FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Lakierowanie pergoli

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zypa
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Wto Paź 10, 2017 1:30 pm    Temat postu: Lakierowanie pergoli Odpowiedz z cytatem

Witam, mam w planach polakierowanie pergoli. Mam z nią spory problem po ciągle jest wilgotna i widać pleśń. Może znacie jakiś dobry lakier zewnętrzny?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy

Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
EkspertBondex
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Czw Paź 12, 2017 9:47 am    Temat postu: Lakierowanie pergoli Odpowiedz z cytatem

Pergole zewnętrzne rzeczywiście są bardzo narażone na szkodliwe czynniki zewnętrzne, w tym działanie wody, deszcze, itp. Dlatego polecam produkt marki Bondex – Extreme Wood Care. Jest to specjalistyczna lakierobejca przeznaczona do dekoracyjno-ochronnego malowania drewnianych elementów wyeksponowanych na zewnątrz. Do Pańskiej pergoli będzie wyborem doskonałym, ponieważ ta lakierobejca odznacza się wysoką ochroną przed wilgocią, pleśnią i grzybami. Ma też bardzo wygodną konsystencję, co ułatwia malowanie trudnych form, jakimi często są pergole.
Powrót do góry
medrek32
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Czw Paź 19, 2017 6:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też korzystałem z farb do drewna firmy Bondex, jak na razie po dwóch latach jestem mega zadowolony Smile
Powrót do góry
Misiaczka85
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Czw Paź 19, 2017 1:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A o co w tym lakierowaniu w ogóle chodzi? Bo ja kompletnie nie w temacie
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: