FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Kredyt 123
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kredyty hipoteczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
luki21
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Nie Paź 29, 2017 1:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie jestem za braniem kredytów. Jeśli już muszę skorzytsać z takiej usługi muszę wszsytko solidnie sprawdzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy

Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
hania123
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Czw Lis 02, 2017 3:09 pm    Temat postu: Pożyczka potrzebna Odpowiedz z cytatem

Witam,
Jestem zatrudniona na umowę o prace ale zarabiam niedużo, chce kupic sobie samochód, a na to potrzebuje kredytu około 20 000 tysiecy. Historie w BIK mam czysta, kredyt były tylko na mnie. Zastanawiam sie tez czy lepiej wziąć kredyt gotówkowy czy taki typowy kredyt samochodowy ? proszę o rade. Czytałam i opinie o pożyczkach zastanawiam się nad Alior Bankiem . Co radzicie ? Byłabym bardzo wdzięczny za pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
edgar
Uczestnik
Uczestnik

PostWysłany: Pią Lis 03, 2017 8:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W raiffeisen można dostać kredyt gotówkowy na dowolny cel. Czy za te pieniądze dokończysz budowę czy kupisz samochód to już twoja sprawa.
Powrót do góry
manniikka1
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Nie Lis 05, 2017 11:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy zawsze kredyt w banku to najlepsze rozwiązanie Czasem takie firmy od szybkich pożyczek oferują na prawdę korzystne warunki i bardzo szybkie pieniądze. Ja na przykład niedawno pożyczałam w ferratum i nie mam co do nich aktualnie żadnych zastrzeżeń!
Powrót do góry
exile
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik

PostWysłany: Pon Lis 06, 2017 5:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie widzę problemu w braniu kredytów. Jeśli wybiera się kredyt dopasowany do swoich możliwości to nie będzie on stanowił najmniejszego problemu. Ostatnio wzięliśmy kredyt gotówkowy w Raiffeisen Polbank, atrakcyjne warunki spłaty, nieduże oprocentowanie - super oferta.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kredyty hipoteczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: