FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Budowa domu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 22, 23, 24  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
michalsobczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 542

PostWysłany: Pon Cze 12, 2017 3:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

brałeś pod uwagę inteligentny dom? Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i specjalnemu oprogramowaniu wiele rzeczy w takim domu jest łatwiejsze do wykonania. Jeden z lepszych systemów oferuje http://deimic.pl/ . Tego typu domu stają się coraz bardziej popularne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
KameleOna
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 22 Mar 2017
Posty: 18

PostWysłany: Pią Cze 16, 2017 2:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nam w końcu udało się kupić kawałek działki i teraz zastanawiamy się nad tym, jaki dom postawić. Czy ktoś z was miał do czynienia z projektem Salsa http://www.mgprojekt.com.pl/salsa ? Muszę przyznać, że jest bardzo ciekawy i spodobał mi się ten duży taras nad garażem. Szukaliśmy domu, który będzie pasował do wąskiej działki i myślę, że nam się udało. A wy co o tym sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michalsobczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 542

PostWysłany: Wto Cze 20, 2017 10:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba najwięcej informacji na temat formalności przy budowie domu uda Ci się znaleźć w internecie. Wydaje mi się że jakiś blog budowlany będzie takie infromacje posiadał. Wiem że kilka konkretnych jest w internecie. Musisz tylko poszukać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lejedy
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Sie 2017
Posty: 4

PostWysłany: Sro Wrz 06, 2017 11:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się właśnie nad rozplanowaniem działki na przyszłoroczną budowę. Udało mi się znaleźć ciekawe projekty na stronie Housing200+ - domy w amerykańskim stylu. Co o tym myślicie? Jak dla mnie jest to propozycja warta rozważenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
weronikatarkowska
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 17 Sie 2017
Posty: 15

PostWysłany: Czw Wrz 07, 2017 9:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli czeka Was budowa/remont domu to mogę polecić Wam tego bloga: http://domowa24.pl/ Ja znalazłam na nim wiele cennych porad, które bardzo przydały mi się podczas urządzania mieszkania, może Was też zainspiruje Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kajko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Kwi 2015
Posty: 228

PostWysłany: Czw Wrz 07, 2017 12:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budowa domu super sprawa - dla wielu ludzi to inwestycja na całe życie Smile. Nie dziwię się więc, że wiele osób bardzo starannie podchodzi do wyboru samego projektu domu - to przecież podstawa. To właśnie na tym etapie wizualizujemy już jak będzie wyglądał nasz przyszły dom!
Moim zdaniem zdecydowanie najlepiej jest przeszukiwać gotowe projekty domów https://www.dominanta.pl . Zwłaszcza dla kogoś, kto buduje pierwszy raz i za pewne ostatni... Very Happy
_________________
Zajrzyj ciekawostki http://nasza-kamienica.pl/ .


Ostatnio zmieniony przez kajko dnia Wto Kwi 03, 2018 12:31 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Pon Wrz 11, 2017 10:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi bardzo podobają się domy z drewna i zastanawiamy się z mężem nad budową takiego domu. Kupiliśmy niedawno działkę i chcielibyśmy jak najszybciej rozpocząć budowę. Mamy serdecznie dość mieszkania w bloku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariola
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Gru 2016
Posty: 93

PostWysłany: Sro Wrz 13, 2017 5:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

charlotte1991 napisał:
Mi bardzo podobają się domy z drewna i zastanawiamy się z mężem nad budową takiego domu. Kupiliśmy niedawno działkę i chcielibyśmy jak najszybciej rozpocząć budowę. Mamy serdecznie dość mieszkania w bloku.


Wcale się nie dziwię, że masz dość mieszkania w bloku. W domu człowiek ma większą prywatność, poza tym taras, ogród daje szansę na szybszą regeneracje i odpoczynek po ciężkim dniu. Dom drewniany a jakiej konstrukcji, szkieletowy czy z bala? Ja jestem z budowa tych z bala. spodobały mi się te domy bardzo na Mazurach podczas wakacji. Buduje je tam lokalna firma Natur Eko Dom z bala sosny mazurskiej. Mają oni dom modelowy, uważam, że warto się wybrać by go zobaczyć gdyż jest śliczny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorota
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 373

PostWysłany: Pon Wrz 18, 2017 6:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gdy budujemy dom czy remontujemy coś w domu lub mieszkaniu, potrzebujemy odpowiednie materiały budowlane. Wiem, gdzie kupić młotek czy farbę, ale czy wszystkie potrzebne elektryczne części znajdę tutaj https://mselektronik.pl/ , kilka osób polecało mi to miejsce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
macieja
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 1

PostWysłany: Czw Wrz 21, 2017 11:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również jestem na etapie budowy własnego domu - jakich materiałów użyć do pokrycia dachu? Czy blachodachówka z posypką będzie odpowiednia? Czy to prawda, że jest trwalsza od jej tradycyjnego odpowiednika? Jakie jest Wasze zdanie na jej temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lilla31
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Wrz 2017
Posty: 120

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2017 9:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budowa domu jednorodzinnego to nie lada wyzwanie! Moim zdaniem naprawdę warto powierzyć to zadanie fachwocom, którzy się na tym znają - sprawdzonej firmie, najlepiej z polecenia. Ja bardzo dobre opinie słyszałam o Espiro Property.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
heniutek
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 15 Wrz 2017
Posty: 46

PostWysłany: Pią Wrz 29, 2017 8:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój brat już prawie kończy budowę domu. Teraz ma w planach taras. Balustrady są już wybrane, jednakże jak zawsze problematyczne są detale. Czy jest jakaś różnica, jakie się wybierze uchwyty do szkła? W mojej ocenie nie, podobno jednak są różne sposoby montażu i wytrzymałości. Ktoś to potwierdzi lub temu zaprzeczy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorota
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 373

PostWysłany: Pią Wrz 29, 2017 4:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy budowie domu, bardzo wazne jest też to by pamietać o wszystkim. jak już postawisz mury to istotne jest też by położyć dach. Myślalaś o płaskim dachu w siebie w domu? Czytałam, że dachy łódź wykonują takie rozwiązania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hania123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 730

PostWysłany: Sro Paź 04, 2017 4:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o projekt domu to my współpracowaliśmy ze świetną firmą profesjonalna pracownia architektoniczna Tissu . Uwzględnili wszystkie nasze uwagi i pomysły, doradzili co do technologii budowy, wyboru instalacji świetny projekt polecam ich ! http://www.tissu.com.pl/produkty/148-projekty-domow-jednorodzinnych-indywidualnych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ohnaw
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 11 Sie 2017
Posty: 11

PostWysłany: Pią Paź 06, 2017 6:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budowa domu od podstaw na początku może przerażać, ze tyle do ogarniecia i tak dalej jednak polecam, bo na koniec satysfakcja jest ogromna! Bardzo ciekawe jest dobieranie szczegolow takich jak meble, okna czy np. drzwi i przy tym ostatnim polecam drzwi w stylu barausse czyli włoskim, bardzo eleganckim Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 22, 23, 24  Następny
Strona 2 z 24

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy