FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Nieruchomości Bydgoszcz
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Agencje nieruchomości
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Robert-Ert
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Lis 2009
Posty: 1

PostWysłany: Sob Lis 28, 2009 10:37 pm    Temat postu: Nieruchomości Bydgoszcz Odpowiedz z cytatem

Witam,

Chciałbym pochwalić i polecić wszystkim biuro nieruchomości Bydgoszcz wasz-dom.com.
Biuro prowadzone jest przez młodą, ale bardzo doświadczoną Panią pośrednik Paulinę, bardzo kompetentna i pomocna osoba (do tego zawsze bardzo uśmiechnięta Smile ).
W ofercie znajdziecie między innymi: mieszkania Bydgoszcz, oraz domy i działki z okolicznych miejscowości. Oferta aktualna, a warunki zawieranych umów bardzo atrakcyjne - dlatego polecam szczególnie !.
Biuro w centrum, vis a vis Sowy na Mostowej 1 - znajdziecie z łatwością Smile

Polecam z czystym sumieniem.

Robert
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
KoFler
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Lip 2013
Posty: 4

PostWysłany: Wto Lip 23, 2013 11:47 am    Temat postu: Agencja nieruchomości Bydgoszcz Odpowiedz z cytatem

Ja z czystym sumieniem mogę polecić biuro nieruchomości Bydgoszcz, firma profesjonalnie działa, do tego miła obsługa. Ciekawa jest również ich lokalizacja - Gdańska 33 w Bydgoszczy. Podczas spacerów na starówce czy po Dworcowej można śmiało wejść i dowiedzieć się potrzebnych szczegółów. Aktywnie prowadzony facebook, codziennie nowe oferty przykładowo dom na sprzedaż Bydgoszcz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szampanska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 363

PostWysłany: Wto Lut 18, 2014 1:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja polecam wejść na tę stronę: nieruchomości Bydgoszcz - moim zdaniem największy wybór mieszkań w tej miejscowości, który możemy znaleźć w sieci.
Znajduje się tam bardzo duża baza mieszkań oraz domów. Miejscowość się rozwija tak więc kupno to dobra opcja albo na osiedlenie się albo też zabezpieczenie mieszkania.
Moim zdaniem obecnie warto jest skorzystać z sytuacji na rynku mieszkań, które od paru lat już bardzo tanieją. Trend ten jednak może się w najbliższym czasie odwrócić tak więc warto jest kuć żelazo póki gorące jak brzmi słynne przysłowie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
finko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 795

PostWysłany: Czw Lut 20, 2014 7:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że ogłoszenia bydgoszcz robią się coraz bardziej popularne. Skąd ten odzew w tak krótkim czasie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Torulo
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 03 Mar 2014
Posty: 10

PostWysłany: Sro Maj 28, 2014 8:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze swojej strony polecić mogę adres mieszkania w Bydgoszczy - wszystko pod ręką, można sobie porównać ogłoszenia i wybrać takie mieszkanko, które najbardziej nam odpowiada Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwiana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Kwi 2014
Posty: 913

PostWysłany: Czw Maj 29, 2014 12:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szampanska napisał:
A ja polecam wejść na tę stronę: nieruchomości Bydgoszcz - moim zdaniem największy wybór mieszkań w tej miejscowości, który możemy znaleźć w sieci.
Znajduje się tam bardzo duża baza mieszkań oraz domów. Miejscowość się rozwija tak więc kupno to dobra opcja albo na osiedlenie się albo też zabezpieczenie mieszkania.


Potwierdzam, Meritum nieruchomości Bydgoszcz jest zdecydowanie godne zaufania. Jak już (chyba? Smile ) pisałam w innym temacie - korzystałam i jestem zadowolona Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szampanska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 363

PostWysłany: Nie Lut 15, 2015 2:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok ale jaką dzielnicę możecie polecić? Jaka jest Waszym zdaniem spokojna oraz oferuje dobre warunki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Miro
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 198

PostWysłany: Czw Lut 19, 2015 7:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szampanska napisał:
Ok ale jaką dzielnicę możecie polecić? Jaka jest Waszym zdaniem spokojna oraz oferuje dobre warunki?

Rozumiem,że pytasz się tutaj o nowe inwestycje w Bydgoszczy?
Jeśli tak to polecam osiedle przy Jana Pawła II:
http://targimieszkaniowe.net/bydgoszcz-i-okolice/rynek-pierwotny/oferty/nordic-development-sa/lake-residence-bydgoski-osielsko/
Lake residence. Zostało oddane do użytku w 2014 roku ale jeszcze zostały ostatnie mieszkania na sprzedaż ( obecnie są w korzystnej cenie). Osiedle ładne, nowoczesne. Wokół jest pełno zieleni.
Znajduje się tam sporo placów zabaw tak więc jest dostosowane dla najmłodszych mieszkańców:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tessimls
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Kwi 2017
Posty: 1

PostWysłany: Czw Kwi 13, 2017 9:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czesc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PawełJB
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Sie 2017
Posty: 5
Skąd: Kamieniec

PostWysłany: Pią Sie 25, 2017 8:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam się na tym kompletnie. Dlatego też w ogóle nie jestem w stanie pomóc...
_________________
Myśl tylko o tym,co należy. Miej w głowie to, co robisz. Nie wolno ci zrobić żadnego głupstwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamo888
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 5

PostWysłany: Pon Maj 14, 2018 10:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się całkowicie z moim poprzednkiem. Nic dodać oraz nic ująć...
_________________
Nie da się żyć zbyt długo w realnym świecie. W każdym razie istota ludzka nie potrafi. Większą część życia spędzamy, śniąc, przede wszystkim na jawie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
juribmw1
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Maj 2018
Posty: 5
Skąd: Zamość

PostWysłany: Wto Maj 22, 2018 1:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że te porady są naprawdę bardzo przydatne Wink Dzięki wieli, przydadzą mi się z całą pewnością Wink
_________________
Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Morpol51
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Maj 2018
Posty: 5

PostWysłany: Sro Maj 30, 2018 2:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki wielkie za sprawdzone porady Smile Z całą pewnością przydadzą mi się one Wink
_________________
Zawsze byłem zdania, że człowiek jest inteligentny. To ludzie są głupi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Uriel2000
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 28 Lut 2018
Posty: 19

PostWysłany: Pią Lip 06, 2018 2:03 pm    Temat postu: Te nieruchomości są przeszacowane! Odpowiedz z cytatem

Tu jest po prostu jedna wielka bańka! To nie ma prawa się utrzymać!
______________________
http://pracelicencjackiesocjologia.bydgoszcz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartek-brt
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 01 Lip 2018
Posty: 5
Skąd: Iława

PostWysłany: Pią Lip 13, 2018 10:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto doradzić się w tej kwestii znajomych. Według mnie to jest najlepsze możliwe rozwiązanie.
_________________
najpewniejszą i najpotężniejszą odwagą jest ta, która wynika z właściwej oceny napotkanego niebezpieczeństwa, ale też, że człowiek całkowicie pozbawiony lęku jest towarzyszem znacznie niebezpieczniejszym od tchórza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Agencje nieruchomości Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy