FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Gdzie kupię nowoczesne meble?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ksawery33
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Lis 2017
Posty: 3

PostWysłany: Pon Lis 20, 2017 6:35 pm    Temat postu: Gdzie kupię nowoczesne meble? Odpowiedz z cytatem

Witam was wszystkich z okazji remontu w moim mieszkaniu szukamy z żoną nowego wyposażenia, cenimy nowoczesne i designerskie umeblowanie. Wiecie gdzie możemy takie znaleźć? Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Kamil346
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 17 Lis 2017
Posty: 49

PostWysłany: Wto Lis 21, 2017 11:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że jeśli chodzi o naprawdę designerskie meble, to możesz sobie zerknąć na to, co w swojej ofercie mają 4 krzesła, np. takie krzesło klik lub taka lampa. Co o tym sądzicie? Do tego dobrać jeszcze jakieś dodatki i gotowe Very Happy
_________________
Zachęcam do odwiedzenia mojej strony internetowej http://tomekborucki.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lanna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lis 2014
Posty: 118

PostWysłany: Sro Lis 22, 2017 1:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też bardzo lubię nowoczesne wnętrza i powiem Ci, że mebli nie kupowaliśmy w jednym miejscu tylko szperaliśmy po sklepach i tak udało nam się stworzyć takie wnętrze jak chcieliśmy, jedyne co łatwiej było to z drzwiami wewnętrznymi bo szklane nam bardzo w oko wpadły w http://www.solidnedrzwi.pl i tutaj nie trzeba było długo się zastanawiać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1069

PostWysłany: Czw Lis 23, 2017 8:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie w bardzo wielu miejscach, wystarczy też poszperać w sieci, będzie tego mnóstwo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ksawery33
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Lis 2017
Posty: 3

PostWysłany: Czw Lis 23, 2017 5:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za pomoc na pewno będę mieć na uwadze Smile tymczasem znalazłem jeszcze coś takiego https://malodesign.pl/pl/meble-designerskie-outlet/ wydaje się interesujące
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Radekrak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Wrz 2017
Posty: 373

PostWysłany: Pią Lis 24, 2017 6:33 pm    Temat postu: Internetowy świat mebli Odpowiedz z cytatem

Rozglądaliście się w Internecie? Tam jest dużo ofert, zarówno mebli gotowych, jak i produkowanych na miarę. Myślę jednak, że nie musicie ponosić tak dużego kosztu, gotowe też będą dla was odpowiednie. Ostatnio też chwilowo interesowałem się umeblowaniem, bo żona chciała zmieniać i naprawdę z ręką na sercu powiem Ci, że jest w czym wybierać. Czytałem, że chwalą sobie na przykład meble Tomasella , a nawet znajdą się entuzjaści tych dyskontowych. Trzeba szukać, nic nie poradzisz Wink .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pati22
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Paź 2016
Posty: 63
Skąd: okolice Radomia

PostWysłany: Sob Lis 25, 2017 7:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że w sieci trzeba szukać i warto zajrzeć do meblujdom.pl ależ oni mają teraz różnych nowości i to wszystko w promucyjnych cenach. My jak zamawialiśmy to swoje łóżko ines to była akurat darmowa dostawa i chyba powinna jeszcze trać bo jak pmiętam to do świąt chyba miała obowiązywać.
_________________
pati22
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Darvvers
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Lis 2017
Posty: 1

PostWysłany: Wto Lis 28, 2017 9:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobacz sobie na : http://producentmebli.eu/ tutaj mają fajne meble i nowoczesne jak i te starsze. Ja sobie ostatnio zamawiałem meble na wymiar na całą sypialnie, na prawdę super !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kitlus
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 232

PostWysłany: Wto Lis 28, 2017 1:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór mebli jest teraz bardzo duży, więc i często można przez to zrobić naprawdę ciekawe aranżacje, w zależności od naszego gustu i upodobań. Sam szczerze mówiąc nigdy się nad tym specjalnie nie zastanawiałem, choć z powodów rodzinnych musiałem nieco zgłębić temat. Porządne meble kuchenne można kupić u tego producenta w Białymstoku- http://www.biuroimeble.com.pl/ warto zerknąć na ich ofertę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PAtrykBa
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Lis 2017
Posty: 1

PostWysłany: Sro Lis 29, 2017 11:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na homedome znajdziesz wszystko co potrzeba do nowoczesnego i funkcjonalnego wnętrza. Szczerze polecam Wink Przy organizacji nowoczesnego wnętrza ważne jest by użyć jasnych kolorów by pomieszczenie wydawało się duże Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra Kłos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sty 2015
Posty: 331

PostWysłany: Sro Mar 27, 2019 8:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez wątpienia bardzo ciekawe modele lamp możemy znaleźć w ofercie https://szykownydom.com/italux/theo . Asortyment tego sklepu jest naprawdę szeroki, także jeżeli chodzi o różnego typu dodatki do domu, poza tym mamy możliwość skorzystania z fajnych programów rabatowych, bądź też darmowej wysyłki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
celta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 1074

PostWysłany: Sro Kwi 17, 2019 7:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcecie mieć nowoczesną kuchnię to polecam wam zajrzeć na stronę www.alumex.koszalin.pl Od nich możecie zakupić aluminiowe fronty kuchenne, które świetnie sprawdzą się w nowoczesnej kuchni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kozlowskiczeslaw1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Sie 2018
Posty: 115

PostWysłany: Pią Maj 17, 2019 11:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do takich mebli ja polecam fronty angielskie . Będą pasować idealnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
agrone
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Kwi 2022
Posty: 575

PostWysłany: Sro Sty 18, 2023 4:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam skontaktować się z https://architetto.pl/ ponieważ zajmują się oni projektowaniem mebli i myślę, że mogli by stworzyć coś fajnego. Ja akurat korzystałam z ich usług w kwestii zaprojektowania wnętrz domu, ale miło to wspominam i zdecydowanie ich polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3708

PostWysłany: Czw Sty 19, 2023 4:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja znalazłam bardzo fajne i funkcjonalne meble odwiedzając https://sklep.tobo.pl/category/3-meble-domowe. Szczerze mogę powiedzieć że posiadają bardzo rozbudowana ofertę dzięki czemu łatwo znalazłam meble zgodne z moimi oczekiwaniami i dodatkowo w stosunkowo niskiej cenie. Firma oferuje na prawdę wysokiej jakości produkty posiadające atesty bezpieczeństwa, wytrzymałości i trwałości oraz higieniczne. Wiem że wrócę tam znowu i szczerze polecam wszystkim zakupy w tym miejscu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy