FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
mieszkanie w Bielsku-Białej

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Agencje nieruchomości
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
princepola
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lut 2013
Posty: 383

PostWysłany: Czw Sty 16, 2014 12:39 pm    Temat postu: mieszkanie w Bielsku-Białej Odpowiedz z cytatem

Niedługo planuję przeprowadzić się do Bielska i poszukuję dobrego biura nieruchomości. Znajomy polecił mi to: http://www.real.bielsko.pl. Ktoś może korzystał z ich usług i może coś więcej na ich temat powiedzieć? Z góry dzięki Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
czekoladka1
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Lip 2015
Posty: 6

PostWysłany: Wto Lip 21, 2015 1:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj. Mieszkam w Bielsku - Białej już blisko dziesięć lat i o tej agencji nie słyszałam i nie widziałam nigdzie reklam. To oczywiście o niczym nie świadczy, ale zarówno ja jak i wiele osób z mojego otoczenia korzystało z usług biura a akurat to mi nic nie mówi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2014
Posty: 508

PostWysłany: Wto Lip 28, 2015 2:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukasz fajnego mieszkania to szukaj go na takich stronach jak ta http://www.mapanieruchomosci.pl/mieszkania/warszawa/1/1/ bo jest tam spory wybór. Po za tym najlepiej kupować mieszkania od dewelopera bo łatwiej je doprowadzić do stanu takiego jakiego chcelibyśmy uzyskać. Owszem zapłaci się troszkę wiecej ale nie trzeba się tak męczyć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
baska54
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Lis 2016
Posty: 3

PostWysłany: Sob Lis 12, 2016 9:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OtyliaJa
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Wrz 2017
Posty: 5
Skąd: kraków

PostWysłany: Wto Wrz 12, 2017 4:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo przydatne porady Smile Dzięki wielkie Smile Z całą pewnością mi się przydadzą Smile
_________________
Mniej znaczy więcej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JKN
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 1
Skąd: Żywiec

PostWysłany: Pon Lis 13, 2017 6:27 am    Temat postu: Re: mieszkanie w Bielsku-Białej Odpowiedz z cytatem

princepola napisał:
Niedługo planuję przeprowadzić się do Bielska i poszukuję dobrego biura nieruchomości. Znajomy polecił mi to: http://www.real.bielsko.pl. Ktoś może korzystał z ich usług i może coś więcej na ich temat powiedzieć? Z góry dzięki Smile


Agencja nieruchomości Real to znane i doświadczone biuro nieruchomości. Podobnie jak my specjalizuje się w obrocie nieruchomościami na rynku bielskim. My dodatkowo obsługujemy klientów zainteresowanych sprzedażą i/lub wynajmem nieruchomości na terenie powiatów bielskiego, żywieckiego i cieszyńskiego. Zapraszamy do zapoznania się również z naszą ofertą na stronie jkn.com.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FrankJScott
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Lut 2023
Posty: 2735

PostWysłany: Sro Mar 22, 2023 10:33 am    Temat postu: Best Suggestions On Picking Swinger Lifestyles Odpowiedz z cytatem

To the person asking about open relationship worksheet, open relationship cuckold, monogamous gay men, american swinger, our open relationship, sites like SwingTowns, twaydabae open relationship, opening up tristan taormino, open marriage terms, open communication meaning in a relationship, swinger, hbo max open relationship, dating websites for open marriages, polyamory and open relationships, aff swinger, swinger finder, an open relationship is not a relationship, primary partner open relationship, half open relationship, the real swinger, I suggest this high rated swingers group tips for married swingers, find swingers near me, open relationship statistics 2019, swinger beach, tinder profile open relationship, swing with a unicorn, being the girlfriend in an open marriage, couples swapping, open relationship marriage, quora open marriage, open marriage lifestyle, open relationship in long distance, gay monogamous relationships, real couple swap, open relationship advice, swingers website, open ended relationship, best open marriage dating sites, naturist swingers, open marriage does it work, also. See More Recommended Reasons On Choosing Wedding Attire 9733f0c
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Agencje nieruchomości Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy