FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Drzwi
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hagrid23
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Lip 2014
Posty: 1

PostWysłany: Wto Lip 08, 2014 8:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam w domu drzwi wewnętrzne Milleporta i naprawdę polecam drzwi z tej firmy. Są bardzo ładne i wytrzymałe a przy tym nie są drogie. Mają oni szeroki wybór oferty więc jest w czym wybierać - każdy znajdzie coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Martina
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 204

PostWysłany: Wto Lip 15, 2014 8:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze to dobrać drzwi tak, żeby były nie tylko bezpieczne ale i w naszym guście Smile Pamiętam jak my się wahaliśmy co wybrać - Cal czy Vox, już myślałam ze rzucimy monetą Smile Ostatecznie jednak poradziliśmy się znajomych i nawet fachowca od aranżowania wnętrz i kupiliśmy Vox.No i to był trafny wybórSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Henryk43
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Mar 2013
Posty: 92

PostWysłany: Nie Sie 31, 2014 6:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

obecnie wszystkie drzwi w domu mam białe, ale zastanawiam się nad zmianą drzwi w salonie na trochę bardziej nieszablonowe, czyli turkusowe. co o tym myślicie? kolor jest bardzo modny, a też nie będzie problemu z realizacją takiego zamówienia, bo na przykład porta ma w swojej ofercie taką możliwość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
damian33
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 19 Lis 2014
Posty: 42

PostWysłany: Sro Lis 19, 2014 12:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie słyszałem nigdy o tej firmie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
genua
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lip 2016
Posty: 727

PostWysłany: Nie Cze 25, 2017 1:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co sądzicie o drzwiach niewidzialnych tj. z ościeżnicami ukrytymi SECRET? Teraz to chyba prawdziwy hit, bo specjalna konstrukcja skrzydła umożliwia ukrycie wszystkich elementów ościeżnicy i zlicowanie jej z powierzchnią ściany. Gdybyście zdecydowali się na takie innowacyjne rozwiązanie, to takie drzwi możecie zakupić u tego producenta http://www.barausse.pl/portal/pl/polska . To włoska jakość, ciekawy design, elegancja i solidność wykonania. Jest w czym wybierać!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
hiszpania
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 15 Mar 2017
Posty: 48

PostWysłany: Pon Lip 17, 2017 7:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam drzwi wewnętrzne drewniane i sa solidne, polecam każdemu.




here are the findings
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
knall
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2016
Posty: 111

PostWysłany: Pią Wrz 29, 2017 9:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja również jestem zwolennikiem drewna





informator
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 801

PostWysłany: Pią Gru 11, 2020 12:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My właśnie dlatego zdecydowaliśmy się postawić na współpracę z firmą Domega z Poznania, która ma ogromne doświadczenie, dobrze zestawioną ofertę produkt i obsługę z którą kontakt był na odpowiednim poziomie. Cały proces zakupu oraz montażu przeprowadzili. Nie było zastrzeżeń odnośnie dokładności, czy także niedotrzymania terminów. Wszystko tak jak być powinno, pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Racjonalny Konsument
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 11 Gru 2020
Posty: 32

PostWysłany: Pią Gru 18, 2020 11:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do swojego nowo powstałego domu zdecydowałem się zakupić solidne drzwi. Wybór padł na antywłamaniowe. Jednak musiałem do nich jeszcze nabyć odpowiednie akcesoria do drzwi ewakuacyjnych. Skorzystałem z oferty sklepu SVS Systemy Zabezpieczeń, w którym zaopatrzyłem się w niezbędne bolce, trzpienie i łożyska. Polecam to miejsce, ponieważ mają naprawdę duży wybór artykułów w korzystnych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Heros
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Wrz 2020
Posty: 6

PostWysłany: Pią Gru 18, 2020 12:24 pm    Temat postu: Drzwi Odpowiedz z cytatem

Mój przyjaciel w firmie zlecił zrobienie drzwi z samozamykaczem http://www.alukon.krakow.pl/oferta/okna-i-drzwi-aluminiowe i super wywiązali się z zadania. Dzięki temu ma nadzór nad tym, kto dostaje się do siedziby jego firmy i nie ma tam przypadkowych osób, kręcących się po budynku. Kilkukrotnie u niego byłem i fatycznie drzwi prezentują się solidnie, a sam system na czytnik kart działa niezawodnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Clary084
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 184

PostWysłany: Pią Gru 18, 2020 12:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór drzwi to jedna sprawa, ale do tego też dochodzi wybór ładnej i wygodnej klamki. Najlepiej od razu zamówić komplet, drzwi plus klamka - https://www.golddoor.pl/pl/menu/klamki-1002.html żeby mieć pewność, że wszystko będzie do siebie pasowało wizualnie oraz funkcjonalnie. Ważne, żeby klamki były solidne i trwałe, żeby czasem po kilku miesiącach nie trzeba było ich wymieniać. A jeśli chodzi o wygląd to mi najbardziej pasują klamki o nowoczesnym i prostym designie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy