FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Deweloper Wrocław

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kazinski
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 07 Lip 2017
Posty: 10

PostWysłany: Pią Gru 01, 2017 9:18 pm    Temat postu: Deweloper Wrocław Odpowiedz z cytatem

Byłem ostatnio u znajomych na parapetówce. Zakupili nowe mieszkanie we Wrocławiu. Wydaje mi się, że to jedno z lepszych mieszkań które widziałem w swoim życiu. Serdecznie polecam:
http://www.temar.com.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
darkneska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Mar 2017
Posty: 130

PostWysłany: Pon Gru 25, 2017 1:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moi znajomi kupili mieszkanie na osiedlu Nowe Miasto Różanka we Wrocławiu i nie mogę się doczekać już parapetówki, oglądałam jak na razie tylko zdjęcia ale nie dziwię się że wybrali to osiedle, jest super, sama chciałabym tam zamieszkać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Flateo.pl
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 12 Sty 2018
Posty: 12

PostWysłany: Pią Sty 12, 2018 4:59 pm    Temat postu: Wybór dewelopera Odpowiedz z cytatem

Jeżeli nowe mieszkanie od dewelopera, to na pewno przed kupnem warto zapoznać się z pewnymi informacjami, które niewątpliwie będą pomocne przed dokonaniem ostatecznego wyboru: http://flateo.pl/jak-wybrac-dewelopera/
Polecam mój artykuł Smile
_________________
Flateo.pl - ranking deweloperów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Wto Sty 16, 2018 9:53 am    Temat postu: Mieszkanie Odpowiedz z cytatem

Z mojej rady mogą skorzystać przede wszystkim mieszkańcy Wrocławia i okolic Śląska. Ja przyjechałam do Wrocka na studia i postanowiłam tutaj zostać, a że jeszcze w trakcie nauki znalazłam dobrą pracę, nie miałam wątpliwości. Teraz przyszedł czas na pierwsze mieszkanie i kupiłam je na osiedlu "Promenady wrocławskie'. Fajna okolica, blisko tereny zielone, nie mam wątpliwości, że dobrze trafiłam. A jak bylibyście zainteresowani kwestią urządzania, to polecam te farby - http://nobiles.pl/produkty/sciany-i-sufity/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy