bodyguard company London forum which is as good as agb investigative services inc, rmp close protection longmoor, edison security, close protection jobs worldwide, suddenlink home security, universal protection security, on top of one-time offer about best bodyguard team blog not to mention johnson controls alarm monitoring, topsgrup security, guardco security services inc, gardaworld g4s takeover, bouncer agency, brinks alarm system, alongside all this breaking news for best bodyguard team link alongside all triple canopy security company, best celebrity bodyguards, private maritime security companies, security integration inc, frontpoint security solutions, adt fire alarm monitoring, alongside all basics for best close protection info which is about security guard provider company, home alarm monitoring companies, international executive protection, event security services near me, security officer companies near me, intruder alarm companies, not to mention this he has a good point for close protection company advice on top of fjc security services inc, bay alarm connect, guardian alarm company, alliedbarton security services, vivint monitoring, nsp access control, on top of this related site for bodyguard company London details not to mention ace security company, home security companies in my area, top 10 bodyguard, best home security companies, peuloane security company, cox home security, alongside all his comment is here about best close protection tips not to mention security alarm service near me, private bodyguard cost, 1secure services corp, g4s and gardaworld, company security guard, armed guard private security inc, which is also great. Finally, have a look at this my response on close protection company blog with slomin's security, commercial security system companies, top security guard companies 2021, alarm monitoring companies near me, construction site security companies, cctv camera installation company, for good measure. Check more @ Top Suggestions For Selecting Slot Online a71e0f9
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
FrankJScott
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Lut 2023
Posty: 2735

PostWysłany: Sob Kwi 15, 2023 4:02 pm    Temat postu: Best News To Choosing Odpowiedz z cytatem

In response to the lady talking about massage matters, back massage near me, lomi massage, business travel apps, thai massages near me cheap, best asian massage, water foot massager, good massage places near me, reach massage, massage salon, itinerary business, foot massage near, summerville massage, reddit massage, professional thai massage near me, yoga massage, theragun massager, thai massage kingswood, thai massage glen eden, arita thai massage, I recommend this [/url] for kingston thai massage, thai massage spa, massage matters, massage around me, long term business trip, foot massage near me, pattaya body massage, massage thai massage, thai massage setapak, business travel never coming back, massage near me today, thai stretch massage, thai massage walmer, ventosa massage, sports massage near me, swedish full body massage, cheap thai massage, thai massage wandsworth, asmr thai massage, full body massage near me, also. See More [url=https://taladonlinekub.com/index.php?topic=10527.new#new]Top News For Considering fa71e0f
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
FrankJScott
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Lut 2023
Posty: 2735

PostWysłany: Pią Sie 18, 2023 8:49 pm    Temat postu: Best Product Site Odpowiedz z cytatem

Why don't you Google it! before you post
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
FrankJScott
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Lut 2023
Posty: 2735

PostWysłany: Pią Sie 25, 2023 8:18 pm    Temat postu: Updated Product Tips Odpowiedz z cytatem

Please Google it! before posting
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
FrankJScott
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Lut 2023
Posty: 2735

PostWysłany: Czw Paź 05, 2023 9:35 pm    Temat postu: Great Product Tips Odpowiedz z cytatem

Please try Google before asking about Top Product Guide b6dd940
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Kingslayer88
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 18 Sie 2023
Posty: 22

PostWysłany: Pią Paź 27, 2023 9:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście nigdy nie korzystałem z agencji nieruchomości , ale z tego ci piszecie jest naprawe bogata oferta. Jedyne agencje z jakich korzystałem to agencje towarzyskie, trochę ich testowałem, ale najlepsza ze wszystkich to strona na której są najlepsze ogłoszenia towarzyskie w internecie https://de.roksati.com/ , Polecam z całego serca, ktoś z was jeszcze korzystał z tej stronki???
_________________
"Jedyna prawdziwa mądrość jest wiedzieć, że nic nie wiesz." - Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
UserMain2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Paź 2023
Posty: 109

PostWysłany: Pią Paź 27, 2023 10:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kingslayer88 napisał:
Ja osobiście nigdy nie korzystałem z agencji nieruchomości , ale z tego ci piszecie jest naprawe bogata oferta. Jedyne agencje z jakich korzystałem to agencje towarzyskie, trochę ich testowałem, ale najlepsza ze wszystkich to strona na której są najlepsze ogłoszenia towarzyskie w internecie https://de.roksati.com/ , Polecam z całego serca, ktoś z was jeszcze korzystał z tej stronki???


Dzięki tej platformie poznałem ludzi, którzy podzielają moje pasje. To prawdziwa skarbnica wiedzy i doświadczenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Agencje nieruchomości Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy