FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Chwilówka?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kredyty hipoteczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pią Lis 10, 2017 8:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wszystkie pożyczki są złe. Trzeba najperw porównać oferty firm pożyczkowych np na https://faraon24.pl/pozyczki-internetowe i wybrać dla siebie najlepszą opcję. Jesli się pożycza pieniadze z głową to nie ma się czego obawiac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy

Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
kasiunia
Uczestnik
Uczestnik

PostWysłany: Pon Lis 13, 2017 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

charlotte1991 napisał:
Nie wszystkie pożyczki są złe. Trzeba najperw porównać oferty firm pożyczkowych i wybrać dla siebie najlepszą opcję. Jesli się pożycza pieniadze z głową to nie ma się czego obawiac

Mądre słowa.
Dodam do tego tylko by czytać co się podpisuje. Na stronce dobre kredytowanie dowiesz wiele o mechanizmach jakie rządzą biznesem pożyczania pieniędzy i co najważniejsze znajdziesz tam fachowców, którzy przeprowadzą cię za rączkę przez gąszcz przepisów i pomogą uzyskać kredyt nawet kredyt bez zdolności.
Powrót do góry
naSwoim
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Wto Lis 14, 2017 12:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chwilówki są ok ale tylko w niskich kwotach które możemy spłacić. Inaczej lepiej wziąć pożyczkę na raty i nie martwić się, że za miesiąc będzie trzeba spłacić olbrzymią kwotę, niewiadomo z czego Sad

Ja tak zrobiłam i spłacam sobie małe raty, powoli i bez problemu a ofertę znalazłam tu: http://finansedlaciebie.com/porownaj,pozyczki_ratalne
Mogę polecić bo można znaleźć najlepszą ofertę bez wertowania stron
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kredyty hipoteczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strona 8 z 8

Skocz do: