FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jakie innowacje w biznesie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 28, 29, 30  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mariusz Bach
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Maj 2016
Posty: 446

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2017 6:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie warto wprowadzac różne nowinki technologiczne, które usprawnią działanie firmy. Jesli macie linie produkcyjne to przydadzą Wam się takie elementy jak manipulatory czy chwytaki. Można je kupić od firmy Te-Ha-bud http://www.manipulatory.eu/ . Zautomatyzowanie produkcji zwieksza zyski bo można wyprodukować szybciej, taniej i więcej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
SzakaKhan
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Wrz 2017
Posty: 1

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2017 7:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reklama mobilna to na pewno ciekawe rozwiązanie, nie mniej jednak według mnie jeżeli faktycznie chcemy zaistnieć w sieci, powinniśmy postawić na pozycjonowanie i kampanie SEO
_________________
https://www.klamki-drzwiowe.pl/oferta/kategoria/98/klamki-do-drzwi-zewnetrznych.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gulczas
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Wrz 2017
Posty: 1

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2017 8:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Innowacją będzie z pewnością własna serwerownia - zapewnia ona całkowitą kontrolę nad systemem i firmową bazą danych. To jednak dobre rozwiązanie tylko dla większych firm działających w internecie.
_________________
http://www.coolkishop.com/14-koraliki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ExAngela
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Wrz 2017
Posty: 1

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2017 8:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ważne jest przywiązywanie uwagi do jakości materiałów reklamowych. Nic tak nie odstrasza jak koszmarne reklamy i badziewne gadżety
_________________
http://www.longbridge.pl/boutiq-park


Ostatnio zmieniony przez ExAngela dnia Sro Wrz 27, 2017 9:21 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mordremoth
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Wrz 2017
Posty: 1

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2017 9:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy to jest bezpłatny program ? łatwy jest w użyciu, nie jest taki skomplikowany jak ten ciężki Excel ? Bo przecież trzeba zawsze znajdywać jakiś takich programów, które są bardzo dobre i proste w obsłudze. Innych nie opłaca się nawet używać
_________________
róże wielokwiatowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tweeki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Maj 2017
Posty: 677

PostWysłany: Sob Wrz 30, 2017 10:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest wiele ciekawych oprogramowań przydatnych w takim biznesie. Ale warto też szkolić w tym zakresie pracowników. Warto pomyśleć o wzięciu udziału w takich specjalnych biznesowych symulacjach organizowanych przez http://gmcpoland.pl/. 5 osobowe grupy zarządzają fikcyjną firmą w sieci i najlepsza z nich wygrywa. Niebawem startuje kolejna edycja - to świetna alternatywa jeśli chodzi o rozwój pracowników.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Viktoria93
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Lip 2017
Posty: 205

PostWysłany: Pon Paź 02, 2017 8:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadzac biznes trzeba na pewno pomyslec o dobrym sprzecie komputerowym, bo to w kazdej branzy jest niezbedne. Zerknijcie tutaj - https://www.morele.net/wiadomosc/ranking-procesorow-2017-top-10-modeli-cpu-jaki-procesor-wybrac/745/ . Dobry komputer to w koncu podstawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JokerSoMuch
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 10 Lip 2017
Posty: 33

PostWysłany: Wto Paź 03, 2017 12:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zastanawiacie się na tym, jak zacząć rozwijać firmę. Moim zdaniem warto jest zadbać o wszystko. Każda działalność inwestycyjna to ciężki kawałek chleba. Ja osobiście często robię wycenę, dzięki temu wiem, w którą stronę idzie firma. Ważne jest również doradztwo biznesowe, które ostatnio wiele osób bagatelizuje, polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Pią Paź 06, 2017 9:11 am    Temat postu: Biznes Odpowiedz z cytatem

Innowacje mogą mieć przeróżny charakter, ale ja ostatnio na ten przykład zdecydowałam się na skorzystanie z pomocy zewnętrznych firm. Wiecie, samodzielne prowadzenie firmy (z mężem mamy wydawnictwo publikujące książki kaszubskie) wiąże się z chronicznym brakiem czasu, a jak do tego zajmowałam się księgowością, to byłam momentami nie do życia. Teraz jak za nasze finanse i kadry odpowiada tmf group https://www.tmf-group.com/pl-pl/services/companies/hr-payroll/hr-admin/, jesteśmy spokojni o przyszłość firmy. Tyle ode mnie, wracam do pracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Radekrak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Wrz 2017
Posty: 373

PostWysłany: Sob Paź 07, 2017 11:32 am    Temat postu: O innowacjach Odpowiedz z cytatem

Jest wiele sposobów na innowacje w firmie. Najprościej będzie, jak zapoznasz się z bardzo ciekawym programem Europejskiego Forum Gospodarczego - Łódzkie 2017. Jednym z tematów są właśnie innowacje - jakie wprowadzać i jakie to niesie korzyści/straty. Polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FrankieeFran
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 05 Paź 2017
Posty: 46

PostWysłany: Wto Paź 10, 2017 6:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo innowacji możecie wprowadzić jeżeli chodzi o reklamę waszej firmy. Znajoma zainwestowała w nią i bardzo dobrze na tym wyszła. Bo właśnie wyszła do ludzi, klientów. Wszystko dzieki Papilio Agency i ich hostessą, które świetnie zaprezentowały jej linie produktów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2017
Posty: 590

PostWysłany: Pon Paź 16, 2017 4:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie jestem Europejskim Forum Gospodarczym – Łódzkim 2017 i nie żałuje, że się wybrałam na to wydarzenie. Faktycznie można sporo się dowiedzieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NerfScourge
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Paź 2017
Posty: 4

PostWysłany: Pon Paź 16, 2017 11:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja widziałem ciekawe formy reklam bazujące na danych personalnych ludzi z facebooka. Sprawdź to!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2017
Posty: 365

PostWysłany: Czw Paź 19, 2017 8:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej jjusti ja też byłam na Europejskim Forum Gospodarczym-Łódzkie. Bardzo zainspirowała mnie Gala Biznesu i wręczenie nagród, a Edyta Górniak mega.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
genua
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lip 2016
Posty: 727

PostWysłany: Sob Lis 25, 2017 3:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jakie innowacje chcesz do Twojego biznesu, zależy w dużym stopniu od branży, w jakiej działasz. Dla przykładu: e-sklepy, platformy e-commerce, internetowi usługodawcy mogą dzięki http://www.bluemedia.pl/ wdrożyć technologię m.in. płatności online (Pay by link, szybkie przelewy, BLIK, karty płatnicze i wiele innych). Ja o tym sporo czytałam i to teraz absolutna podstawa, jeśli chodzi o regulowanie należności za np. zakupy online. Więc sami widzicie, jak wiele zależy od branży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 28, 29, 30  Następny
Strona 6 z 30

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy