FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Mechanik
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Złośnica2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 500

PostWysłany: Pią Lut 03, 2017 1:43 pm    Temat postu: Mechanik Odpowiedz z cytatem

Pilnie poszukuję kontaktu do dobrego warsztatu samochodowego z Trójmiasta lub okolic. Czy możecie kogoś polecić albo wiecie coś o firmie http://autoserwispremium.pl/firma/?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
tweeki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Maj 2017
Posty: 677

PostWysłany: Sob Lip 15, 2017 9:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może znacie jakiś godny polecenia warsztat w woj malopolskim ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nija
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Maj 2014
Posty: 6

PostWysłany: Nie Lip 16, 2017 4:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam wyszukiwarki warsztatów Wink Masz tam zwykle tez oceny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1064

PostWysłany: Pon Lip 17, 2017 12:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdzony i pewny mechanik to podstawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 830

PostWysłany: Sro Lip 19, 2017 10:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tweeki jeśli województwo małopolskie to tylko Auto Serwis Wadowicka w Krakowie. Miejsce sprawdzone i godne polecenia. Myślę, że nie ma rzeczy niemożliwej dla mechaników tam pracujących. Dodatkowy plus za to, że możesz tam wykonać przegląd na linii diagnostycznej i jest to usługa darmowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arek777
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 1
Skąd: kraków

PostWysłany: Sro Lip 19, 2017 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tweeki napisał:
A może znacie jakiś godny polecenia warsztat w woj malopolskim ?


Tak. Auto Serwis Wadowicka z Krakowa.Pełen profesjonalizm, wyceniają koszty przed naprawą i ustalona kwota nie ulega zmianie, ceny niewygórowane, naprawa na tip-top. Co więcej sprawdzają bezpłatnie auto na linii diagnostycznej za każdym razem jak się podjedzie-bardzo fajna sprawa, bo w innych serwisach trzeba za to zaplacic i to czasem wcale nie mało. Zresztą sprawdź sam:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1064

PostWysłany: Sro Lip 19, 2017 12:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można byłoby popytać jeszcze wśród znajomych, pewnie mają ciekawe namiary
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Czw Lip 20, 2017 9:20 am    Temat postu: Samochody Odpowiedz z cytatem

Temat dotyczy naprawy samochodów ,więc poniekąd jest związany z moim dylematem. Mam taki problem, że gdy jechałam tydzień temu z mężem autem, wjechało w nas inne auto. Teraz nasza skoda jest w warsztacie, a ja nie mam czym dojeżdżać do pracy. Znajomy poradził nam, że możemy umówić się ze sprawcą wypadku, że wypożyczymy auto, a on pokryje koszty wynajmu. Mąż był nawet w firmie oferującej takie usługi "Best - Rent" - http://www.best-rent.pl/wynajem-aut-warszawa. Czy ktokolwiek z forumowiczów korzystał już z tego typu rozwiązań?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aniamus
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 24 Lip 2017
Posty: 38

PostWysłany: Pon Lip 24, 2017 2:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę dodać namiar na sprawdzony warsztat w Markach k. Wawy - działający przy ASO Honda Matraszek. Można u nich naprawić nie tylko hondy, ale też inne marki aut. Polecam, bo mają rzetelnych mechaników, ale też lakiernika i blacharza. Tutaj ich strona http://www.hondamatraszek.pl/, na której znajdziecie wszystkie informacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 821

PostWysłany: Pon Lip 31, 2017 6:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie chce otworzyć swój własny warsztat z mechaniką związany i chce wykupić godną polecenia stronę internetową, czy tę https://heronart.pl/tanie-strony-internetowe/ mi polecacie? Wiele dobrego słyszałam, a chciałabym jeszcze coś usłyszeć od moich ulubionych forumowiczów, moze jakieś podpowiedzi, wskazówki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porke
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 864
Skąd: Inowrocław

PostWysłany: Pon Lip 31, 2017 11:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja korzytsam z serwisu forda motorcraft - nie jest tylko dla samochodów z gwarancją ale nawet tych starszych niż 4 lata i powiem wam, że jestem bardzo zadowlona Smile Często mają też czasowe promocje np teraz różne akcesoria i dodatki można kupić taniej Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1064

PostWysłany: Sro Sie 23, 2017 8:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warsztatów samochodowych nie brakuje, ważne żeby wybrać ten dobry i sprawdzony, gdzie wiemy, że nie tylko dobrze wykonają swoją pracę, al i nie ogołocą nas z pieniędzy. Dobrze jest też samemu w pewnych sprawach się orientować, żeby nie dać się naciągnąć i tak czytałam niedawno o technice pdr w serwisie blogstyle.pl, a że w temacie motoryzacyjnym jestem zielona, to dowiedziałam się czegoś więcej na temat usuwania wgnieceń w samochodzie i to bez lakierowania, co wychodzi taniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JanJan13
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Sie 2017
Posty: 1

PostWysłany: Czw Sie 24, 2017 1:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt mechanikow u nas nie brakuje. Sam szukac warsztatu w Warszawie na pewno juz nie musze od czasu kiedy pierwszy raz na daimlera pojechalem. Niestety przez nieuwage zaliczylem dzwon . Auto naprawili mi tam w 2 dni. Blacharz i lakiernik sprawdzili sie super. Nie ma sladu na karoserii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karczmix
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Wrz 2017
Posty: 1

PostWysłany: Pon Wrz 11, 2017 2:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok, mysle ze wiekszosc z nas w warszawie ma swojego ulubionego ja akurat swojeego znalazlem dzieki wyszukiwarce, moto integrator. Wink ale ostatnio wpadlem troche w panike, w momencie kiedy auto psuje ci sie 500 km od domu juz nie jest tak fajnie, ulubiony pan mechanik nie przyjedzie. coz.. to przywiazanie do najlepszego warsztatu morela Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Pią Wrz 29, 2017 2:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś szuka warsztatu gdzie profesjonalnie montują instalacje lpg to warto korzystać z tej wyszukiwarki http://optimagas.com/znajdz-najblizszy-warsztat , tam są sprawdzeni fachowcy montujący zestawy optima polskiego producenta a benzyna jest tak droga że temat instalacji znowu jest na topie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy