FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Gdzie do ginekologa w Warszawie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
manniikka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Lis 2016
Posty: 88

PostWysłany: Pon Lip 03, 2017 7:44 pm    Temat postu: Gdzie do ginekologa w Warszawie Odpowiedz z cytatem

Nie wiesz gdzie udać się na badania kontrolne w trakcie ciąży? Moim zdaniem najlepszy Ginekolog Warszawa przyjmuje w klinice MedicHouse i właśnie tam poleciłbym Ci sie udać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Sro Sie 16, 2017 10:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie narzekam na swojego ginekologa, jak dla mnie to lekarz z prawdziwego zdarzenia, zleca wszystkie potrzebne badania, dobrał mi skuteczną antykoncepcję w postaci tabletek vines po których nie mam żadnych skutków ubocznych, nie mogę na niego narzekać Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kosanoztra
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Paź 2016
Posty: 189

PostWysłany: Wto Gru 19, 2017 7:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj niestety znalezienie dobrego specjalisty wcale nie jest łatwym zadaniem. I nie mówię tylko o ginekologu. Najlepiej wcześniej czytać opinie w sieci o danym lekarzu albo wybierać kogoś z polecenia, np. znajomych. Gdyby ktoś szukał dobrego psychologa ja mogę polecić http://psychomedic.pl/psycholog-warszawa . Świetna klinika.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dalongir
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Kwi 2015
Posty: 403

PostWysłany: Wto Lip 16, 2019 8:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Warszawie jest taka profesjonalna klinika Gameta na ul. cybernetyki 7 - bylam tam z mężem rok temu w sprawie dosyc delikatnej bo juz dosyc dlugo staralismy sie o dziecko a tu mijaja miesiace , pozniej rok.. tracilismy juz nadzieje na szczescie trafilismy do tego miejsce gdzie rozpoczelismy leczenie metoda inseminacji https://gameta.pl/leczenie-nieplodnosci/inseminacja/ ktora poskutkowala- obecnie mamy miesiecznego synka i jest caly i zdrowy a my szczesliwi Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kolanko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 384

PostWysłany: Sob Paź 05, 2019 4:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli mamy jakieś nieprzyjemności czy po prostu problemy to trzeba udać się po prostu do ginekologa. On nas zbada i będzie wiadomo co na jest i jak mamy się leczyć. Ja gdyby nie wizyta u ginekologa i badania to tak naprawdę bym nie wiedziała ze mam wirusa hpv i jak mam działać żeby zapobiec zmianom jakie on może wywołać w miejscu intymnym u kobiety. A tak to zaczęłam stosować żel papilocare i już nie musiałam się o nic martwić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fachowiec36
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Sie 2019
Posty: 165

PostWysłany: Pon Paź 21, 2019 6:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kobitki, przede wszystkim jak wybieracie sie do ginekologa to musicie wiedziec jakie badania sa dla was mega wazne,zona troche miala problemow ostatnio wiec zaglebilem sie w temat i znalazlem fajny artykul https://tantumrosa.pl/wazne-badania-ginekologiczne/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robbstark
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1631

PostWysłany: Pon Paź 28, 2019 10:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy ja musiałam umówić się na wizytę do specjalsity, to znalazłam pomoc na tej stronie : https://lekarzebezkolejki.pl/blog/czym-jest-miazdzyca-i-dlaczego-jest-grozna-dla-naszego-zdrowia/w-508 To świetny portal, który umożliwia umówienie sie do lekarza bez wychodzenia z domu. Według mnie, to ogromne ułatwienie dla wielu ludzi. Nawet nie trzeba nigdzie dzwonić, czyż to nie cudowne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szklana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2019
Posty: 153

PostWysłany: Pią Wrz 25, 2020 11:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam bardzo dobrego ginekologa który zna się na endometriozie, mam zdiagnozowaną tą chorobę w szpitalu medicover, tu się leczę i moge też liczyć na wykonanie skomplikowanego zabiegu jej usuwania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arkadiusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Lut 2022
Posty: 290

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2022 4:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie, dostęp do dobrego ginekologa to w przypadku kobiet przecież podstawa. Jeśli potrzebujecie specjalistycznych badań, to warto wybrać się do konkretnego miejsca. Na stronie https://www.gyncentrum.pl/badania-genetyczne czytałem więcej na temat badań genetycznych. Ktoś z Was może je kiedyś realizował?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 838

PostWysłany: Sro Maj 25, 2022 6:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do sprawdzonego ginekologa trzeba się na pewno wybrać z pozytywnym testem ciążowym. Sprawdzi on wtedy jak rozwija się ciąża, zleci odpowiednie badania. W pierwszym trymestrze można wykonać także badania prenatalne a dokładnie badanie nifty pro. Sama na taki test się zdecydowałam ze względu na pełne bezpieczeństwo i wysoką czułość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adrian77
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 552

PostWysłany: Sro Maj 25, 2022 1:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli potrzebujecie konsultacji u lekarza, a nie chcecie skorzystać z tradycyjnej wizyty to polecam Wam sprawdzić konsultacje lekarskie online . Jest to rozwiązanie, z którego sam niejednokrotnie korzystałem i nigdy nie było najmniejszego problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
netta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Mar 2019
Posty: 454

PostWysłany: Wto Cze 21, 2022 11:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

winetta napisał:
Do sprawdzonego ginekologa trzeba się na pewno wybrać z pozytywnym testem ciążowym. Sprawdzi on wtedy jak rozwija się ciąża, zleci odpowiednie badania. W pierwszym trymestrze można wykonać także badania prenatalne Sama na taki test się zdecydowałam ze względu na pełne bezpieczeństwo i wysoką czułość.


Zgadzam się, też miałam badanie prenatalne czyli test sanco w laboratorium diagnostyka i mogę potwierdzić że to dokładne i bezinwazyjne badanie, warto je zrobić nie tylko wtedy kiedy inne badania wykazują jakieś nieprawidłowości ale także wtedy kiedy ciąża jest u kobiet po 35 r.ż
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 838

PostWysłany: Czw Mar 16, 2023 3:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A badania prenatalne w stolicy gdzie wykonywaliście? Ja dopiero jestem na początku ciąży ale już sprawdzam gdzie się zapisać. Mój ginekolog poleca mi test nipt warszawa, badanie nie stwarza ryzyka poronienia, jest bardzo dobrą alternatywą dla amniopunkcji. Pozwala zbadać dziecko w kierunku trisomii 21 i wielu innych chorób genetycznych. Można także poznać płeć dziecka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
buck.buckridge
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Mar 2023
Posty: 4
Skąd: Myślenice

PostWysłany: Pią Mar 17, 2023 6:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po czym wybrać dobrego ginekologa? Gdzie szukać prawdziwych opinii na ich temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy