FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
kantor online- warto zaufać?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Opinie i Sugestie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
noemi
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Lis 2016
Posty: 344

PostWysłany: Pią Lis 03, 2017 6:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że warto. Kiedyś też miałam spore obawy, ale teraz już wiem, że były zupełnie bezpodstawne. Teraz korzystam na bieżąco z https://www.walutomat.pl/ i nie miałam nigdy żadnych nieprzyjemnych sytuacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
finko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 795

PostWysłany: Sob Maj 26, 2018 7:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałem na początku spore obawy jeśli o kantory w sieci chodzi. Raz wymieniłem w takim kantorze, bo nie miałem już innego wyjścia. Wszystko potoczyło się w jak najlepszym porządku i zacząłem korzystać coraz częściej. Niedawno potrzebowałem euro i skorzystałem z kantoru, który maił je najkorzystniej https://internetowykantor.pl/kurs-euro/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 591

PostWysłany: Sro Lip 04, 2018 10:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy ma prawo obawiać się tego co dla niego nowe, to naturalne. Ale warto też wiedzieć, że kantor online tak samo jak bank dysponuje szyfrowanym połączeniem, zabezpiecza płatności koniecznością potwierdzania ich kodem SMS i weryfikuje każdego klienta. A zalet jest wiele jak wymieniamy bezgotówkowo. Lepsze kursy, szybkość, dostępność w każdej chwili.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marysia_domownik
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Cze 2015
Posty: 455

PostWysłany: Sro Lip 11, 2018 1:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przy pierwszej transakcji wymiany waluty na Cinkciarzu dzwoniłam chyba z pięć razy na infolinię. Ale to było całkiem na początku jak powstał. Teraz na stronie jest czat online i tam można uzyskać pomoc. To kwestia wprawy i przyzwyczajenia tak samo jak do systemu bankowości online.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
termia33
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lis 2017
Posty: 67

PostWysłany: Wto Lip 17, 2018 12:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kantory online są bardzo fajną opcją, pod warunkiem, że korzysta się z bezpiecznych i zaufanych stron. Taką bez wątpienia jest https://ekantor.pl/ile-kosztuje-euro-i-kiedy-najlepiej-jest-je-kupowac/ Marka istnieje na rynku już od kilku lat, mają atrakcyjne kursy, na których zyskasz nawet do 10%. Zajmują się również kredytami w obcej walucie, także warto skorzystać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gorgiel
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 06 Lip 2018
Posty: 11

PostWysłany: Sro Lip 18, 2018 7:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja akurat na Cinkciarzu nie miałem żadnych problemów, od razu założyłem sobie konto, zweryfikowałem je i wymieniłem hajs na wakacje. Fajna sprawa, teraz tylko w taki sposób wymieniam walutę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 591

PostWysłany: Wto Sie 14, 2018 9:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto tak zrobić, w końcu posiadanie konta w kantorze internetowym nie jest zobowiązujące i nic się za to nie płaci. A w razie potrzeby taki kantor online jest wówczas zawsze w naszym zasięgu 24/7 bez wyjątków typu święta, niedziele.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2017
Posty: 210

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2018 6:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naprawdę nie ma sie czego bać. Ja też przez długi czas każdy kantor online, omijałem szerokim łukiem, bo miałem mnóstwo obaw. Wszystkie zostały rozwiane po pierwszej wymianie, którą (trochę głupio przyznać) robiłem pod okiem kolegi, obeznanym w temacie. A przecież, nic tam skomplikowanego nie ma, i bez trudu poradziłbym sobie bez takiego wsparcia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marliersc
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Wrz 2018
Posty: 4

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2018 12:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest według mnie sprawa dla specjalisty z tego obszaru.
_________________
Życie jest większe od legend, bo w życiu jest prawda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 591

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2018 4:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bezgotówkowo walutę wymienia się o wiele wygodniej- jak najbardziej podzielam zdanie przedmówcy. Przede wszystkim nie ogranicza mnie ani lokalizacja ani żadne godziny otwarcia/zamknięcia kantoru. Po prostu odpalam internet, loguję się i wymieniam, a że teraz kantor online z którego korzystam posiada też wersję mobilną, wystarczy mi telefon nawet który zawsze mam pod ręką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
celta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 1074

PostWysłany: Czw Mar 14, 2019 1:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto rozejrzeć się za sprawdzonym kantorem stacjonarnym i do niego zawsze się zgłaszać. To jest najlepsze rozwiązanie, na którym wyjdziemy na plus. Jeżeli mieszkacie w Warszawie to polecam wam http://kantoralex.pl/ Mają tam uczciwe kursy walut.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 591

PostWysłany: Nie Mar 24, 2019 10:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy jak blisko znajduje się kantor z korzystnymi kursami, bo jeśli trzeba jechać do innej miejscowości, nie ma sensu na paliwo tracić. Ja właśnie z takiego założenia wyszedłem i mam zaufany kantor internetowy zawsze pod ręką (dosłownie bo nawet na smartfonie) - Amronet. Kilka lat korzystam z jego usług, od początku niezawodny Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1622

PostWysłany: Sob Mar 30, 2019 9:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie zgadzam się z Waszymi opiniami. Nie widzę sensu korzystać z kantory stacjonarnego, skoro mamy możliwość wymiany walut przez internet. Osobiście korzystam z usług https://www.pluskantor.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wojtekxxx
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Kwi 2019
Posty: 1

PostWysłany: Sro Kwi 03, 2019 7:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kantory stacjonarne się nie opłacają i nie są bezpieczne jeżeli ktoś wymienia większą ilość nie ma sensu latać z dużą kasą po mieście i ryzykować. Ja wymieniam w kantorze internetowym z mojego miasta ale oni mają też kantor stacjonarny i przez długie lata wymieniałem stacjonarnie. Polecam znam ich osobiście i wiem jak bardzo się starają, żeby klienci byli zadowoleni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 591

PostWysłany: Sro Kwi 03, 2019 9:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też przed laty wymieniałem walutę w placówkach- innej opcji nie było. Pojawienie się kantorów internetowych wszystko zmieniło, na lepsze Ta forma wymiany walut od razu mnie zaciekawiła, tym bardziej, że wcześniej korzystałem już przecież z e-bankowości. Dość szybko decydowałem się na kantor online i z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że to był świetny wybór. Cały czas w ten sposób kupuję walutę- po lepszym kursie niż tradycyjne kantory oferują i bez konieczności chodzenia do nich. Przekonałem się nawet do społecznościowej wymiany walut, ta opcja też jest bezpieczna, czasem trzeba poczekać z pół godzinki, czasem kilka minut ale oszczędza się dodatkowo pieniądze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Opinie i Sugestie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy