FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Sezon na narty
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
SylwiaN
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Sty 2017
Posty: 170

PostWysłany: Pon Wrz 11, 2017 10:41 am    Temat postu: Sezon na narty Odpowiedz z cytatem

Mamy już wrzesień, więc niedługo zacznie się sezon na narty i inne sporty zimowe Smile Macie już jakieś plany gdzie wyjechać na kilka dni szaleństw na białym puchu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Sonia35
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 25 Kwi 2017
Posty: 12

PostWysłany: Sro Wrz 13, 2017 9:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj chciałabym już poszaleć gdzieś na stoku:) My co roku tradycyjnie na ferie zimowe jeździmy do Zakopanego albo Krynicy,ale marzy mi się wyjazd gdzieś dalej.W zeszłym roku w okresie letnim wybraliśmy się na urlop do Gruzji i tak sobie wymyśliłam,że może udałoby mi się namówić męża na ponowny wypad do Gruzji.Tym razem do jakiegoś fajnego ośrodka w górach.Muszę poszukać fajnych ofert i zacząć pracowac nad moim mężem;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 533

PostWysłany: Czw Wrz 14, 2017 5:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Narty w Gruzji to koniecznie Gudauri. 60 km tras narciarskich dobrze przygotowanych. Dobra infrastruktura dla narciarzy w tym wypożyczalnie sprzętu. Fajne wyjazdy organizuje tam Wytwórnia Wypraw gdzie jazda na nartach połączona jest również ze zwiedzaniem. Atrakcyjnym punktem wyjazdu jest nocleg w górach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bungee
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Cze 2016
Posty: 845

PostWysłany: Pią Wrz 15, 2017 12:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nam się szykuje firmowy wypad na narty tej zimy. A ja nie mam bladego pojęcia o narciarstwie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veroniqe90
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Cze 2017
Posty: 251

PostWysłany: Pią Wrz 15, 2017 2:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aza napisał:
Narty w Gruzji to koniecznie Gudauri. 60 km tras narciarskich dobrze przygotowanych. Dobra infrastruktura dla narciarzy w tym wypożyczalnie sprzętu. Fajne wyjazdy organizuje tam Wytwórnia Wypraw gdzie jazda na nartach połączona jest również ze zwiedzaniem. Atrakcyjnym punktem wyjazdu jest nocleg w górach.

Jakoś Gruzji nie kojarzyłam z nart. No ale faktycznie trochę gór tam mają, chociaż klimat raczej cieplejszy niż u Nas. Musze sobie poczytać o ich kurorcie narciarskim. Może nawet się tam wybiorę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Funky88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 81

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2017 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aza napisał:
Narty w Gruzji to koniecznie Gudauri. 60 km tras narciarskich dobrze przygotowanych. Dobra infrastruktura dla narciarzy w tym wypożyczalnie sprzętu. Fajne wyjazdy organizuje tam Wytwórnia Wypraw gdzie jazda na nartach połączona jest również ze zwiedzaniem. Atrakcyjnym punktem wyjazdu jest nocleg w górach.

Ooo. Ja z Wytwórnią Wypraw wybieram się bliżej bo do Bukowel. Gruzja już była niedostępna a też nęciła Smile Bukowel jest też fajnym miejscem. Cenowo jest bardzo atrakcyjny, a ilość tras wystarczająca. No i całkiem fajne warunki tam mają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Roxana875
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Wrz 2017
Posty: 1
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2017 5:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedługo znowu się zacznie ! To będzie epickie, strasznie brakowało mi nart Very Happy.
_________________
ciuchy męskie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pomocny78
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Sie 2017
Posty: 6

PostWysłany: Pią Wrz 29, 2017 3:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja planuję wyjazd do Austrii, tam najlepiej jeździ mi się na nartach. Już się nie mogę doczekać. Niestety Austria jest niesamowicie droga, dlatego szukam kantora gdzie kursy są atrakcyjne. Możecie mi coś polecić? Ja znalazłem tylko taki kantor https://kantoronline.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veroniqe90
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Cze 2017
Posty: 251

PostWysłany: Wto Paź 03, 2017 4:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Funky88 napisał:

Ooo. Ja z Wytwórnią Wypraw wybieram się bliżej bo do Bukowel. Gruzja już była niedostępna a też nęciła Smile Bukowel jest też fajnym miejscem. Cenowo jest bardzo atrakcyjny, a ilość tras wystarczająca. No i całkiem fajne warunki tam mają.

No Bukowel to fajny kurort. Byłam tam rok temu i było rewelacyjnie. Stosunkowo blisko, tanio i bardzo dobre trasy. Prawie jak w alpach ale dużo tańsze. Tam jest chyba ponad 60 km tras, do tego są oświetlone.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bungee
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Cze 2016
Posty: 845

PostWysłany: Sro Paź 04, 2017 2:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A trudno w ogóle nauczyć się jazdy na nartach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Funky88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 81

PostWysłany: Wto Paź 10, 2017 2:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Veroniqe90 napisał:
Funky88 napisał:

Ooo. Ja z Wytwórnią Wypraw wybieram się bliżej bo do Bukowel. Gruzja już była niedostępna a też nęciła Smile Bukowel jest też fajnym miejscem. Cenowo jest bardzo atrakcyjny, a ilość tras wystarczająca. No i całkiem fajne warunki tam mają.

No Bukowel to fajny kurort. Byłam tam rok temu i było rewelacyjnie. Stosunkowo blisko, tanio i bardzo dobre trasy. Prawie jak w alpach ale dużo tańsze. Tam jest chyba ponad 60 km tras, do tego są oświetlone.

Dokładnie. 0 km tras, w tym sporo oświetlonych. SkiPass w dobrej cenie. Z tego co czytałem, to każdy znajdzie coś dla siebie. Zobaczymy już niedługo. Teraz widzę, że Wytwórnia Wypraw ma nawet ofertę na sylwestra do Bukowel. Takie połączenie przywitania nowego roku z nartami. Ciekawe.

@bungee sama nauka nie jest trudna. Podstawy raczej szybko się lapie. Oczywiście wszystko zależy od predyspozycji danej osoby ale przeważnie to nie trwa za długo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veroniqe90
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Cze 2017
Posty: 251

PostWysłany: Pią Lis 03, 2017 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No oświetlone stoki to jest coś fajnego. Co prawda Wytwórnia Wypraw organizuje powrót do miejsca noclegowego wcześniej (na obiadokolacje jeżeli ktoś ma) ale powrót na własną rękę też jest możliwy. Co godzinę jeździ lokalny autobus. Do plusów kurortu należy też organizacja wyciągów. Szybkie duże i sprawnie przewożące narciarzy do góry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Funky88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Lip 2017
Posty: 81

PostWysłany: Wto Lis 14, 2017 2:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Veroniqe90 napisał:
No oświetlone stoki to jest coś fajnego. Co prawda Wytwórnia Wypraw organizuje powrót do miejsca noclegowego wcześniej (na obiadokolacje jeżeli ktoś ma) ale powrót na własną rękę też jest możliwy. Co godzinę jeździ lokalny autobus. Do plusów kurortu należy też organizacja wyciągów. Szybkie duże i sprawnie przewożące narciarzy do góry.


Dokładnie. Do tego Wytwórnia Wypraw jak widziałem maja wyjazd do Bukowel równiez jako wyjazd sylwestrowy, więc można już na przełomie roku wybrać się na narty. Albo zacząć sezon wcześniej albo nawet jechać dwa razy Smile Co kto lubi i co może Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
felicjan51238
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Lis 2017
Posty: 1
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sro Lis 15, 2017 8:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co byście polecili z krajowych jak najtrudniejszych stoków ?
_________________
Buty do biegania to uniwersalny wybór
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nicolas
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Maj 2016
Posty: 656

PostWysłany: Sro Lis 15, 2017 10:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My na narty wybieramy się do Bukowiny.
Mamy już zarezerwowany tani pensjonat Bukowina Tatrzańska
Byliśmy tam na parę dni we wrześniu i to super miejsce. Dobra lokalizacja, stoli i termy blisko. Ceny dobre.
Nie pozostało niic tylko czekać na sezon oraz ferie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy