FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Warto wziąć darmową pożyczkę w Vivusie?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maksymt
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 28 Paź 2015
Posty: 13

PostWysłany: Pon Lis 02, 2015 1:03 am    Temat postu: Warto wziąć darmową pożyczkę w Vivusie? Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się nad zaciągnięciem, pierwszej darmowej pożyczki w vivus.pl Biorę pod uwagę szybkie chwilówki bo wiele firm ma pierwszą pożyczkę za darmo Wonga, Vivus, sms kredyt itp. i to w pełni legalnie.
Jest to jednak rozwiązanie dla ludzi z odrobiną samodyscypliny, gdyż brak spłaty pożyczki pozabankowej w terminie wiem, że równa się wysokim odsetką. Które co prawda są widoczne w umowie, ale zwykle pisane są małą czcionką. Sam chce skorzystać z pożyczki chwilówki opisywanego tutaj Vivusa http://finansenaplus.pl/vivus-opinie-pozyczka/ i czy ktoś może polecić tę chwilówkę z czystym sumieniem?
Życie nauczyło mnie, aby ostrożnie postępować ale tylko z firmami niewiadomego pochodzenia. Można w nich stracić pieniądze i nie dostać pożyczki. Więc warto ufać zdrowemu rozsądkowi i sprawdzić taką firmę pożyczkową na kilku forach i blogach w sieci, a w szczególności opinie o chwilówce, którą zamierzamy wziąć. Stąd moje pytanie o Vivusa
Pisząc sprawdzić firmę pożyczkową - pozabankową mam na myśli weryfikację nie tylko tego czy dana firma rzeczywiście istnieje, ale też sprawdzenie jakie ma opinie i recenzje klientów, którzy skorzystali z jaj usług. :rolleyes:
Więc polecacie pożyczkę w Vivusie jako sprawdzoną i rzeczywiście darmową? Jakie są wasze opinie? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
budowlaniec
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 648

PostWysłany: Czw Lis 05, 2015 7:33 am    Temat postu: pożyczka Odpowiedz z cytatem

Nie znam, więc nie będę zabierać głosu. Ale uważam, ze powinno się brać pożyczki z dobrego polecenia, lub własnego doświadczenia. Ja korzystam z ofert https://www.proficredit.pl Właśnie spłaciłem pożyczkę na firmę. Miałem ją na firmę. Ostatnio przeglądałem ich oferty i jest jedna która mnie zaciekawiła to pożyczka na zaświadczenie. Też fajne warunki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Menon
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 23 Gru 2016
Posty: 11

PostWysłany: Pią Gru 23, 2016 11:01 am    Temat postu: Pożyczka Vivus - moja opinia Odpowiedz z cytatem

Te firmy są strasznie hejtowane wszędzie i w zasadzie to zrozumiałem ze względu na koszy tych pożyczek, ale uważam, że jak ktoś potrafi się upilnować i spłacić w terminie to ta darmowa pożyczka w Vivus jest całkiem fajna. Jak np. komuś braknie niewielkiej kwoty to może raz skorzystać za darmo pod warunkiem, że wie na pewno, że będzie miał pieniądze na spłatę w ciągu 30 dni.

Ogólnie wśród tych firm chyba właśnie najlepsze opinie ma Vivus http://antyhaczyk.blogspot.com/2015/05/vivus-opinie-pozyczki.html

Vivus obok Wonga to najbadzieje znana firma z tych pożyczek online. Przy czym moim zdaniem Vivus jest najlepszy, bo tam łatwo dostać pożyczkę i jest to wszystko szybko i sprawnie, a wielu innych firmach już nie tak bardzo. Rzadko kiedy jest tak jak w reklamach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Menon
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 23 Gru 2016
Posty: 11

PostWysłany: Pią Gru 23, 2016 11:06 am    Temat postu: Pożyczka Vivus - moja opinia Odpowiedz z cytatem

Przy czym dodam tylko jeszcze, że ja skorzystałem tylko z tej pierwszej darmowej, innej bym nie wziął. Warto sobie spojrzeć na symulacji ile wynosi RRSO i ile trzeba spłacić poza promocją, a Vivus to podobno jedna z najtańszych firm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wuga
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 23 Gru 2016
Posty: 10

PostWysłany: Pią Gru 23, 2016 11:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie radzę. Można się wpakować w poważne problemy z tymi firmami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Menon
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 23 Gru 2016
Posty: 11

PostWysłany: Pią Gru 23, 2016 12:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No można jak się nie spłaca w terminie, ale jak ktoś ma głowę na karku to można skorzystać z takiej darmowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wuga
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 23 Gru 2016
Posty: 10

PostWysłany: Pią Gru 23, 2016 12:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to sobie pożyczaj, a jak Ci się noga pośliźnie to zobaczysz jak się wpakujesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Menon
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 23 Gru 2016
Posty: 11

PostWysłany: Pią Gru 23, 2016 12:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze to to jak pożyczam bardzo rzadko i korzystam tylko z tych darmowych. Mam stałą pensję i wiem że spłacę jak już skorzystam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wuga
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 23 Gru 2016
Posty: 10

PostWysłany: Pią Gru 23, 2016 12:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie wiadomo, raz Ci szef powie, że dostaniesz później pensję i już jest problem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Menon
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 23 Gru 2016
Posty: 11

PostWysłany: Pią Gru 23, 2016 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wuga napisał:
raz Ci szef powie, że dostaniesz później pensję i już jest problem.


W firmie, w której pracuję to się nie zdarza nigdy. Zawsze pensja jest na czas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wuga
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 23 Gru 2016
Posty: 10

PostWysłany: Pią Gru 23, 2016 12:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Menon napisał:

Zawsze pensja jest na czas.


A raz się akurat zdarzy, że nie będzie, akurat na złość jak będziesz miał pożyczkę. Wszyscy wszędzie ostrzegają przed tymi firmami, ale Ty jesteś mądrzejszy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Menon
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 23 Gru 2016
Posty: 11

PostWysłany: Pią Gru 23, 2016 12:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nikt Ci nie każę robić tak jak ja, poza tym jak już czasem skorzystam z takiej darmowej pożyczki, to to jest kwota maksymalnie 200-300 zł to raczej nie zbankrutuję nawet jakby coś się wydarzyło, że bym się spóźnił ze spłatą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wuga
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 23 Gru 2016
Posty: 10

PostWysłany: Pią Gru 23, 2016 12:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie wszystkim się tak wydaje.

Widać za mało zarabiasz, albo nie umiesz zarządzać pieniędzmi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Menon
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 23 Gru 2016
Posty: 11

PostWysłany: Pią Gru 23, 2016 12:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje zarobki to raczej nie twoja sprawa. Poza tym korzystałeś kiedyś z takiej pożyczki, czy tylko tak sobie peplasz, bo Ci się nudzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wuga
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 23 Gru 2016
Posty: 10

PostWysłany: Pią Gru 23, 2016 12:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korzystałem tylko w innej firmie, spóźniłem się kilka dni i już minie tak skroili, że mnie szlag trafiał. Dlatego mam swoje zdanie na temat takich firm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy