FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Deweloper z Wrocławia
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Deweloperzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Franko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 1063

PostWysłany: Sro Cze 28, 2017 5:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potrzebna kasa albo kredyt i mieszkamy pięknie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Sro Cze 28, 2017 7:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

We Wrocławiu to może Atal? Bo fajne osiedle buduje, Nowe Miasto Różanka, duży plus za zaadoptowanie starego młyna i rewitalizacje zabytków, bardzo fajny pomysł jeśli chodzi o architekturę i nie można tego nie docenić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Katalina32
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Wrz 2016
Posty: 238

PostWysłany: Czw Cze 29, 2017 1:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie, myślę sobie, że taka inwestycja na pewno jest godna uwagi. Nie mniej jednak gdybym sama miała wybrać jakąś ofertę mieszkaniową we Wrocławiu, najpewniej byłaby to propozycja od Inwestgrupy, a konkretnie Rosarium Etap II http://www.inwestgrupa.pl/oferta-mieszkaniowa/rosarium-ii/oferta . Po pierwsze w tym przypadku mieszkania są ulokowane w ładnej okolicy, blisko Odry, co daje sporo możliwości w zakresie spędzania wolnego czasu. Ponadto inwestor umożliwia tutaj niemalże na dowolne zagospodarowanie poszczególnych pomieszczeń, przy czym do dyspozycji mieszkańców są 2 przestrzenie parkingowe, plac zabaw, miejsce do uprawia street workout jak również miejsce do przechowywania wózków bądź rowerów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Pon Lip 24, 2017 11:44 am    Temat postu: Osiedle we Wrocku Odpowiedz z cytatem

A ja mogę Wam polecić dewelopera "Vantage Development", który wybudował osiedle, na którym obecnie mieszkam. Do Wrocławia przyjechałam na studia, zdecydowałam się zostać na stałe i po kilku latach przyszedł czas na szukanie mieszkania. Trochę spędziłam czasu na szukaniu ofert w necie i pytaniu znajomych, w końcu koleżanka podpowiedziała mi, że warto zamieszkać na "Promenadach wrocławskich". Z perspektywy czasu muszę jej przyznać rację Very Happy. Zdecydowałam się na mieszkanie trzypokojowe, cena na szczęście nie była wzięta z kosmosu. Oczywiście, nie obeszło się bez kredytu, ale nie mam wątpliwości, że było warto. Deweloper zadbał o to, abyśmy czuli się na osiedlu jak u siebie. Wokół bloków są tereny zielone, osoby pragnące aktywności fizycznej mogą skorzystać z pobliskiej wypożyczalni rowerów a spacerowicze wybrać się na pobliski, nadodrzański deptak. I dla mnie ważna rzecz - osiedle jest bezpiecznie, nawet po zmroku nie obawiam się wyjść z psem na dwór. Po prostu, fajnie się tu mieszka, trafiłam na sympatycznych sąsiadów i wkrótce wybieramy się poza miasto na grilla Smile. Zainteresowanych odsyłam do strony - https://promenadywroclawskie.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dlemo
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Lip 2017
Posty: 6
Skąd: poznań

PostWysłany: Sro Lip 26, 2017 11:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co piszesz wygląda interesująco. taka oferta nie zdarza się często. To musi być dobry człowiek, ktoś z wizją, pomysłem. Takie działalności powinno się ubóstwiać i wynosić na wyżyny...


NIE!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Deweloperzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy