FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Plecak czy torba
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Złośnica2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 500

PostWysłany: Sro Wrz 28, 2016 4:42 pm    Temat postu: Plecak czy torba Odpowiedz z cytatem

Ja też wole plecaki. Są poręczniejsze i o wiele lepiej jest się spakować. Bardzo mi się podobają plecaki vintage i w tym roku chyba sobie taki stylizowany sobie kupie Smile Torby może fajnie wyglądają ale bardzo są nie wygodne i plecy się przekrzywiają....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Sro Lip 19, 2017 9:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko że plecaki kojarzą się raczej z dziećmi

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Pon Lut 07, 2022 6:46 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pochel
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 3

PostWysłany: Czw Lip 20, 2017 1:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

torba może i jest ładniejsza, jednak plecak lepiej działa na postawę naszego kręgosłupa, tak więc plecak
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1064

PostWysłany: Pią Lip 21, 2017 6:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Plecaki pod wieloma względami są wygodniejsze, więc jak gdzieś jadę wolę zabrać ze sobą jednak pojemny plecak, niż dźwigać torbę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marek12
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 21 Lip 2017
Posty: 17

PostWysłany: Pią Lip 21, 2017 8:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

plecak jest bardziej użytkowy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Czw Lip 27, 2017 7:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie racja. Jednak jako kobieta wolę torbę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolajna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 1114

PostWysłany: Pią Gru 15, 2017 3:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ale to też zależy gdzie i co się robi, mój chłopak ma taką pracę że nie wypada z plecakiem chodzić, dlatego sobie ostatnio na https://nonchalant.pl/ zamawiał taką porządną torbę skórzaną. Musi po prostu elegancko się prezentować
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GrazynkaKowalska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 464

PostWysłany: Sob Kwi 14, 2018 7:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja akurat wolę torby, ale takie bardziej sportowe. Od roku noszę głównie torbę żeglarską, którą kupiłam tutaj https://www.codezero.pl/ . Jest to torba dość sportowa, ale akurat do mnie idealnie pasuje, na co dzień ubieram się przede wszystkim wygodnie i sportowo a żagle są moim hobby praktycznie od dzieciństwa, bo w wieku przedszkolnym dziadek zabierał mnie na regaty Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
diamond_princess
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 611

PostWysłany: Sob Maj 19, 2018 6:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukam torby najlepiej w niewysokiej cenie. Szukam czegoś odpowiedniego na wakacje bo szykuje mi się wiele wyjazdów. Znalazłam tanie torby podróżne na https://www.globtroter.waw.pl/ i zastanawiam się czy ktoś z Was zna tą stronę? Albo może kupowaliście z niej cokolwiek?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
turenter
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 513

PostWysłany: Sob Cze 09, 2018 11:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy od osobistych preferencji oraz tego co zamierzasz przenosić w plecaku/torbie. DZisiaj bardzo modne są plecaki skó©zane - https://przepisnamode.pl/plecaki-skorzane-topie/. Jeżeli ktoś chce modnie się ubierać, to według mnie to będzie najlepszy wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
madziulka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 105

PostWysłany: Pon Cze 11, 2018 2:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście chodzę z torbą - może czasami bywa to nieporęczne, ale zdecydowanie przydaje się w dniach gdzie ma się więcej do zabrania do pracy, czy chociażby na uczelnię. Dodatkowo, jest to plus, ponieważ można zabrać się z torbą w podróż, a w plecaku ciężko się pomieścić. Plecak fajny jest na mniejsze wycieczki no i jest troszkę wygodniejszy Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Wto Sie 14, 2018 7:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości torby na laptopa i nie tylko to z własnego doświadczenia zdecydowanie mogę polecić Ci, abyś sprawdził https://sklep.solier.pl gdzie znajdziesz ich szeroki wybór i spokojnie możesz dobrać sobie ją w zależności od potrzeb, czy wymagań co do wyglądu. Teraz można również złapać u nich dość fajne promocje, więc sam się zdecydowałem na kolejny zakup Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Radekrak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Wrz 2017
Posty: 373

PostWysłany: Pią Maj 10, 2019 11:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dostałem ostatnio propozycję zakupu Torby i saszetki męskie Tommy Hilfiger i się wstrzymałem. Nie byłem nigdy przekonany do "męskich torebek" , ale te mi się spodobały. Chciałbym jednak zasięgnąć męskiej opinii, czy warto takie coś w ogóle kupić, czy nie. Jeśli macie, to czy szybko się przyzwyczailiście? A jeśli nie macie, to czy chcielibyście je posiadać ? Dajcie znać, podyskutujmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mieszko3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Mar 2018
Posty: 303

PostWysłany: Nie Maj 26, 2019 12:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do noszenia na co dzień plecaki też są fajne i modne teraz. Tutaj http://www.verostilo.com/vera_pelle.html można kupić damski, solidny plecak. Będzie to wygodniejsze na pewno na zakupach, także na rowerze. Eleganckie, stylowe plecaki są idealne na miejskie wypady.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mania97
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Wrz 2017
Posty: 126

PostWysłany: Pią Cze 28, 2019 6:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że dziecko powinno mieć przede wszystkim dobrej jakości plecak. Dzisiejszych czasach do szkoły nosi się naprawdę dużo książek, więc musi być on solidny i trwały. Na stronie https://backupbags.pl/ widziałam ciekawe modele. Myślę, że mogą was zainteresować takie niebanalne wzory i kolory. Ja osobiście pozwoliłabym mojemu stanowi samodzielnie wybrać plecak, bo doskonale wie on co mu się podoba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy