FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Przechowywanie mebli

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wacuska82
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Paź 2017
Posty: 1

PostWysłany: Pią Paź 06, 2017 7:30 am    Temat postu: Przechowywanie mebli Odpowiedz z cytatem

Zgadza się - ogród to wspaniała sprawa. Ja bez ogrodu nie wyobrażam sobie życia - tam mogę się relaksować, odpocząć.
Teraz już mój ogród zakończył swoją działalność na ten rok, a że ostatnio kupiłam bardzo fajny rattanowy narożnik to boję się go zostawiać na zimę aby nie zniszczył się. Przeszukałam internet wzdłuż i w szerz i znalazłam http://speedlogistic.pl/blog/poradniki/jak-zabezpieczyc-meble-ogrodowe-jesienia-i-zima/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
hello
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sty 2016
Posty: 1072

PostWysłany: Wto Paź 10, 2017 11:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I gdzie postawisz swoje meble?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
homeful
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 16

PostWysłany: Pią Paź 20, 2017 9:38 am    Temat postu: Meble. Odpowiedz z cytatem

Ja do ogrodu chciałabym takie meble, żebym nie musiała ich przestawiać. Smile Garaż służy nam do samochodu i jak wstawiamy tam jeszcze meble na cały sezon jesienno-zimowy to zwyczajnie będzie niewygodnie. Czytałam, że są takie meble ogrodowe z technorattanu, które są trwałe i wytrzymałe. Być może dałyby radę zostać na zimę w ogrodzie, przykryte czymś i zabezpieczone? Muszę o tym jeszcze doczytać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patryk_4
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Mar 2018
Posty: 9

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2018 9:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My przez zimę swoje meble ogrodowe przechowujemy w magazynie samoobsługowym http://banan24.pl w dogodnej lokalizacji i w przystępnych opłatach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eliza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 624

PostWysłany: Pon Maj 07, 2018 10:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mamy teraz takie pogody , że coraz więcej czasu spędza się w ogrodzie. Nie ma się co dziwić bo kto z nas nie ludzi wieczorów spędzać przy grillu ze znajomymi. Do tego jednak przydał by się taki https://ogrodolandia.pl/zestaw-alloro-palma zestaw mebli. Najlepiej kupić już zestaw stól i krzesła bo jest bardziej opłacalne wszystko w zestawie a w każdym ogrodzie taki zestaw się przyda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mateusznowak
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Maj 2018
Posty: 5

PostWysłany: Czw Maj 10, 2018 1:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie mam miejsca do przechowywania to czy takie meble mogą stać przykryte przez całą zimę ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kowalika
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Maj 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pią Maj 18, 2018 6:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przykrycie to za mało, trzaba by było czymś obwinąć,
jescze zależy z czego te meblem, bo przy drewanianych to nóżki się zepsują na pewno - lepsza piwnica, garaż
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lili9
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Mar 2017
Posty: 733

PostWysłany: Wto Sty 26, 2021 10:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem świetnym rozwiązaniem, jeśli chodzi o przechowywanie rzeczy, które zajmują dużo miejsca, a używamy ich tylko sezonowo, jest skorzystanie z usług tak zwanego self storage. Na stronie internetowej https://rozarent.pl/aktualnosci/nid-91-5-zalet-self-storage-dlaczego-warto-wynajac-boks-magazynowy możecie sobie poczytać o zaletach, które płyną właśnie z wynajęcia takiego boksu magazynowego. Polecam Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy