FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
ogród czy taras?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Pon Mar 20, 2017 10:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie w zupełności wystarczyłyby taras bo z ogrodem jest dużo roboty, a ja w ostatnim czasie stałam się bardzo leniwa. Zresztą na tarasie też może być przyjemnie i można się poczuć jak w ogrodzie. Oczywiście, wcześniej trzeba włożyć w taki efekt wiele pracy i wysiłku, sięgając przy tym po profesjonalne produkty. Wszelkie materiały na tarasy można znaleźć w ofercie na liquidcoatings.pl/28-tarasy, które nie tylko zapewnią ich piękny wygląd ale przede wszystkim trwałość i zabezpieczą je przed wszelkimi działaniami pogody.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Digirego
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Mar 2017
Posty: 4

PostWysłany: Pon Mar 20, 2017 2:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście jestem za ogrodem. Gdy mamy Lato lepiej położyć się na trawie niż na tarasie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Złośnica2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 500

PostWysłany: Wto Mar 28, 2017 12:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od zawsze chciałam mieć u siebie w domu taras. Teraz gdy już go mam szukam pomysłow na jakieś ciekawe zagospodarowanie go . Wiem, że pomysłow można mieć wiele ale ten artykuł http://123budujemy.pl/tarasie-zadbaj-o-kazdy-szczegol/, jakoś najbardziej mnie zainteresował.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kkot31
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 29 Mar 2017
Posty: 41

PostWysłany: Sro Mar 29, 2017 5:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taras to super sprawa Smile Można go zaaranżować niczym mały ogród Smile My trochę się planujemy odgrodzić od sąsiadów, aby zapewnić sobie prywatność podczas wypoczynku, i planujemy zakupić duże donice na taras, mam na oku jeden model Kama Flower, właśnie taki sporawy Smile Do tego wygodne meble, rozważamy też grill Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Edyta.Malek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Mar 2017
Posty: 5

PostWysłany: Nie Kwi 02, 2017 1:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem zdecydowanie zwolenniczką ogrodu, przy posiadaniu zwierząt, w szczególności psa to jest niezbędne. Najlepszym rozwiązaniem jest połączenie tarasu wraz z ogrodem.
_________________
https://zoptamo.com/pl/s-silownia-c-pl-t-lublin
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maronek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Kwi 2015
Posty: 107

PostWysłany: Sro Kwi 26, 2017 8:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś ma możliwość posiadania ogrodu to super. Sama jednak takiej opcji nie miałam ponieważ jestme posiadaczką małego balkonu w mieście. Trzeba było się zadowolić tym co jest Wink

Zerknij sobie również tutaj
http://domosia.pl/w-jaki-sposob-urzadzic-maly-balkon-podpowiadamy-sprawdzone-triki-na-aranzacje-malych-balkonow/

Na stronie jest kilka trików na to w jaki sposób można urządzić sobie mały balkon Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dorota
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 373

PostWysłany: Sro Sie 02, 2017 5:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o ogród zimowy to zawsze marzyłam o takim rozwiązaniu. Chciałabym mieć w domu taki ogród. Póki co jestem na etapie budowy domu więc myślę, że znalazłabym trochę miejsca na takie rozwiązanie Smile Świetne pomysły znalazłam na stronie http://www.wintergarten.pl/, warto rzucić okiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maffin
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 18 Lip 2017
Posty: 14

PostWysłany: Pon Sie 07, 2017 9:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie dom z ogrodem bo to świetne miejsce do odpoczynku Smile A w ogrodzie basen obowiązkowo. Ja właśnie kierowałem się tym aby mieć ogród z basenem i mam Very Happy Jeszcze tylko muszę znaleźć producenta zadaszeń basenowych i całość będzie gotowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
riposta
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 16 Sie 2017
Posty: 28

PostWysłany: Sro Sie 16, 2017 9:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogród to super sprawa, zwłaszcza latem, gdy można tam jeść posiłki czy pić kawkę lub winko wieczorami Smile My mamy wokół domu przestrzeń do zaaranżowania, zlecimy to jednak firmie, która się specjalizuje w takich działaniach jak projektowanie ogrodów. Następne lato mam nadzieję spędzać już w ładnej zieleni wokół domu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
narwos
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Sie 2017
Posty: 8

PostWysłany: Sro Sie 16, 2017 12:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogród wymaga dużo pracy, ale za to stwarza miejsce do wypoczynku "na łonie natury", w otoczeniu zieleni. Poza tym można w nim hodować rośliny jadalne, które potem wykorzysta się w kuchni, więc to też plus, biorąc pod uwagę, że nie należy do końca ufać produktom ze sklepów. Z kolei taras wymaga mniej pracy, ale częstego sprzątania. Jego też można fajnie urządzić, aby zrobić kącik do wypoczynku i ogrodzić przed owadami różnego rodzaju. Poza tym wg mnie przyjemniej jest przyjmować gości na tarasie niż w ogrodzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2014
Posty: 508

PostWysłany: Pią Paź 06, 2017 6:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może jedno i drugie? Myślę, że fajnie będzie wyjść na taras i podziwiać ogród. Warto jednak zadbać o to by drzwi tarasowe były dobrej jakości. Ja polecam Ci zajrzeć do oferty tej http://vitrol.gdansk.pl/ Gdańskiej firmy. Działają oni na terenie miasta i okolic. Uważam, że warto sobie wziąć ją pod uwagę ):
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 798

PostWysłany: Sro Paź 11, 2017 10:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem może być sma ogórd ale tylko wtedy jak bd w nim wieksza altanka inaczej taras musi być Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Czw Paź 26, 2017 11:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie wybrałbym ogród.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Pon Lut 07, 2022 7:02 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michalsobczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 542

PostWysłany: Czw Paź 26, 2017 11:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli macie możliwość posiadania ogrodu to ja oczywiście zdecydowałabym się na ogród. Ogród daje dużo większe możliwości. Jeśli chodzi o inspiracje na aranżację ogrodu to koniecznie zajrzyjcie na stronę http://asdstudio.pl/. To bardzo nietuzinkowe rozwiązania, które przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Trrumanter
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Sie 2016
Posty: 176

PostWysłany: Czw Paź 26, 2017 2:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogród. Jest bardziej uniwersalny. Tutaj są pomysły na urządzenie fajnych spotkań w ogrodzie: https://blog.edomator.pl/2017/08/23/spotkania-w-ogrodzie/
Myślę, że to spoko opcja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 7 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy