FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
mieszkania deweloperskie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Wto Gru 19, 2017 12:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szuka ktoś mieszkania w Łodzi, zapraszam do odwiedzenia spaceru wirtualnego po nowo budowanych mieszkaniach blisko centrum Łodzi http://www.apartamentyzdrowie.pl/Wirtualny-Spacer/Mieszkanie/
Cały projekt mieszkań realizowany jest przez firmę Budimex, Czyli najlepszą firmę budowlaną w Polsce. Są to bardzo nowoczesne apartamenty, również dwupoziomowe. Z łatwym dostępem do Centrum Łodzi. Polecam się zapoznać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
hania123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 730

PostWysłany: Wto Gru 19, 2017 3:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukając mieszkań od dewelopera możecie zapoznać się również z ofertą dostępną w https://www.domd.pl/ . Jest to lider rynku mieszkaniowego w Polsce i posiadają wiele inwestycji na sprzedaż, jak i wiele rozpoczętych realizacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kemka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Gru 2017
Posty: 5

PostWysłany: Sro Gru 20, 2017 5:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieszkanie od developera to dobre rozwiązanie. Mieszkanie nowe, w nowoczesnym stylu, często w cichej, ładnej okolicy.
_________________
http://www.longbridge.pl/boutiq-park
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darkneska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Mar 2017
Posty: 130

PostWysłany: Pią Sty 19, 2018 12:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajne mieszkania w Łodzi są na osiedlu Chojny Park, okolica jest przede wszystkim spokojna otoczona zielenią a mimo wszystko łatwo się stąd dostać do centrum miasta i to duży plus tego osiedla
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kibi
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Lis 2015
Posty: 546

PostWysłany: Wto Lut 20, 2018 9:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś wcześniej pytał o Poznań i okolice, jeśli nadal szukasz tam nowego mieszkania to możesz sprawdzić tutaj. Jest to nowe osiedle w Baranowie pod Poznaniem. Deweloper oferuje tam zarówno mieszkania o różnym metrażu jak i domy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
el83
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2016
Posty: 100

PostWysłany: Sro Lut 28, 2018 9:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawym rozwiązaniem jest inwestycja w apartamenty . Tutaj http://www.dsdevelopment.pl/oferta/anchoria-aparthotel można się przyjrzeć propozycji, która moim zdaniem się sprawdzi. Deweloper gwarantuje min. 5% w skali roku po okresie rozruchu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Pon Mar 26, 2018 11:47 am    Temat postu: Deweloper Odpowiedz z cytatem

Ja tam jestem zdania, że mieszkanie deweloperskie jest korzystniejsze niż mieszkanie z rynku wtórnego. W przypadku bowiem jeśli zainwestujemy w mieszkanie z rynku wtórnego, jesteśmy skazani na zastane wnętrza. Jeśli chcielibyśmy w przyszłości przeprowadzić remont, musielibyśmy wysupłać dodatkowe pieniądze. A nie każdemu takie rozwiązanie się uśmiecha. Mi się więc wydaje, że warto starać się o mieszkanie deweloperskie, ponieważ możemy natychmiast przystąpić do jego urządzania. Dzisiaj mieszkania deweloperskie powstają w bardzo atrakcyjnych dzielnicach i mogę postawić dolary przeciw orzechom, że lepszą lokalizację, czy do pracy, czy punktów usługowych znajdziemy na rynku pierwotnym. Wiele pomogło mi uczestnictwo w targach nieruchomościowych - https://www.mieszkaniowi.pl/targi-mieszkaniowe/wroclaw/. Dzięki temu mogłam zorientować, jakie obecnie na rynku mieszkaniowym panują trendy, kot oferuje najlepsze kredyty hipoteczne itd. itd. Obecnie mieszkam na osiedlu "Promenady wrocławskie", bliskim Odrze i Starówce. Wokół nie brak terenów zielonych, więc jak tylko zrobi się cieplej, ruszam w teren...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Radek44
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 16 Sty 2018
Posty: 43

PostWysłany: Pon Mar 26, 2018 3:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najwyższy czas, żeby przy poszukiwaniu mieszkania idealnego zainteresować się certyfikatami breeam. Jeżeli kupujący będzie świadomy, że taki certyfikat to gwarancja oszczędności w użytkowaniu to może więcej deweloperów zacznie się o takie certyfikaty starać. Jest popyt - jest sprzedaż. Ale dlaczego mówię o certyfikatach breeam? Ponieważ jak wspomniałem wcześniej jest to oszczędność w użytkowaniu - mieszkania są wyposażone w najnowszą technologię z zakresu odnawialnych źródeł energii. Takie mieszkania na długo zachowują również swoją wartość. Nie będzie trzeba się przejmować paleniem w piecach, a dodatkowo wspieramy w ten sposób środowisko. Jednym z przykładów inwestycji mieszkalnych z certyfikatem BREEAM jest osiedle Mickiewicza w Warszawie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luśka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2015
Posty: 179

PostWysłany: Sob Mar 31, 2018 1:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inwestycje robyg mają w cenie technologie smart house, który można rozbudować. Do tego stosują ledy i inne energooszczędne produkty. To już żadna nowość, to jest standard.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
odera
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Lis 2016
Posty: 109

PostWysłany: Sro Kwi 04, 2018 8:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo korzystne i sprawdzone oferty od deweloperów z Rzeszowa i okolic znajdziesz u nich http://www.nieruchomosci123.pl/ , mieszkania, lokale usługowe i działki w mieście i na obżerzach, wszystko sprawdzone, otrzymujesz pełne informację , Jest to ważne w przypadku tak drogiej inwestycji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1836

PostWysłany: Sob Wrz 18, 2021 11:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie w przypadku inwestycji w Krakowie na pewno mogę polecić Wam do sprawdzenia ofertę przygotowaną przez Lokum Deweloper którzy prowadzą różne inwestycje m.in Lokum Vista https://lokum-deweloper.pl/oferta/lokum-vista/ w przypadku których będziecie mogli liczyć zarówno na profesjonalizm obsługi, świetne inwestycje oraz lokalizacje w najlepszych częściach miasta bo to propozycja dla osób ceniących wygodę życia i wysoki standard. Powstaje w południowej części Krakowa, w wyjątkowej okolicy przy ul. Walerego Sławka, w sąsiedztwie Bonarka City Cente
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krakowiaczek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Wrz 2021
Posty: 4

PostWysłany: Sro Wrz 22, 2021 7:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co robić gdy najemca nie płaci czynszu? Czy mieliście może taką sytuację?
Czy udało się Wam dogadać czy muszę iśc do prawnika, do sądu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
adda4
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2019
Posty: 216

PostWysłany: Czw Wrz 23, 2021 7:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

okolice Warszawy zawsze są dobrym miejscem do kupienia mieszkania, spodobało mi się jedno z osiedli w Ożarowie Mazowieckim https://homepremium.pl/mieszkania-w-ozarowie-mazowieckim/ osiedle ma być zielone z zaprojektowaną przestrzeną do wypoczynku na świezym powietrzu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stella00
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2018
Posty: 524

PostWysłany: Czw Wrz 23, 2021 2:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieszkanie od dewelopera to ja w Warszawie jakiś czas temu kupowałam. Dla mnie to była najlepsza opcja i jestem naprawdę zadowolona. Też od początku mamy bardzo dobrego i profesjonalnego zarządcę u siebie, Per modum. Widać, że to firma z doświadczeniem na której można polegać, to ważne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sarcia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Cze 2021
Posty: 84

PostWysłany: Pią Wrz 24, 2021 7:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio mnie zainteresowała oferta na https://www.hossa.gda.pl/nowe-mieszkania-gdynia Jeśli jest ktoś z Gdyni lub chciałby w tym pięknym mieście zamieszkać to powinien zerknąć na te oferty. Zachęcam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy