FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Wybór plecaka
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Złośnica2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 500

PostWysłany: Sro Wrz 28, 2016 4:44 pm    Temat postu: Wybór plecaka Odpowiedz z cytatem

Córka w tym roku idzie do liceum. Spodobał jej się plecak skórzany. Są nie co droższe ale w sumie może dzięki temu że będzie wykonany z porządnej skóry to na troche jej starczy. Jak myślicie? Czy uważacie że do szkoły lepiej jej nie kupować i postawić na jakieś zwykłe plecaki damskie? Doradźcie coś bo szkoła za pasem a ona została bez plecaka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
genua
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lip 2016
Posty: 727

PostWysłany: Sro Sty 04, 2017 9:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajny sklep z plecakami szkolnymi znajdziesz pod adresem Brytyjka.pl
Są tam modele w najmodniejszych tego sezonu wzorach i fasonach. Teraz chyba triumfy święcą plecaki jeansowe, w marmurkowych odcieniach ale jest tak sporo innych wariantów. Do wyboru, do koloru Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
koniczynka86
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Cze 2016
Posty: 81

PostWysłany: Pon Mar 13, 2017 10:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem lepiej kupić raz coś porządnego, niż co sezon wymieniać na nowe. A plecaki skórzane są trwałe. Kupisz raz, posłuży na lata. Znajoma ostatnio kupiła sobie taki plecak:

znalazła go na Allani.pl. Jest bardzo dobrze wykonany, z dobrego materiału. Faktycznie troszkę droższy, ale na pewno go po tym sezonie nie wyrzuci, tylko jej długo posłuży. Ja również się zastanawiam, czy sobie czegoś takiego nie kupić. Skoro mam do wyboru, kupić coś tańszego i wyrzucić po jednym sezonie, albo dodać trochę kasy i mieć coś trwałego, to wybieram tą drugą opcję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Łosica
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 80

PostWysłany: Sob Sie 05, 2017 6:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Często stoimy przed problemem co kupić naszemu dziecku, co potrzebuje na nowy rok szkolny, ale skupiamy się raczej jedynie na modelu, czy kolorze. A ile jest rodzin, które w ogóle nie mogą sobie pozwolić na kupienie chociażby piórnika, czy kompletu zeszytów. Jest to niestety coraz większy problem. Ostatnio trafiłam na akcję Fundacji Pociecha, która pomaga dzieciom z ubogich rodzin skompletować wyprawki szkolne. Myślę, że dla nas to tak niewiele, gdy dołożymy kilka czy kilkanaście złotych, a dla tych dzieci może mieć ogromne znaczenie, z tego względu, że nie będą musiały wstydzić się, że nie posiadają podstawowych przyborów, takich jak ich rówieśnicy. Warto czasem przysiąść i zaznajomić się z takimi organizacjami, szczególnie, gdy cel jest tak szczytny i dotyczy najmłodszych, więcej informacji można znaleźć na stronie: http://fundacjapociecha.pl/powrotdoszkoly/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiolka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Gru 2016
Posty: 122

PostWysłany: Pon Sie 07, 2017 2:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skórzany plecak to dobry wybór, na pewno posłuży na lata.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Wto Wrz 12, 2017 9:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko fajnie, tylko nie każdego rodzica stać na taką wyprawkę.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Pon Lut 07, 2022 6:54 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kreweta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Mar 2017
Posty: 66
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Wrz 12, 2017 1:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Porządny skórzany plecak się przyda. Nawet jak się znudzi po jakimś czasie, to można schować, potem nosić znów po kilku latach. Mój skórzany plecak ma dobre 20 lat. Nosił brat, potem ja, teraz nosi moją kobieta. I nadal plecak wygląda bardzo dobrze Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mella624
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 1

PostWysłany: Wto Paź 03, 2017 1:24 pm    Temat postu: Plecaki coolpack dla każdego Odpowiedz z cytatem

Ja mogę wam polecić plecaki coolpack , które są bardzo ładne, wytrzymałe i solidne. Mają wzmocnione i wyprofilowane plecy, a do tego dostępne są w wielu ciekawych kolorach i wzorach. POlecam, bo są świetne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
basiq
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 177

PostWysłany: Nie Kwi 28, 2019 10:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyprawka dziecka do szkoły to także ważna rzecz. Ja osobiście mojemu synkowi kupował w sklepie z artykułami biurowymi - https://www.pasazbiurowy.pl/artykuly-szkolne-13082-k. Znajdziesz tam wszystkie najpotrzebniejsze akcesoria, jakie przydadzą się podczas godzin lekcyjnych i po prostu w szkolnej przygodzie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jankowsky
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 201

PostWysłany: Wto Gru 17, 2019 2:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może zamiast plecaka taka fajna skórzana torba na ramię - https://zeskory.com/50-meskie-torby-skorzane-na-ramie? Wydaje mi się, że to fajna opcja i będzie Ci odpowiadać. Ja przekonałem się do torby bardziej niż do plecaka i teraz codziennie korzystam Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nikola3353
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 22 Lis 2017
Posty: 48
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Pią Paź 23, 2020 8:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coraz więcej osób stawia na produkty, które spełniać będą ich oczekiwania. Dlatego też idealny plecak do pracy powinien być dobrze dobrany di Twoich potrzeb. Zajrzyj zatem na https://www.brytyjka.pl/plecaki-do-pracy-typu-business-3-top-fasony-cid-209.html gdzie znajdziesz kilka interesujących propozycji.
_________________
Mój poradnik blogowy opisujący wycieczki i porady dla podróżnikow oraz historie polskiego globtrotera
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lucky
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sie 2013
Posty: 752

PostWysłany: Wto Gru 01, 2020 3:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do typowego przemieszczania się po mieście wystarczy np., taki czarny plecak https://betlewski.com/kategoria-produktu/ona/torebki/plecaczki/ Chyba że szukasz czegoś na wyjazd, ale to raczej sklepy typowo sportowe oraz dla podróżników.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kalina
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Maj 2019
Posty: 219

PostWysłany: Wto Gru 15, 2020 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A aj będę chciała kupić synowi na zajęcia jakiś porządny plecak. Dostał się na studia i na pewno mu się przyda. Ponieważ wkrótce święta to nadarza się świetna okazja na prezent. Ciekawa oferta plecaków męskich jest tutaj https://fashionpolska.pl/plecaki-meskie/wyprzedaz . W dodatku ceny są obniżone nawet do 70%. Może też Was zainteresuje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1624

PostWysłany: Pią Sty 08, 2021 9:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz jest idealnym okres na to by wybrac plecak dla dzieciaków. Mam dylemat, bo nie wiem jaki plecak wybrac mały plecaczek dla dziewczynki. Czym wy się kierujecie podczas zakupów? Mnie zainteresowała oferta https://nos-to.pl/kategoria-produktu/plecaki/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Veroniqe90
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Cze 2017
Posty: 258

PostWysłany: Pią Mar 26, 2021 4:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karol123 napisał:
Teraz jest idealnym okres na to by wybrac plecak dla dzieciaków. Mam dylemat, bo nie wiem jaki plecak wybrac mały plecaczek dla dziewczynki. Czym wy się kierujecie podczas zakupów? Mnie zainteresowała oferta https://nos-to.pl/kategoria-produktu/plecaki/


Znam ich. Mam Coocazoo. genialny plecak. Wygodny i całkiem fajnie pomyślany. Szczególnie system regulacji w tych plecakach jest naprawdę przemyślany i ma szeroki zakres.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy