FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
a gdzie robicie zakupy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Pon Sty 28, 2013 8:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Plus jest też taki, że w sieci można nie tylko znaleźć konkretny, wyczerpujący opis danego produktu, ale też opinie o nim, a w normalnym sklepie to wiadomo, że obsługa zawsze będzie zachwalać, byle Klient nie wyszedł z pustymi rękoma Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
tommg
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Lut 2013
Posty: 4

PostWysłany: Nie Lut 24, 2013 9:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oświetlenie to oczywiście taśmy i oczka LED. Ja zaopatruje się w sklepie internetowym

www.greenled.com.pl

Prosze ich pytać, odpowiedzą na wszystkie pytania związane z oświetleniem.
Dużo mi pomogli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mataxx
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Sie 2012
Posty: 75

PostWysłany: Sro Lut 27, 2013 10:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja generalnie również bardzo lubię robić zakupy w sklepach internetowych. Ostatnio na przykład znalazłem tutaj tanie dywany i zamówiłem sobie jeden z nich do salonu Wink Bardzo ładnie się prezentuje i jest dobry jakościowo. Jak za tą cenę bomba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olkas
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Mar 2013
Posty: 4

PostWysłany: Nie Mar 10, 2013 7:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Głównie w większych marketach. Tanio i praktycznie wszystko pod ręką.

Tylko same rośliny to jednak od innych hodowców, żeby przy okazji zobaczyć, czy im rzeczywiście odpowiednio się rozwijają Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mariuszk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2012
Posty: 195

PostWysłany: Czw Mar 28, 2013 11:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupuję elementy wyposażenia wnętrz w dużych sprawdzonych sklepach, często poleconych mi przez znajomych.
Jednym z nich jest na przykład klinika snu: http://www.klinikasnu.pl/ gdzie można zakupić materace dobrych firm. Obsługa sklepu ma dużą wiedzę w swojej dziedzinie i zawsze chętnie doradzi jaki produkt wybrać. Poza tym jeśli dobrze się z nimi zagada dadzą dodatkowy rabat Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
uagieli4
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Kwi 2013
Posty: 7

PostWysłany: Sro Kwi 03, 2013 1:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Długo nie mogłam przekonać się do zakupów przez internet, jednak urządzając kuchnię odważyłam się na zakupy drogą on line i nie żałuję w ten sposób kupiłam lodówkę i zmywarkę polecam oszczędność czasu i przede wszystkim duża wygoda
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1860

PostWysłany: Pon Sie 12, 2019 6:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja akurat ostatnio zdecydowałem się postawić na moskitierę do drzwi https://www.tesa.com/pl-pl/konsument/moskitiery/moskitiera-do-drzwi ale również wzięliśmy od Tesa moskitierę na okna. Cena całkiem dobra i co najważniejsze już nie mamy much i komarów w naszym domu więc pomimo nawet upałów i otwartych okien nic nam do środka nocą nie wlatuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kitlus
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 232

PostWysłany: Nie Sie 18, 2019 2:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy jakie zakupy, ale to, co piszesz, to jest całkowita prawda. W tradycyjnym sklepie marnuje się dużo czasu, a w internetowym zakupy są przyjemniejsze. Nawet znalazłam ostatnio świetny Outlet . Proponuję, abyście zobaczyli, jakie między innymi nowoczesne telefony tu mają. Każda sztuka nie odbiega wyglądem i funkcjonalnością od tych z tradycyjnych sklepów, tyle że pochodzą z końcówek kolekcji i zwrotów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agatter
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 20 Gru 2018
Posty: 35

PostWysłany: Sro Sie 21, 2019 9:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja coraz częściej robię zakupy w sieci. Mam kilka ulubionych sklepów, z których najchętniej korzystam. Zapewniają one możliwość płacenia za pośrednictwem nowoczesnego systemu płatności online https://paybynet.myfreesites.net/ który zapewnia mi szybkość i wygodę w realizacji zapłaty za wybrane produkty. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fernena
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2018
Posty: 509

PostWysłany: Sob Sie 31, 2019 11:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam zapoznać się z oferta tego sklepu https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie-damskie_Espadryle-damskie-777.html zamówiłam tam ostatnio espadryle. Maja często mega promocje i można dostać naprawdę fajne buty za nie duże pieniądze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
helka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 693

PostWysłany: Sob Sie 31, 2019 12:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja większość robię w internecie bo tak mi wygodniej i nie dość że taniej to jeszcze pod nos przywiozą. Poza tym jest dużo ciekawych rzeczy jak takie https://smartkidbelt.com/pl/ które nadają się jako zamienniki fotelików dziecięcych. Poczytaj na ich stronie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirka6755
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 779

PostWysłany: Czw Wrz 05, 2019 7:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najczęściej robię zakupy online, jeśli chodzi o wszystkie produkty oprócz tych spożywczych. Jestem zabiegana i zapracowana, więc nie mam czasu na dodatkowe bieganie po sklepach. Aktualnie zainteresowałam się wątkiem, bo szukam jakiś fajnych stron z butami. Jedną z nich od zawsze jest https://butymodne.pl/klapki-damskie-tkanina-c10782.f121.html i na pewno tam też zakupy zrobię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
hylia7044
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 232

PostWysłany: Wto Gru 21, 2021 3:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli macie swój własny sklep internetowy to pewnie borykacie sie z problemem porzuconych koszyków. Na stronie http://www.benefix.com.pl/jak-ograniczyc-porzucone-koszyki/ możecie znaleźć informacje jak z tym problemem walczyć. To blog na którym znajdziecie informacje i porady. Sprawdźcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek77
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2016
Posty: 253

PostWysłany: Wto Sie 09, 2022 1:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię kupować online. To wygodne i bezpieczne rozwiazanie. Bez wychodzenia z domu - oszczędzam więc czas, a także pieniądze, bo online często zakupy są sporo tańsze. Od niedawna korzystam także z odroczonych płatności Twisto. Póki co zdecydowałem się zarejestrować, ale nie zdecydowałem sie na kartę - więc mogę w ten sposób płacić tylko w sklepach online. Bardzo fajnie się takie płatnosci sprawdzają. Gdy coś z zakupów przez internet mi nie pasuje odsyłam i nie denerwuja się kiedy będę mieć zwrot pieniędzy bo wszystko idzie przez Twisto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Calinka99
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2022
Posty: 163

PostWysłany: Wto Sie 09, 2022 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię małe ale dobrze zaopatrzone sklepy, jak nasze olsztyńskie MAzurki, w których znajdziemy wszystko i które są otwarte 7 dni w tygodniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy