FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Aranżacja wnętrz
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
klonowy33
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 24 Maj 2017
Posty: 58

PostWysłany: Sro Maj 24, 2017 3:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrym pomysłem jest zaangażowanie architekta wnętrz, zobacz sobie na realizacje pana Krzysztofa Ziółkowskiego - http://www.krzysztof-ziolkowski.pl/, moim zdaniem są super. Pan Krzysztof projektował mieszkanie u mojej siostry, małe mieszkanko, ale wycisnął z każdego metra 200% potencjału Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Teofila
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 23 Sty 2017
Posty: 32

PostWysłany: Sro Maj 24, 2017 8:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można znaleźć wiele ciekawych i prostych aranżacji w Internecie. Klimat każdego pomieszczenia tworzą dodatki. Można je znaleźć na stronie http://fartuszek.com.pl/ To kubeczki, filiżanki czy wazony nadają nastrój salonowi czy kuchni.
Sklep do końca maja oferuje znaczne upusty, warto więc zamówić, co potrzebujemy. Nie będziemy żałować tej decyzji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Pon Cze 19, 2017 8:32 am    Temat postu: Aranżowanie Odpowiedz z cytatem

Ja amatorsko zajmuję się projektowaniem wnętrz, regularnie staram się śledzić fachowe czasopisma i portale budowlane. Właśnie przymierzamy się z moim Stefanem do budowy domu i postanowiłam, że osobiście będę czuwać od początku do końca nad wystrojem naszego domu. Wcześniej kilka lat tułaliśmy się za granicą, aby zarobić na wymarzone cztery kąty. Najpierw przez kilka miesięcy pracowaliśmy w Niemczech, potem wyjechaliśmy do Norwegii, a jeszcze później do Anglii,dopiero tam spędziliśmy kilka lat. Wracając do tematu, to wnętrza planuję zrobić w stylu skandynawskim. Obydwoje z mężem jesteśmy osobami pragmatycznymi, twardo stąpającymi po ziemi i uważamy, że w pokojach powinno być dużo wolnej przestrzeni. A styl skandynawski niewielkimi środkami taką przestrzeń zapewnia. Przy okazji, chciałam się z Wami skonsultować, czy Waszym zdaniem warto postawić przy budowie domu na komin systemowy to znaczy już gotowy? Znalazłam takie kominy na tej stronie - http://www.systemykominowe.pl/ i spodobały mi się,. Nie wiem jednak, czy są bezpieczne dla środowiska. Może WY mi coś podpowiecie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bergamesca
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 19 Cze 2017
Posty: 23

PostWysłany: Pon Cze 19, 2017 3:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sporo inspiracji można znaleźć wśród realizacji architektów wnętrz, np. http://www.krzysztof-ziolkowski.pl/pl/portfolio/projekty-wnetrz-prywatnych/mieszkanie-prywatne, można sobie poprzeglądać i wypatrzeć naprawdę ciekawe rozwiązania. Choć wg mnie i tak najlepiej jest zaangażować architekta, nie jest to obecnie droga usługa, a efekty mogą być naprawdę spektakularne Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
areczek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 415

PostWysłany: Sro Cze 28, 2017 11:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dokańczam remont i musiałem dokupić worek https://obi.pl/suche-zaprawy/kreisel-beton-b20-25-kg/p/6090807 , bo niestety brakło . Pocieszające dla mnie jest to, że za chwilę będę mógł poświęcić się aranżacji pomieszczenia, co pawia mi największą frajdę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bilgatron
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 01 Maj 2017
Posty: 13

PostWysłany: Czw Cze 29, 2017 9:20 am    Temat postu: Dekoracja salonu Odpowiedz z cytatem

Ja przy aranżacji postawiłam na zróżnicowane oświetlenie. Mam ledy w podwieszanym suficie i lampę wiszącą nad stołem. W okolicy sofy i regału z książkami postawiłam lampę stojącą, która emituje ciepłe światło o ciepłej barwie. Nie ukrywam, że w aranżacji posłużyłam się trochę spostrzeżeniami z artykułu http://www.budowa.org/artykuly,73263,1,Praktycznie_i_stylowo__idealne_oswietlenie_salonu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina_karolina
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 30 Maj 2017
Posty: 13

PostWysłany: Czw Lip 06, 2017 1:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kwestii aranżacji wnętrz dużo pomaga zastosowanie stylowych opraw oświetleniowych. W ofercie naszego e-sklepu na mlamp.pl znajduje się wiele intrygujących lamp, które będą wyjątkową ozdobą pomieszczeń. Dodatkowo im więcej zakupisz, tym większy rabat Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Pią Lip 07, 2017 7:15 am    Temat postu: Malowanie mieszkania Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie, dobrze że trafiłam na ten temat, ponieważ właśnie szykujemy się z moim mężem do malowania nowego mieszkania. Kupiliśmy mieszkanie deweloperskie we Wrocławiu i uważam, że to była lepsza decyzja niż jak byśmy kupowali swoje cztery kąty od kogoś. Ja troszeczkę interesuję się arnażacją wnętrz i po prostu nie wyobrażałam sobie, żebyśmy byli skazani na zastane wnętrza. A tak swoje mieszkanko możemy urządzić całkowicie samodzielnie, od a do z. Przy okazji chciałam się Was poradzić w kwestii aranżacji. Zastanawiam się, czy pomalować mieszkanie na kolory podobne we wszystkich pomieszczeniach czy postawić na jakieś ekstrawagancje typu plansza albo paski na ścianie. Co myślicie na ten temat? Zrobiłam też mały research w necie i znalazłam już odpowiednią farbę lateksową Nobiles Pory Roku, o tutaj - http://nobiles.pl/produkty/sciany-i-sufity/. Nurtuje mnie jednak jeszcze kwestia kolorów, nie jestem jeszcze zdecydowana. Z góry dzięki za wszelkie podpowiedzi. Tymczasem na razie uciekam z forum, bo praca wzywa:) Trzymajcie się ciepło i życzę udanego weekendu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Trrumanter
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Sie 2016
Posty: 176

PostWysłany: Sro Lip 12, 2017 1:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobacz sobie realizacje expona : http://podlogi-expona.pl/blog/2017/06/28/expona-realizacje/ tu dopiero fajnie są takie wnętrza zrobione wszystko ma swój taki całościowy klimat co nadaje pomieszczeniu tego fajnego efektu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kopiol
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Lip 2017
Posty: 7

PostWysłany: Sro Lip 26, 2017 10:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

super efekt, faktycznie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hania123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 730

PostWysłany: Pią Lip 28, 2017 9:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajnym i dobrym pomysłem na aranżacje wnętrza , w taki nowoczesny i dość ciekawy sposób jest zastosowanie obrazów w szkle warszawa , ja niedawno zmieniałam wnetrza w domu i w sypialni która jest mala powiesiłam takie obrazy , powiem Wam że efekt świetny. Optycznie sypialnia wydaje się większa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jzrkan
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Maj 2015
Posty: 118

PostWysłany: Pon Wrz 11, 2017 10:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o systemy kominowe o których zostało wcześniej wspomniane to moge polecić www.schiedel.pl To najwyższy stopień funkcjonalności i bezpieczeństwa w odprowadzaniu spalin. 30 letnia gwarancja udzielona na produkty mówi sama za siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
beti12
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Lip 2017
Posty: 9

PostWysłany: Pią Wrz 15, 2017 2:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mowa o dekoracji to znalazłam super sklep z wieszakami różnego rodzaju. Robią wieszaki ścienne,wieszaki na klucze i na ubrania. Powiecie wieszak, jak wieszak, ale te po prostu są w takich kształtach i wzorach, że chciałoby się mieć wszystkie. lubimy z mężem otaczać się takimi zabawnymi rzeczami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milena1990
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Cze 2016
Posty: 525

PostWysłany: Nie Wrz 17, 2017 10:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli chodzi o aranżacje mieszkania to najlepiej zdać sie na profesjonalistów. Ja korztsaąłm z biura projektowego http://www.ainprojektowanie.com/oferta/ . Mam duże mieszkanie i chciałam, aby było zaprojektowane przemyślanie. Dzieki pomysłom ekipy z AiN udało się stworzyć niebagatelne wnetrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hiszpania
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 15 Mar 2017
Posty: 48

PostWysłany: Pią Wrz 29, 2017 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli ktoś ma zmysł i pomysł na wnętrze to jak najbardziej może sam próbować urządzić wnętrze


można tu sprawdzić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy