FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Agencje nieruchomości godne polecenia.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Agencje nieruchomości
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jolene87
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Sie 2015
Posty: 61

PostWysłany: Pią Lis 27, 2015 2:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hohome, oczywiście - profesjonalizm to podstawa i powinien stać na czele kryterium wyboru firm. Smile Verso rządzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
sowa
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 34

PostWysłany: Czw Sty 07, 2016 8:24 pm    Temat postu: Agencje nieruchomości Odpowiedz z cytatem

Lepiej zamiast korzystać z usług tylko jednej agencji sprawdzić i porównać oferty wielu z nich. Trochę to pracochłonne ale na szczęście w sieci są miejsca, gdzie sporo takich ofert znajduje się w jednym miejscu. Nie mówię o portalach ogłoszeniowych typu olx czy gumtree, ale o takich poświęconych jedynie nieruchomościom, np - http://pgnk.pl/ Warto zajrzeć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
roman2222
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Lip 2016
Posty: 69

PostWysłany: Czw Sie 04, 2016 8:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrym sposobem oprócz zrobienia atrakcyjnych zdjęć, jest odpowiedni sposób ogłoszenia o chęci sprzedaży. Świetna metoda to dodanie ogłoszenia do wielu portali na raz, wtedy mamy pewność, że uzyskamy odpowiedni efekt. Polecam http://www.odwlasciciela.pl - internetowe biuro ogłoszeń nieruchomości. W skrócie działa to tak że oferują publikację oferty sprzedaży lub wynajmu Twojej nieruchomości w około 100 portalach nieruchomościowych (m.in. gratka.pl otodom.pl domiporta etc). Czas publikacji ogłoszenia jest przez Ciebie wybierany i może to być: 30 dni, 60 dni lub 90 dni. Koszty publikacji jednego ogłoszenia to: 59 zł (30 dni), 119 zł (60 dni), 149 zł (90 dni), czyli taniej niż bezpośrednio w portalach ogłoszeniowych.[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andrenysa
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Sie 2016
Posty: 1

PostWysłany: Pią Sie 05, 2016 6:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ktoś szuka czegoś w Opolskim (okolice Nysy) to z czystym sumieniem mogę polecić http://hbnyskienieruchomosci.pl/ - ostatnio skorzystałem i jestem bardziej niż zadowolony. Dobry kontakt, ceny również wporządku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lanna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lis 2014
Posty: 118

PostWysłany: Czw Wrz 01, 2016 6:55 pm    Temat postu: nowodworski Odpowiedz z cytatem

NowodworskiEstates, znajomi "współpracowali" przy szukaniu mieszkania we Wrocławiu i sobie bardzo chwalą, nie wzięli podobno jakiejś dużej prowizji a mieszkanie szybko znalexione
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
takitoja
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Lis 2016
Posty: 3

PostWysłany: Sro Lis 02, 2016 8:26 pm    Temat postu: Przestrzegam przed Estateme ( Warszawa, Hoża) Odpowiedz z cytatem

Przestrzegam przed Estateme ( Warszawa, Hoża).

Uwaga na ich sprzedawców. Potrafią dość skutecznie omotać. Pracują tylko na umowach na wyłączność. Jak juz taką podpiszą nie robią nic w myśl zasady ze kazdy towar prędzej czy później znajdzie swojego amatora.
Juz po podpisaniu umowy kontkat mocno utrudniony, brak osób decyzyjnych.
Ich cały koncept działania polena na tym że robią dobre zdjęcia ( "klient kupuje oczyma") i tyle.
Zagmatwane zależności właścicielskie ( sekretarka która nie ma zadnej decyzyjności jest de facto właścicielką firmy z którą podpisuje się umowę)

"Agentki" to młode panny bez żadnego doświadczenia.

Lojalnie przestrzegam na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karollo
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Gru 2014
Posty: 98

PostWysłany: Czw Lis 10, 2016 1:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja korzystałam z pomocy biura vivapol.mazury.pl mają bardzo szeroki wybór nieruchomości i pomagają w kompletowaniu całej dokumentacji. Jak dla mnie największą zaletą było to, że pomogli w załatwianiu formalności w urzędzie. Samemu jest ciężko odnaleźć się w tych papierach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andi789
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 13 Lis 2016
Posty: 22

PostWysłany: Pon Lis 14, 2016 9:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zaś korzystałam z pomocy http://nieruchomosci-wynajem.com.pl/
Świetna firma, podchodzi indywidualnie do każdego klienta, ja dzięki nim znalazłam mieszkanie, które jest naprawdę piękne. Poza tym ich oferta jest naprawdę ogromna Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ibis.style
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Lis 2016
Posty: 1

PostWysłany: Pon Lis 14, 2016 12:55 pm    Temat postu: Polecam Gross Odpowiedz z cytatem

Ja szczerze chciałbym polecić biuro nieruchomości Gross we Wrocławiu. Bardzo młodzi, energiczni ludzie, którzy faktycznie chcą jakoś uszczęśliwić klientów. Nie zauważyłem, żeby robili typowej masówki jak w innych biurach. Długo rozmawialiśmy przed tym, jak wybrali dla mnie oferty. W tym jest chyba największa ich zaleta. Wcześniej byłem w innym biurze (nie wymienię nazwy, bo nie chodzi o narzekanie na innych), ale zapytali tylko o metraż, nowe czy używane, dla kogo i w sumie tyle. Życzę powodzenia poszukującym!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
egzekuto
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Lis 2016
Posty: 1

PostWysłany: Nie Lis 20, 2016 9:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam biuro nieruchomości 4 Houses Nieruchomości z Łodzi .
Profesjonalna i rzetelna obsługa , indywidualne podejście do klienta .
Bardzo miłe Panie i Pan , wszystko załatwiają , sprawdzają dokumenty Very Happy
_________________
Auto Ak47
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
baranczyk
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Lis 2016
Posty: 9

PostWysłany: Wto Lis 22, 2016 11:18 am    Temat postu: Polecam Odpowiedz z cytatem

Niedawno kupowałam mieszkanie dla swojej mamy. Skorzystałam z usług firmy "Szklane Tarasy" w Rzeszowie. Profesjonalna obsługa, pomogli nam wybrać nowoczesne ale komfortowe mieszkanie i... pyszna kawa. Ja i moja mama jesteśmy bardzo zadowolone.

Polecam: http://www.szklane-tarasy.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
janusz88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Lis 2016
Posty: 231
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pon Lis 28, 2016 2:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem z Bydgoszczy, jednak brat kupował ostatnio mieszkanie i korzystał z
mieszkania toruń. Według niego świetna współpraca. W pełni mi ich polecał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domcziek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Gru 2016
Posty: 2

PostWysłany: Sro Gru 07, 2016 12:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witajice
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Koner2017
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Lut 2017
Posty: 3

PostWysłany: Nie Lut 26, 2017 10:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przydadzą mi się te namiary, dzięki sprawdzę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Katalina32
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Wrz 2016
Posty: 238

PostWysłany: Pon Mar 06, 2017 9:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez wątpienia namiary na dobre agencje zawsze się przydadzą. Myślę sobie jednak, że najpierw można pokusić się o skorzystanie z takiego rozwiązania, jakie proponuje http://www.prywatnaoferta.pl . Zamieszczając tam bowiem odpłatnie ogłoszenie o sprzedaży np. mieszkania, możemy mieć pewność, że pojawi się ono w wielu serwisach. Dzięki temu prawdopodobieństwo znalezienie kupca znacznie wzrośnie, a tym samym szybciej uda nam się sprzedać nieruchomość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Agencje nieruchomości Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 5 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy