FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Sprawdzony deweloper

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 830

PostWysłany: Pią Paź 13, 2017 9:12 am    Temat postu: Sprawdzony deweloper Odpowiedz z cytatem

Czy jest na sali ktoś kto w ostatnim czasie ( powiedzmy pół roku ) kupował mieszkanie w okolicach Warszawy ? Rozglądam się za jakimś 3 pokojowym mieszkaniem dla naszej powiększającej się rodziny. Warunki - kameralne osiedle ( duże blokowiska odpadają ), jakiś plac zabaw dla maluchów, dobra infrastruktura no i odległość maks 40 km od centrum Wawy. Zależy mi na sprawdzonym deweloperze. z góry dzięki za opinie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
tweeki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Maj 2017
Posty: 677

PostWysłany: Pon Paź 16, 2017 7:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witaj w klubie ja też szukam Smile Ja co prawda chciałbym jednak w Wawie ale jak coś wpadnie mi w oko z tych podwarszwskich miejscowości to też wezme to pod uwage. Mam juz dosc wynajmowania bo w sumie napycham komus portfel a tą samą kasą można spłacać coś swojego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
evelajna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Paź 2017
Posty: 246

PostWysłany: Czw Paź 19, 2017 5:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale jakie okolice Cię interesują ? ja pracuję w Milanówku i ostatnio w drodze do pracy mijałam jakaś nową inwestycję ale zabij mnie w tej chwili dewelopera nie pamiętam. zerknij w necie - ulica Warszawska.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mojezdanie
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Lis 2013
Posty: 139

PostWysłany: Pią Paź 20, 2017 9:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja co prawda, nie w okolicach Warszawy, ale też z rynku pierwotnego mieszkania szukam. Interesuje mnie Trójmiasto i najbliższe okolice. Podobno polecany jest Euro Styl deweloper gdynia , może ktoś już od nich kupował mieszkanie i podzieli się opinią?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ikonka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 558

PostWysłany: Pią Paź 20, 2017 2:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to Nordic Development buduje tam nowe osiedle ( Eco Milan ) wiem bo sama zastanawiam się nad zakupem mieszkania dla mojej córy tam. fajna, spokojna okolica. Słyszałam, że sporo młodych ludzi kupuje tam mieszkania. cena za metr niższa niż w Warszawie a dojazd do centrum miasta raczej bezproblemowy i szybki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luśka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2015
Posty: 179

PostWysłany: Sob Paź 21, 2017 11:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takich inwestycji jest wiele Smile np. Osiedle Kameralne na Bemowie, Ogrody Wilanów, czy osiedle Życzliwa Praga.
W którym kierunku szukasz? I w jakim zakresie pieniężnym?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marikaa
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Paź 2017
Posty: 1

PostWysłany: Pon Paź 23, 2017 8:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam nowych potencjalnych sąsiadów Smile Ja kupiłam 3 miesiące temu mieszkanie w eco milan i już powoli je urządzamy. prawie 75 metrów ( 3 pokoje na praterze ). co mogę powiedzieć - fajny rozkład mieszkań, standard wykończenia też ok. ND oddaje mieszkania w stanie surowym ale mamy w rodzinie budowlańca, który będzie nam pomagał w wykończeniach. Okolica fajna sporo zieleni, blisko do sklepow i przedszkoli. dojazd na saską kępę do pracy zajmuje mi coś około 30-40 minut czasem dłużej jak jest jakis wiekszy korek przy Blue City. sama kupilam wiec polecam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lilam
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Lip 2017
Posty: 9

PostWysłany: Sob Paź 28, 2017 7:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupiłam mieszkanie u developera we Wrocławiu. Jestem bardzo zadowolona, ponieważ mieszkanie jest mega praktyczne i przy tym ładnie wygląda. Naprawdę polecam tą stronę: http://www.temar.com.pl/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy