FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Gdzie zamówić wydruk folderów reklamowych?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kursy, szkolenia , targi, konferencje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
GrazynkaKowalska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 464

PostWysłany: Czw Cze 30, 2016 10:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już od ponad roku wszystko drukuje tutaj http://www.viperprint.pl/produkt/teczki/TE017 , bo ceny tej drukarni są bardzo przystępne i czas realizacji bardzo krótki. Często zamawiam u nich teczki, bo przy dużych zamówieniach płacę za nie dosłownie grosze. Do teczek wkładam wszystkie potrzebne materiały. Jest to bardzo wygodne, bo nic nie wypada i nie gubi się. Moi znajomi także zaczęli tak drukować przeróżne materiały, a także teczki, bo wychodzi im to dużo taniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
shania11
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 30 Cze 2016
Posty: 28

PostWysłany: Czw Cze 30, 2016 9:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej firmie zamawiamy zawsze z drukarni Labcreation. Takich katalogów itp. materiałów zamawiamy bardzo dużo. Najczęściej są to bardzo wymagające projekty, ale drukarnia Labcreation staje na wysokości zadania. Mogę śmiało ich polecić, bo naprawdę wykonują świetną robotę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koper13
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Paź 2016
Posty: 2

PostWysłany: Sro Paź 19, 2016 8:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam taką firmę: www.druk-ara.pl Poza banerami robią jeszcze naklejki, roll-upy, siatki na szyby i wiele innych. Polecam.
_________________
Gdzie szukać szybkiej pożyczki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
meandra33
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Lis 2016
Posty: 98

PostWysłany: Wto Lis 15, 2016 11:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shania11 napisał:
W mojej firmie zamawiamy zawsze z drukarni Labcreation. Takich katalogów itp. materiałów zamawiamy bardzo dużo. Najczęściej są to bardzo wymagające projekty, ale drukarnia Labcreation staje na wysokości zadania. Mogę śmiało ich polecić, bo naprawdę wykonują świetną robotę Smile


Również korzystamy z usług drukarni Labcreation i ta współpraca układa się wręcz wzorowo. Zamawiamy u nich m.in. broszury i katalogi na targi branżowe, do tego oczywiście idą ulotki, wizytówki i inne mniejsze zamówienia. Polecam, bo są solidni i zawsze terminowo realizują zlecenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
kalicki12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 969

PostWysłany: Czw Gru 15, 2016 8:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę polecić Wam firmę Print2Go z Pabianic. Świadczą usługi z zakresu najróżniejszych wydruków, takich jak wydruki cyfrowe, offsetowe czy wielkoformatowe. Koniecznie zajrzyjcie na ich stronę i poczytajcie o ich działalności: http://krajowy.biz/firma,print2gopl.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
budowlaniec
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 648

PostWysłany: Pon Mar 20, 2017 3:23 pm    Temat postu: drukarnia Odpowiedz z cytatem

A może nie tylko foldery. Warto zastanowić się nad propozycją tej drukarni http://unilogo-drukarnia.pl/co-robimy/etykiety/ Etykiety samoprzylepne świetnie się sprawdzają w reklamie i coraz więcej firm po nie sięga. Umieszcza się je na opakowaniach np butelki, kosmetyki, kartony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Antonioo
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 14 Lis 2016
Posty: 19

PostWysłany: Czw Mar 23, 2017 12:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdź tą drukarnie http://www.bimax.pl/, która z pewnością wykona dla Ciebie potrzebne materiały. Sam zamawiałem artykuły POS i jestem zadowolony Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Terry55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Kwi 2016
Posty: 177

PostWysłany: Pią Mar 24, 2017 7:59 am    Temat postu: drukarnia Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że można to zlecić drukarni internetowej. Sam ostatnio musiałem dokupić do siebie do firmy bloczki samokopiujące. I wynająłem do tego https://www.drukarniaonline.pl/product/print/1745/druki-samokopiujace z jakości druków jestem bardzo zadowolony. Często miałem problemy, że odbiło się za dużo itp. Ale teraz po skorzystaniu z ich usług nie jest to aż tak widoczne. Nie da się niestety tego w 100 % wyeliminować, ale teraz jest o wiele lepiej.
Zawsze warto mieć sprawdzoną drukarnie, aby w razie co móc szybko i bezproblemowo coś do drukować w większych ilościach. Oj nie raz mi się zdarzyła, że mój pracownik zapomniał lub zamówił mniej kopi niż potrzebowaliśmy. Trzeba było domawiać na wariata. Ile z tym nerwów było. Ale na szczęście wszystko dobrze się kończyło. Jak widzisz każdy z nas ma swoja ulubioną drukarnie. I każda z nich jest przez nas sprawdzona. Drukarń jest dość dużo na rynku. Tak więc masz w czym wybierać. Ja sobie kilka drukarni które polecacie spisałem, aby w razie potrzeby mieć coś w rezerwie. Uważam, że zawsze jest warto mieć jakieś plecy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kkot31
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 29 Mar 2017
Posty: 41

PostWysłany: Pią Mar 31, 2017 1:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My zamawiamy zawsze w sprawdzonej już przez nas wielokrotnie drukarni Labcreation. Zdecydowanie polecam właśnie tę drukarnię, ponieważ są solidni i terminowi. No i przede wszystkim oferują wysoką jakość, a to zdecydowanie dla nas priorytet, ponieważ materiały reklamowe trafiają do naszych Klientów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
areczek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 415

PostWysłany: Sro Kwi 05, 2017 9:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę dorzucić jeszcze http://letica.pl/ . Posiadają bardzo szeroki wachlarz usług, bardzo profesjonalnie podchodzą do klienta i są terminowi. Raz skorzystałem i w razie potrzeby skorzystam ponownie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bergamesca
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 19 Cze 2017
Posty: 23

PostWysłany: Wto Cze 20, 2017 3:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kkot31 napisał:
My zamawiamy zawsze w sprawdzonej już przez nas wielokrotnie drukarni Labcreation. Zdecydowanie polecam właśnie tę drukarnię, ponieważ są solidni i terminowi. No i przede wszystkim oferują wysoką jakość, a to zdecydowanie dla nas priorytet, ponieważ materiały reklamowe trafiają do naszych Klientów.


Oj tak, terminowa realizacja to super ważna kwestia! Ja się niestety parę razy przejechałam na różnych drukarniach właśnie pod tym kątem... A z drukarnią Labcreation też miałam okazję współpracować i faktycznie, przyznaję że wszystko było na czas! Jakość usług również bez zarzutu, przy następnej okazji też na pewno się do nich zwrócę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sonia87
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 27 Paź 2017
Posty: 48

PostWysłany: Pią Paź 27, 2017 2:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o druk cyfrowy Warszawa, to na pewno warto jeszcze polecić firmę Drukpol. Są rzetelni, terminowi i można na nich polegać. Naprawdę dobry kontrahent.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jackwelss39
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Mar 2017
Posty: 71

PostWysłany: Wto Gru 05, 2017 9:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do fajnej reklamy waszych firm może jeszcze warto zamówić jakieś gadżety reklamowe? Co wy na to? Ja mogę wam polecić kalendarze reklamowe http://www.reklamowe-kalendarze.pl ktore u mnie bardzo fajnie się spisująSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Witkarrek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Gru 2017
Posty: 76

PostWysłany: Czw Sty 04, 2018 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie gadżety reklamowe to super opcja na różne targi branżowe. Samo uczestnictwo to tez bardzo fajna sprawa, można bardzo wielu nowych klientów zyskać. Również warto postawic na hostessy reklamowe https://papilioagency.com/modelki/arlamow/ do obsługi stoiska.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rebeeka091
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Sie 2016
Posty: 169

PostWysłany: Pon Sty 29, 2018 1:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydruk takich materiałów można zlecić w sieci - to spora oszczędność czasu i pieniędzy. Tu http://parkdruku.pl drukują różne materiały reklamowe, ceny mają dość niskie, a za wysyłkę nie trzeba płacić, także zachęcam do sprawdzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kursy, szkolenia , targi, konferencje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy