FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jak często musicie kupić nowy odkurzacz?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kotycz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2013
Posty: 866

PostWysłany: Czw Sty 11, 2018 8:59 am    Temat postu: Jak często musicie kupić nowy odkurzacz? Odpowiedz z cytatem

Ja zauważyłam, że ostatnio jest tak, że co dwa lata muszę kupić nowy.
Naprawa starego się nie opyla...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Hipoteczna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Mar 2013
Posty: 1214

PostWysłany: Czw Sty 11, 2018 4:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poczytaj sobie, czy nie popełniasz jakichś błędów podczas używania odkurzacza.
Tutaj https://www.morele.net/wiadomosc/najczesciej-popelniane-bledy-przy-uzytkowaniu-odkurzacza/6347/ jest cały artykuł na ten temat.
Dowiesz się, co skraca jego żywotność.
Chociaż fakt, że te sprzęty wszystkie są coraz słabsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnitaCz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Cze 2015
Posty: 587

PostWysłany: Wto Kwi 03, 2018 11:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a słyszeliście o odkurzaczach centralnych? one są po prostu zbawieniem do sprzątania całych budynków Smile Nie trzeba dźwigać sprzętu z pokoju do pokoju czy na kolejne piętro. Robi się szybką instalację i odkurzacz jest na wyciągnięcie ręki. Od miesiąca mam taki http://centralne-odkurzacze.net/odkurzacze-centralne/631-odkurzacz-centralny-husky-pro200-zestaw-sprzatajacy-superior.html i mój kręgosłup w końcu ma wakacje Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Pią Kwi 13, 2018 7:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem zmuszona do zakupu w tym miesiącu po kilku latach czynnej słuzby porządkowi mój odkurzacz odmówił posłuszeństwa. Zastanawiam sie nad Hoover Telios Extra, ma tradycyjny design i jest w konkurencyjnej cenie. Widziałam kilka modeli w wiekszych sklepach AGD, Mam w pracy znajomą która bardzo chwali ten model.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucky
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sie 2013
Posty: 750

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2018 3:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej po kilku latach przychodzi moment wymiany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Puella
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Cze 2017
Posty: 141

PostWysłany: Sob Wrz 01, 2018 3:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My ostatnio po lekturze bardzo ciekawego artykułu o odkurzaczach na stronie https://aniaradzi.pl/porady/odkurzacze-dyson-zalety-wady-opinie-popularne-modele-ceny/ dokonaliśmy wyboru nowego odkurzacza i jesteśmy jak długo ten posłuży. Poprzedni służył bodajże 20 lat, ale teraz już takich nie robią. Wink Przy okazji powiem, że to bardzo ciekawy portal z dużą ilością ciekawych porad.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lili9
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Mar 2017
Posty: 733

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2018 2:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy, nie zawsze przecież jest tak, że kupujemy nowy sprzęt dopiero jak stary się popsuje, prawda? Ja ostatnio byłam na pokazie organizowanym przez firmę Clavam Sp. z o.o., o której możecie poczytać na http://dlapaznokci.pl/pokazy-i-prezentacje-firmy-clavam-sp-z-o-o-opinie-sposob-na-udane-zakupy/. Był tam prezentowany odkurzacz Ambasador, który bardzo przypadł mi do gustu, a że oferowano go w atrakcyjnej cenie, postanowiłam go kupić, mimo, iż mój stary działał sprawnie. Ale nie żałuję, bo jest naprawdę świetny Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy