FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Profesjonalna drukarka
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Złośnica2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 500

PostWysłany: Wto Kwi 11, 2017 4:19 pm    Temat postu: Profesjonalna drukarka Odpowiedz z cytatem

Myśląc o zakupie drukarki do profesjonalnego użytku , warto zastanowić się jakie tonery będa nam potrzebne. Zanim mnie ten temat zainteresował nie wiedziałem że jest możliwość przezroczystego toner i co on nam daje. W tym artykule http://drukwfirmie.pl/4775-5-kolorow-bialy-toner-i-przezroczysty-toner-w-drukarkach , bardzo fajnie to opisali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
losudar
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Kwi 2017
Posty: 5

PostWysłany: Sob Kwi 22, 2017 4:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam problem z moimi ploterami HP i szukam jakieś serwisu z Poznania... Czy uważacie, że ten serwis ploterów HP byłby ok? W necie ma dość dobre opinie...
_________________
Najlepsze pomysły często przychodzą do głowy w pozornie beznadziejnych sytuacjach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teofila
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 23 Sty 2017
Posty: 32

PostWysłany: Czw Cze 15, 2017 3:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór odpowiedniej drukarki jest trudny. Nawet najlepsza drukarka nie przetrwa długo, gdy będziemy używać tanich zamienników. Warto więc używać odpowiedniego tuszu czy papieru. Możemy znaleźć je tutaj https://ale.pl/1061-materialy-eksploatacyjne
W innym wypadku drukarka szybko przestanie właściwie działać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wopki
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 26 Sie 2016
Posty: 45

PostWysłany: Sro Lip 05, 2017 8:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Profesjonalna drukarka to podstawa w każdej firmie, czasem nawet przydają się kserokopiarki. Jeżeli nie chcesz wydawać pieniędzy na zakup to może warto byłoby wynająć kserokopiarkę u nich http://fixandprint.pl/wynajem-kserokopiarek/ . Uważam, że jest to dość fajna opcja Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serones
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Wrz 2017
Posty: 5
Skąd: Wisła

PostWysłany: Sro Wrz 13, 2017 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drukarka to tak naprawdę pół sukcesu. Tak czy owak tusze i tonery muszą być porządne Smile Zobaczcie sobie tę propozycję z linka Smile Tam jest naprawdę dość szeroki wybór, więc każdy powinien coś porządnego dla siebie wybrać.
_________________
Miłość to dar, nie kara. Bywa trudna, ale tylko głupcy rezygnują z niej, gdy pojawią się problemy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
harambe
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Wrz 2017
Posty: 4

PostWysłany: Czw Wrz 14, 2017 9:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tak przy okazji ile kosztuje dobra drukarka 3D ktos ma ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2017
Posty: 365

PostWysłany: Wto Wrz 19, 2017 10:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważne jest też by wybierać odpowiedni tusz do drukarki. Są fajne zamienniki tutaj https://locoprint.pl/ . Zawsze stąd kupuje i jeszcze się nie zawiodłam, także mogę polecić. No i wychodzi taniej niż oryginały. Moi znajomi też tu kupują i to od nich mam namiar na stronę gdzie własnie zamawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalihalirap
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 26 Sie 2016
Posty: 10
Skąd: Przemyśl

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2017 10:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

serones napisał:
Drukarka to tak naprawdę pół sukcesu. Tak czy owak tusze i tonery muszą być porządne Smile Zobaczcie sobie tę propozycję z linka Smile Tam jest naprawdę dość szeroki wybór, więc każdy powinien coś porządnego dla siebie wybrać.


No fakt. Oryginalne elementy zawsze jest lepiej kupować. Ja nie tak dawno skończyłem zakupy dla własnego użytku. Mam drukarkę Canona i wiem, że tylko oryginały dobrze się u mnie sprawdzają. W nawiązaniu do kolejnych wpisów polecam MG5750. Fajnie można do nich dokupić oryginalne tusze, które są o kilka procent tańsze niż przy innych modelach, które są w podobnych cenach.
_________________
Odzyskiwanie danych z dysku - 3giga
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baras543
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 01 Paź 2017
Posty: 5
Skąd: Gryfino

PostWysłany: Wto Paź 03, 2017 4:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto informacji o tym poszukać w Internecie. Internet to niby wielki śmietnik, ale jak się dobrze przefiltruje wiadomości, to zawsze się coś przydatnego znajdzie Smile
_________________
Jesteś wspaniałą osobą. Lepszą, niż ci się zdaje. Za nisko siebie oceniasz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jzrkan
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Maj 2015
Posty: 118

PostWysłany: Pią Sty 05, 2018 12:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A słyszał ktoś z Was o nowej drukarce Samsung z płynnym pigmentem https://inkhouse.pl/plynny-pigment-w-tonerach-samsung-nowa-odslona-suchego-drukowania,i30.html Przyznam, że kiedy usłyszałem o tym po raz pierwszy byłem nieco zaskoczony, ale technologia wygląda na bardzo dobrą i sprawdzoną. Co o tym sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Pią Sty 05, 2018 1:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie lepiej skorzystać z bardziej opłacalnych możliwości?

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Pon Lut 07, 2022 7:51 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agusiek55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2017
Posty: 117

PostWysłany: Pią Sty 05, 2018 3:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można kupić sobie porządną drukarkę jednak uważam, że jak już macie wydawać pieniądze to o wiele lepiej zakupić urządzenie wielofunkcyjne. W pakiecie macie od razu skaner i ksero, a ceny takich urządzeń wcale nie są jakieś wygórowane. Sprawdźcie sobie je tutaj czyli w sklepie Soteris, ja tam znalazłam w dobrej okazji cenowej taki sprzęcik do firmy mojej siostry. Własnie otworzyła swoje biuro i urządza je.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
areczek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 415

PostWysłany: Nie Sty 28, 2018 2:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kojarzycie może ten artykuł: http://www.kulturoznawstwo-viadrina.pl/dlaczego-warto-kupowac-toner-ricoh/ ? Powiem szczerze, że nie sądziłem iż wybór tonera ma aż takie znaczenie. W sumie to by się zgadzało czemu jakość wydruku na mojej drukarce jest taka kiepska. Chciałem zaoszczędzić na tonerze i kupiłem najtańszy jaki był.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Puella
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Cze 2017
Posty: 141

PostWysłany: Sro Lut 28, 2018 10:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi bardzo przypadły Tonery firmy Quantec http://www.tonerbox.pl/tonery-quantec.html Bardzo dobre zamienniki, które spisują się bez zarzutu, a pozwalają zaoszczędzić. Jestem z nich bardzo zadowolony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1064

PostWysłany: Czw Mar 01, 2018 8:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Profesjonalne drukarki raczej tanie nie będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy