FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jaka hydroizolacja piwnicy - WaterBlock?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Sob Gru 30, 2017 12:26 pm    Temat postu: Jaka hydroizolacja piwnicy - WaterBlock? Odpowiedz z cytatem

Witam,
Potrzebuję materiału hydroizolacyjny, który będę mógł zastosować w piwnicy. Co sądzicie na temat producenta WaterBlock, warto?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 803

PostWysłany: Sob Gru 30, 2017 3:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałem kilka dobrych opinii o WaterBlock także myślę, że śmiało może pójść w tym kierunku. Co ważne ich systemy izolacyjne w stosunku jakość-cena naprawdę wyróżniają się na naszym rynku a do tego kontakt z producentem jest naprawdę dobry Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Sro Sty 03, 2018 11:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej WaterBlock. Jako że zajmujemy się wykonywaniem hydroizolacji od dłuższego czasu to już trochę materiałów przetestowaliśmy, jednak na ten moment praktycznie od 1,5 roku korzystamy jedynie z Systemów WaterBlock. Dobra cena, idealne przygotowanie materiału również na czynniki zewnętrzne oraz świetna elastyczność Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1860

PostWysłany: Sro Sty 24, 2018 1:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No rzeczywiście różnice w cenie są spore, też wygląda na to że mają bardzo dobre opinie klientów jeżeli chodzi o kontakt, dostawę i trwałość materiału. Może rzeczywiście warto się z nimi skontaktować bo również mam do zrobienia izolację łazienki i piwnicy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1249

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2018 7:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety firm, które tutaj polecacie lub o które pytacie nie kojarzę, jednak ze swojego doświadczenia mogę Wam poradzić zajrzeć na stronę https://izonil.com.pl/ . Są to naprawdę bardzo dobrzy specjaliści jeśli chodzi o hydroizolację ! Korzystałem z ich usług własnie przy budowie domu oraz wykańczaniu piwnicy i już przez długi czas jestem bardzo zadowolony z efektu !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darion
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 949

PostWysłany: Wto Kwi 16, 2019 12:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej zgłosić się do sprawdzonej firmy, która zajmuje się wykonywaniem hydroizolacji. Osobiście polecam wam skontaktować się z firmą www.atp-hydroizolacje.pl Na nich można w pełni polegać w tym temacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gabri3l
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 09 Maj 2019
Posty: 45
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Paź 30, 2019 7:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie natomiast hydroizolacją fundamentów zajmowała się firma Bud-Prajs. Jestem bardzo zadowolony z wykonanej pracy, wreszcie uporałem się z wilgocią w piwnicy. Pracę wykonali solidnie, dokładnie, szybko i za rozsądną cenę. Uważam, że jest to firma godna polecenia. Więcej informacji takich jak szczegółowa oferta i cennik znajdziecie na stronie: https://budprajs.krakow.pl/hydroizolacja/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AdamSel
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Mar 2019
Posty: 237

PostWysłany: Czw Mar 04, 2021 1:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej ocenie zdecydowanie warto tutaj zwrócić uwagę na odpowiednie materiały izolacyjne oraz hydroizolacyjne stworzone z marką Icopal Papy w Technologii Szybki Profil® SBS na dach ale też specjalny pod fundamenty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy