FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
łazienka marzeń
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12, 13, 14  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Terry55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Kwi 2016
Posty: 177

PostWysłany: Wto Lis 15, 2016 7:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to taka łazienka to się marzy każdemu z dużą wanną i ogólnie z przestrzenią. Niestety nie każdy może sobie na coś takiego pozwolić. Zwłaszcza jeśli mieszka się w starym budownictwie tak jak ja. Moją kamienicę wybudowana tuż po wojnie więc można się tylko domyśleć jaka myśl budowlana wtedy przodowała. No ale trzeba docenić to co się ma i nie narzekać, spróbować z tego wykrzesać jak najwięcej. Jak planowałem remont łazienki to szukałem jakiejś inspiracji co do malowania no i natrafiłem na https://www.dulux.pl/pl/produkty/dulux-kuchnia-i-lazienka-satin To nie po raz pierwszy gdy dulux takimi działaniami wychodzi na przeciw oczekiwaniom klienta. W ostatnim czasie z tego co widziałem dużą popularnością cieszyły się testery farb tej właśnie marki za symboliczną złotówkę. Dzięki temu mogliśmy wypróbować próbkę koloru na naszej ścianie i zobaczyć jak to wygląda. Jak dla mnie na prawdę rewelacyjne podejście do klienta. I takimi właśnie akcjami dulux góruje nad resztą konkurencji na naszym rynku. No a co Wy myślicie na ten temat ? Dajcie proszę znać w komentarzach. Zapraszam do dyskusji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
marcelinia188
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lis 2016
Posty: 97

PostWysłany: Sob Lis 26, 2016 3:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łazienka musi być też dobrze wyposażona, nie tylko ładnie wyglądać. Ważne, żeby w łazience można było gdzie schować pewne rzeczy. Warto wtedy zamontować półki do łazienki.
_________________
lusterka do łazienki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Izabello1
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Gru 2016
Posty: 5
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Gru 05, 2016 8:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kiedyś przez 20 lat miałam wannę w domu i koniecznie chciałam prysznic. Teraz mam od 10 lat prysznic i zaczęłam tęsknić za wannąRazz
_________________
makijaż permanentny brwi w Warszawie to wygodne rozwiązanie na dłużej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Złośnica2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 500

PostWysłany: Pią Sty 06, 2017 6:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do każdego z tych miejsc musisz wybrać zupełnie inne baterie. W koncu w kuchni musi ona spełniać inne zadanie niż w łazience. Ale jak już chcesz kupić to może zainwestuj w coś porządniejszego? Chyba KLUDI ma takie solidniejsze te baterie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krzaku4417
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Sty 2017
Posty: 1

PostWysłany: Sob Sty 07, 2017 2:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomyśl kilka razy zanim zdecydujesz się na zakup tego grzejnika. Źle ogrzewana/wentylowana łazienka to prosta droga to pojawienia się paskudnego grzyba w tym pomieszczeniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiolka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Gru 2016
Posty: 122

PostWysłany: Sro Sty 11, 2017 8:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Izabello1 napisał:
kiedyś przez 20 lat miałam wannę w domu i koniecznie chciałam prysznic. Teraz mam od 10 lat prysznic i zaczęłam tęsknić za wannąRazz


Też się teraz przymierzam do zmiany bo znalazłam ciekawe kształty brodzików na http://idealnalazienka.eu i w dodatku teraz kuszą promocjami,ale po Twoim komentarzu się zastanawiam... Generalnie u mnie jest tak,że wanna zajmuje za dużo miejsca i chcę aby łazienka była bardziej funkcjonalna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kakaorak
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 19 Gru 2016
Posty: 47

PostWysłany: Pon Sty 16, 2017 1:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze sama kompletuje meble i sprzety wg potrzeb, tym bardziej do łazienki, bo mam bardzo małą. Ale jest sporo fajnych mebli http://www.ceneo.pl/Lazienka - wybrałam białe, dzięk itemu wydaje się więsza Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milena1990
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Cze 2016
Posty: 525

PostWysłany: Pią Sty 20, 2017 8:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aranżacja łazienki to ciężki temat. Sama niedawno skończyłam remont ale wiem ile czasu zajęło mi wybranie materiałów. Jeśli nie macie pomysłu na łazienkę zajrzyjcie na stronę http://www.salonyhoff.pl/kolekcje/wyposazenie-lazienek . Maja w ofercie ponad 80 projektów łazienek oraz niezbędne materiały do ich wykonania. Oferują produkty polskich jak i zagranicznych producentów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
grazynaa87
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lip 2015
Posty: 120

PostWysłany: Sob Kwi 08, 2017 10:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dużej łazience świetnie sprawdzi się kabina wolnostojąca - moim zdaniem dodaje to łazience elegancki i nowoczesności. Do takiego prysznica warto zamontować odpływ liniowy - jest bardziej praktyczny od brodzika, kabina jest dzięki temu bardziej przestronna i bardziej higieniczna. Dość innowacyjne odpływy wykonują w Kesmet http://kesmet.eu - warto się im przyjrzeć, dzięki stali niedrzewnej są bardzo trwałe, a dzięki temu, że robione są na wymiar, to można je idealnie dopasować do kabiny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
maleksandra
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 16 Mar 2017
Posty: 23

PostWysłany: Pon Kwi 10, 2017 9:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja sobie nie wyobrażam łazienki bez wanny. W porównaniu z prysznicem jest nieziemsko wygodna Very Happy a co do kolorów, to szarości i duże lustro obowiązkowo
_________________
przeprowadzki firm katowice
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hania123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 730

PostWysłany: Wto Kwi 11, 2017 6:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mozecie polecić jakąś firmę, która specjalizuje się w usługach kamieniarskich w wykończeniach wnętrz? Zależy mi na łazience w kamieniu, jakiś marmur albo inny tego typu kamień. Zależy mi na sprawdzonej i pewnej firmie, która zrealizuje moje zlecenie od A do Z. Słyszałam wiele pochlebnych opinii o http://dario-stone.pl/ . Macie jakieś doświadczenia? Możecie podzielić się swoją wiedzą i opiniami?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
termia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Mar 2017
Posty: 224

PostWysłany: Pią Kwi 14, 2017 9:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja muszę wymienić w swojej łazience umywalkę. Na stroniehttps://www.obi.pl/ceramika-lazienkowa/umywalki-i-polpostumenty/c/1203 znalazłam ciekawe modele. Mają tak szeroki asortyment, ze każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Wto Kwi 18, 2017 9:47 am    Temat postu: łazienka Odpowiedz z cytatem

Ja też, mówiąc szczerze, nie wyobrażam sobie łazienki bez wanny. Raz, że zarówno ja, jak i mój mąż Michał, lubimy posiedzieć w wannie i zrelaksować się. Dwa, że prysznice kojarzą mi się z budynkami użyteczności publicznej, np. basenami. Nie wiem, skąd, ale mam jakąś awersję do pryszniców, więc przekonałam męża, że wystarczy nam sama wanna. Teraz jestem na etapie wymiany łazienkowych mebli i fajne promocje wypatrzyłam na ceneo - http://www.ceneo.pl/Lazienka. Niby tylko porównywarka cen, ale można znaleźć przeceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michalsobczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 542

PostWysłany: Sro Kwi 19, 2017 9:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja nie wyobrażam sobie łazienki bez prysznica. Dla mnie to znacznie lepsze rozwiązanie niż wanna. Wystarczy prosty brodzik, na przykład tego typu: https://viverto.pl/brodzik-prostokatny-emporia-dal-niski-120x80-excellent/. Do tego prosta szklana kabina i prysznic gotowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorota
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 373

PostWysłany: Wto Maj 30, 2017 3:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dostępnych firm jest teraz bardzo wiele dlatego pewnie tak Ci się trudno zdecydować jaką baterie masz wybrać.Z mojego doświadczenia widze, że KLUDI ma dobre baterie czy to do łazienki czy kuchni. Może warto było by zobaczyć ich ofertę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12, 13, 14  Następny
Strona 5 z 14

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy