FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
pozyczka online - warto?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
donmerlin
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Maj 2017
Posty: 1

PostWysłany: Czw Maj 18, 2017 6:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poniżej przedstawiamy najlepsze pożyczki pozabankowe dostępne przez Internet. pozyczki pozabankowe Zostały one starannie wyselekcjonowane i sprawdzone, dzięki czemu mamy 100 pewność, iż te kredyty pozabankowe spełnią oczekiwania naszych klientów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 834

PostWysłany: Pią Maj 19, 2017 9:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak widać tego typu ofert na rynku jest sporo. I fajnie bo każdy może znaleźć coś dla siebie. Nie trzeba jednak decydować się na kredyt w banku czy chwilówkę są jeszcze dostępne tak zwane pożyczki społecznościowe https://kokos.pl. Wtedy pieniądze pożyczamy z kieszeni prywatnych inwestorów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Pią Maj 19, 2017 2:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja uważam, że zaciąganie takiej pożyczki jest bardzo ryzykowne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tweeki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Maj 2017
Posty: 677

PostWysłany: Pią Maj 19, 2017 5:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zależy Wam na korzystnej ofercie i bezproblemowej spłacie to ja ze swojej strony polecam sprawdzić sobie tą ofertę Kredyt OK. Moja mama jakiś czas temu korzystała z tej pożyczki. Bez zbędnych formalności, szybko i wygodnie. Wiadomo, że w przypadku takich pożyczek warto pamiętać o regularnej ich spłacie, wtedy w przyszłości można liczyć na lepszą ofertę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tweeki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Maj 2017
Posty: 677

PostWysłany: Sob Cze 17, 2017 5:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W zbliżającym się okresie wakacyjnym pożyczamy i wydajemy pieniądze na różne przyjemności. A jak jest w rzeczywistości . Polecam zaboznać się z wynikami badań Grupy Ferratum. Badania przeprowadzono w 20 krajach i dotyczyły wakacyjnych wydatków. Na https://www.ferratum.pl/blog/2017/06/01/wyniki-wakacyjnego-barometru-ferratum sprawdź jak wypadła Polska.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
damianborczek
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 15 Paź 2016
Posty: 23

PostWysłany: Nie Cze 18, 2017 4:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szybką pożyczkę można uzyskać na www.sms365.pl Dzięki nim udało mi się pożyczyć w ekspresowym tempie kilka stówek na nieplanowany domowy wydatek. Pan z obsługi dokładnie mi wszystko wyjaśnił, dzięki czemu wypełnienie formularza było znacznie łatwiejsze i miałem pewność, że umowa nie zawiera żadnych haczyków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Wto Cze 20, 2017 6:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja uważam, że po kredyt należy się zgłosić do banku a nie szukać jakiś tanich i niesprawdzonych opcji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Wto Cze 27, 2017 1:35 pm    Temat postu: A może oszczędzanie Odpowiedz z cytatem

A ja stanowczo odżegnuję się od wszelkich kredytów i pożyczek, osobiście mogłabym wziąć tylko kredyt na mieszkanie. Jeśli mogłabym Wam coś podpowiedzieć, to warto wziąć się za oszczędzanie. Możecie wierzyć mi lub nie, ale oszczędzając kilkaset złotych co miesiąc, po paru latach można uzyskać niezły zysk. A dodatkowo zysk można pomnożyć, inwestując na przykład w papiery wartościowe. Zresztą, wszystko możecie sprawdzić na moim blogu - http://sektorfinansowy.blogen.pl/2016/08/25/dzialanie-sektora-finansowego/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bungee
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Cze 2016
Posty: 845

PostWysłany: Wto Cze 27, 2017 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym się tego raczej wystrzegał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dorota
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 373

PostWysłany: Wto Paź 17, 2017 5:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pożyczki to bardzo dobry pomysł, pod warunkiem, ze wiesz gdzie się po nią zgłosić. Najlepiej skorzystać z takiej https://procredit.pl/ porównywarki, wszystko bedziesz mieć w jednym miejscu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dzennika5
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Cze 2017
Posty: 128

PostWysłany: Czw Paź 19, 2017 12:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy jaka oferta. Jak znajdziecie dobrą to na pewno warto. Mi bardzo spodobała się nie tylko sama niska rata spłaty w pożyczce od firmy kredytok ale również ciekawa promocja. Za każdego poleconego klienta otrzymujecie 50zł. Można tak sporo dorobić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dariooo
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Paź 20, 2017 9:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem wszystko jest dla ludzi i jeśli ktoś rozsądny bierze tego typu pożyczkę, to nie wpędzi się w żadne kłopoty. Tych firm pożyczkowych rzeczywiście namnożyło się jak grzybów po deszczu Very Happy Osobiście nigdy w ten sposób się nie zapożyczałem, ale zdarzyło mi się przejrzeć kilka ofert. Swoją drogą każdy powinien wiedzieć, że w sprawach finansowych nie ma żartów, czytanie umów, trzymanie się terminów, to po prostu konieczność Wink Każdy też według mnie powinien znać podstawowe pojęcia takie jak tutaj są na przykład: https://www.wonga.pl/slowniczek Później w rozmowach odnośnie pożyczek czy kredytów od razu będziemy się czuli pewniej, a nie jak przysłowiowe "dzieci we mgle".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michalsobczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 542

PostWysłany: Pią Paź 20, 2017 11:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że warto - pod warunkiem, że znajdziesz odpowiednią firmę, która udziela tego typu pożyczek. Na stronie http://www.soskredyt.pl/page/artykuly.html/_/pozyczki-pozbankowe/concashpl-opinie-na-temat-platformy-finansowej-r274 poczytaj sobie o Concash. Moim zdaniem to dobra opcja - wszystko odbywa się szybko, bez zbędnych formalności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eliza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 624

PostWysłany: Czw Lis 09, 2017 12:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto jeżeli wcześniej dobrze sprawdzisz gdzie opłaca się taką pożyczkę wziąć. Jest kilka dobrych stron takich jak ta https://faraon24.pl/pozyczki-internetowe . Dzieki temu mozesz upewnić się, która z tych pożyczek jest rekomendowana i gdzie najbardziej Ci się to opłaca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bungee
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Cze 2016
Posty: 845

PostWysłany: Czw Lis 09, 2017 1:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pożyczki to zuo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy