FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Pensjonat

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mariola
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Gru 2016
Posty: 93

PostWysłany: Wto Sie 22, 2017 6:20 pm    Temat postu: Pensjonat Odpowiedz z cytatem

Zamierzam poczynić inwestycje i wybudować pensjonat nad morzem. Działkę niedawno otrzymałam od swej babci. Ma bardzo atrakcyjne położenie, w niedalekiej odległości od morza. Szukam pomysłu na projekt. Interesowałby mnie dom drewniany najlepiej całoroczny. Może macie jakieś doświadczenia w tym temacie i możecie coś doradzić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Funky88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 81

PostWysłany: Pon Sie 28, 2017 2:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko pozazdrościć takiego miejsca i takich planów. Dom drewniany to bardzo dobry pomysł. Niedawno w takim byłem nad naszym morzem. Miał formę szeregowca, każdy miał osobne wejście i własny taras. Każdy segment był do 6 osób. Bardzo fajne rozwiązanie. Takie coś możesz zrobić z bala.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sonia35
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 25 Kwi 2017
Posty: 12

PostWysłany: Wto Sie 29, 2017 8:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Domy z bala widziałam kiedyś na Mazurach.Wyglądały cudownie i miały naprawdę niepowtarzalny klimat.Myślę,że jak najbardziej możesz wybudować coś w tym stylu.Sama chętnie wybrałabym się do takiego pensjonatu,położonego blisko morza:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 533

PostWysłany: Pon Wrz 04, 2017 12:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozeznaj się w realizacjach i dopytaj o szczegóły budowy w Natur Eko Dom. Firma ta ma wieloletnie doświadczenie w budowaniu domów z bala zarówno tych o bryle nowoczesnej jak i tej tradycyjnej. Mają dom modelowy, który można obejrzeć. Podczas takiej wizyty zawsze można podpytać pracowników o warunki realizacji. Wiem, że stworzenie indywidualnych projektów też jest u nich możliwe ponieważ współpracują na stałe z biurem projektowym. Myślę, że ich kompleksowa oferta może przypaść Ci do gustu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veroniqe90
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Cze 2017
Posty: 251

PostWysłany: Wto Wrz 12, 2017 12:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aza napisał:
Rozeznaj się w realizacjach i dopytaj o szczegóły budowy w Natur Eko Dom. Firma ta ma wieloletnie doświadczenie w budowaniu domów z bala zarówno tych o bryle nowoczesnej jak i tej tradycyjnej. Mają dom modelowy, który można obejrzeć. Podczas takiej wizyty zawsze można podpytać pracowników o warunki realizacji. Wiem, że stworzenie indywidualnych projektów też jest u nich możliwe ponieważ współpracują na stałe z biurem projektowym. Myślę, że ich kompleksowa oferta może przypaść Ci do gustu.

Dokładnie tak. Pensjonaty czy inne formy domów z przeznaczeniem pod turystykę to nie są projekty z katalogu, tylko robione pod konkretne wymagania i potrzeby inwestora. Oczywiście fajnie znaleźć takiego projektanta, który potrafi zaprojektować w wybranej technologii a nie będzie na siłę przekonywać, że jednak należy wybudować murowany, bo tylko taki umieją zaprojektować Wink A niestety tak się często zdarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tomek213
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Wrz 2017
Posty: 2

PostWysłany: Sro Wrz 20, 2017 7:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jaka to jest inwestycja

_________________
multiselect
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 533

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2017 7:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Veroniqe90 napisał:
Aza napisał:
Rozeznaj się w realizacjach i dopytaj o szczegóły budowy w Natur Eko Dom. Firma ta ma wieloletnie doświadczenie w budowaniu domów z bala zarówno tych o bryle nowoczesnej jak i tej tradycyjnej. Mają dom modelowy, który można obejrzeć. Podczas takiej wizyty zawsze można podpytać pracowników o warunki realizacji. Wiem, że stworzenie indywidualnych projektów też jest u nich możliwe ponieważ współpracują na stałe z biurem projektowym. Myślę, że ich kompleksowa oferta może przypaść Ci do gustu.

Dokładnie tak. Pensjonaty czy inne formy domów z przeznaczeniem pod turystykę to nie są projekty z katalogu, tylko robione pod konkretne wymagania i potrzeby inwestora. Oczywiście fajnie znaleźć takiego projektanta, który potrafi zaprojektować w wybranej technologii a nie będzie na siłę przekonywać, że jednak należy wybudować murowany, bo tylko taki umieją zaprojektować Wink A niestety tak się często zdarza.

Podzielam tą opinię i dodam, ze wykonawca, którego polecałam Natur Eko Dom współpracuje z biurem projektowym, które tworzy piękne projekty domów drewnianych z bala. Stworzenie pensjonatu zgodnie z naszym wyobrażeniem to gwarancja naszego zadowolenia i sukcesu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Funky88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 81

PostWysłany: Pią Paź 06, 2017 2:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aza napisał:
Veroniqe90 napisał:
Aza napisał:
Rozeznaj się w realizacjach i dopytaj o szczegóły budowy w Natur Eko Dom. Firma ta ma wieloletnie doświadczenie w budowaniu domów z bala zarówno tych o bryle nowoczesnej jak i tej tradycyjnej. Mają dom modelowy, który można obejrzeć. Podczas takiej wizyty zawsze można podpytać pracowników o warunki realizacji. Wiem, że stworzenie indywidualnych projektów też jest u nich możliwe ponieważ współpracują na stałe z biurem projektowym. Myślę, że ich kompleksowa oferta może przypaść Ci do gustu.

Dokładnie tak. Pensjonaty czy inne formy domów z przeznaczeniem pod turystykę to nie są projekty z katalogu, tylko robione pod konkretne wymagania i potrzeby inwestora. Oczywiście fajnie znaleźć takiego projektanta, który potrafi zaprojektować w wybranej technologii a nie będzie na siłę przekonywać, że jednak należy wybudować murowany, bo tylko taki umieją zaprojektować Wink A niestety tak się często zdarza.

Podzielam tą opinię i dodam, ze wykonawca, którego polecałam Natur Eko Dom współpracuje z biurem projektowym, które tworzy piękne projekty domów drewnianych z bala. Stworzenie pensjonatu zgodnie z naszym wyobrażeniem to gwarancja naszego zadowolenia i sukcesu.


W realizacjach na stronie Natur Eko Dom widziałem nawet budynek apartamentów, wiec chyba pod wynajem. Czyli mają doświadczenie w takich realizacjach. A już wykonane domy wyglądają całkiem fajnie. Podoba mi sie ta konstrukcja nowoczesnego domu, ale to chyba bardziej dom ryglowy niż z bala.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy