FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Wymiana franków na raty kredytu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kredyty hipoteczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zypa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 924

PostWysłany: Wto Gru 19, 2017 11:41 am    Temat postu: Wymiana franków na raty kredytu Odpowiedz z cytatem

Spłacam raty kredytu hipotecznego we frankach.
To kwota 230 franków miesięcznie.
Gdzie najbardziej opłaca się wymieniać walutę?
Wiem już, że na mieście to bez sensu, a gdzie online będzie w porządku?
Dla mnie każda oszczędność jest istotna.
Po czym poznać, że kantor jest pewny?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Rozyczka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 223

PostWysłany: Sro Gru 20, 2017 4:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od mniej więcej 3 lat nie wymieniamy już pieniędzy na mieście - to pozbawione sensu.
Kantor? Sprawdzasz opinie w necie, sprawdzasz dane kontaktowe, można zadzwonić, ale to jest raczej na tyle kontrolowana działalność, że ciężko o jakieś oszustwo.
Ja przez Waluteo wymieniam - też kasę na raty za mieszkanie, ale też kasa na wakacje albo po prostu jako inwestycja.
Zresztą - wypad na miasto wymaga czasu, a przez kantor netowy kupuję kiedy chcę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zypa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 924

PostWysłany: Czw Gru 21, 2017 12:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki. Z kilkoma kantorami porównaliśmy, konto założyliśmy, system sprawdziliśmy, wygląda to w porządku. Pierwsza wymiana po nowym roku - raczej u nich. Chyba że ktoś nam wskaże w jakiejś firmie jeszcze korzystniejsze warunki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1243

PostWysłany: Nie Gru 24, 2017 9:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że warto jeszcze posprawdzać różne warunki, bo rzeczywiście gdzieś możecie mieć lepiej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 591

PostWysłany: Czw Lip 05, 2018 12:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno kantor online będzie lepszym wyjściem niż bank czy też placówka na mieście. Kurs zakupu 1 CHF jest korzystniejszy tak średnio o 20 groszy w e-kantorze, a co do bezpieczeństwa przewalutowania, tak samo to wygląda jak w banku. Bardzo sprawnie też prosto z kantoru można wykonać przelew na rachunek do spłaty bezpośrednio w walucie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slazak2121
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lis 2017
Posty: 65

PostWysłany: Wto Lip 24, 2018 11:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie najlepszy będzie kantor online. Zerknij sobie na sobie https://ekantor.pl/frank-szwajcarski-ile-kosztuje-i-kiedy-najlepiej-kupic-chf/ Zawsze mają atrakcyjny kurs, z którym możesz zaoszczędzić nawet do 10%. Nie musisz martwić się o bezpieczeństwo swoich pieniędzy – to znana marka, istniejąca już od kilku lat na rynku. Zajmują się również kredytami w obcej walucie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gorgiel
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 06 Lip 2018
Posty: 11

PostWysłany: Sro Lip 25, 2018 8:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Cinkciarzu masz bardzo fajne narzędzia do spłaty kredytów w walucie obcej. Ustawiasz sobie zlecenie stałe, a następnie dodajesz do tego polecenie zapłaty. Dzięki temu pieniądze są same pobierane z Twojego konta złotowego i przelewane na rachunek w walucie obcej, gdzie spłacasz raty kredytu. Nie musisz więc o tym pamiętać, a i oszczędzasz na kursie, bo jest taniej niż gdyby miał Ci to przeliczyć bank.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 591

PostWysłany: Pią Sie 10, 2018 5:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wolę kupować walutę bez zlecenia stałego na konkretną datę, bo wtedy zawsze dopilnuję momentu gdy kurs najbardziej sprzyja korzystnemu przewalutowaniu. Oczywiście też takie transakcje realizuję przez kantor online, zawsze jest taniej niż na mieście albo w banku. Tak więc spłacającym we franku na pewno polecam tę metodę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2017
Posty: 210

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2018 6:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też borykam się z kredytem we frankach i mam podobny sposób jak ty. Po pierwsze wymieniam zawsze przez kantor online i zawsze szukam jak najkorzystniejszego kursu. Nawet kilka groszy na jednostce w sumie daję sporą oszczędność, więc warto trochę popatrzeć i porówna różne oferty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Udia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Mar 2018
Posty: 107

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2018 8:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że kantor online, niejednej osobie ratuje budżet. Ja na szczęście kredytu we frankach nie posiadam, ale w firmie mam sporo transakcji w obcej walucie. I wtedy też korzystam z usług kantorów online. Jest tak najtaniej i najwygodniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 591

PostWysłany: Nie Wrz 30, 2018 7:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W handlu zagranicznym kompletnie nie wyobrażam sobie tradycyjnych przewalutowań, bo chyba każdy przedsiębiorca chce zadbać o płynność rozliczeń i uniknąć niepotrzebnych kosztów. Ciekawą opcję dla firm, kredytobiorców i w sumie każdego kto wymienia walutę posiada Pluskantor, można zrealizować wymianę po aktualnym kursie z odroczonym terminem płatności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inka3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sty 2016
Posty: 510

PostWysłany: Nie Paź 27, 2019 8:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idziecie do sądu?Jeśli nie macie jeszcze dobrego prawnika, to czas się rozglądać. We Wrocławiu mogę polecić Michała Dziedzica. On jest z Wrocławia. U mnie naprawdę szybko przeanalizował umowę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kredyty hipoteczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy