FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Dojazd do lotniska Modlin

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
retorsja
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Lip 2015
Posty: 5

PostWysłany: Sro Lip 22, 2015 6:44 pm    Temat postu: Dojazd do lotniska Modlin Odpowiedz z cytatem

Witajcie, wybieram się razem z rodziną na wakacje zagranicę i wylatujemy z lotniska Modlin. Zastanawiam się jak najlepiej tam się dostać... Najwygodniej będzie chyba samochodem, ale nie bardzo się orientuję, czy na parking na lotnisku nie wydamy majątku Sad W grę wchodzi 10 dni, wiec wydatek może okazać się spory. Jakie są alternatywy dla dojazdu samochodem, ewentualnie co zrobić, żeby za parking nie zapłacić zbyt dużo? Dodam, że mieszkamy na mazurach i z dojazdem pod samo lotnisko jest kłopot. W zasadzie to tylko autem można dojechać bezproblemowo...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Kruczek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Lip 2015
Posty: 5

PostWysłany: Sro Lip 22, 2015 8:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj, życzę fantastycznego wyjazdu i bezpiecznej podróży. Najlepiej będzie, jak pojedziecie własnym samochodem i zostawicie samochód na pobliskim parkingu. Na pewno znajdziecie taki, który będzie w przystępnej cenie. Tylko warto zarezerwować wcześniej, bo może będzie jakiś rabat, a jeśli nie to przynajmniej zarezerwujecie sobie miejsce bez zbędnego stresu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bereniker
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Lip 2015
Posty: 5

PostWysłany: Czw Lip 23, 2015 10:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

retorsja - parkingi takie nie są drogie. Nie kojarz ich z parkingami w centrum miasta gdzie zależnie od strefy płacisz czasem nawet kilka złotych za godzinę! Tam stosuje się takie praktyki bo:
1. Można, w końcu i tak ktoś prędzej czy później postawi samochód
2. Próbuje się w ten sposób wygonić samochody z cetrów miast i zachęcać do komunikacji miejskiej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
franki12
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Lip 2015
Posty: 5

PostWysłany: Pią Lip 24, 2015 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o ceny takich parkingów przy lotnisku to wszystko zależy od tego na jak długo wyjeżdżamy, czy parking jest przepełniony i jak daleko jest położony od lotniska? Wiadomo, że im bliżej lotniska tym drożej i cena może wynieść nawet do 50 zł za dobę, ale jeżeli zostawimy samochód gdzieś dalej to możemy zapłacić nawet 20 złSmile Wszystko zależySmile Czasami warto po negocjować, gdy samochód będzie stał dłużej:) Spróbuj popytać tutaj http://modlinparking.pl/, masz tam nr tel. Powodzenia!

Ostatnio zmieniony przez franki12 dnia Czw Lip 30, 2015 10:36 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vibama
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Lip 2015
Posty: 5

PostWysłany: Pią Lip 24, 2015 12:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie ma możliwości, żeby was ktoś po prostu na to lotnisko zwiózł, to musicie skupić się na znalezieniu takiego parkingu:-) Będzie chyba trudniej, bo teraz jest sezon, więc może miejsc brakować, ale zawsze warto spróbowaćSmile Co do cen, to może właśnie dlatego, że jest sezon, będą jakieś promocje wakacyjne? Smile Musicie w necie poszperaćSmile Powodzenia:-)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
areczek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 416

PostWysłany: Wto Kwi 12, 2016 2:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio czytałem na National Geographic, że coraz częściej oferowane są bezpłatne parkingi dla podróżnych. A nawet jak nie są one za darmo, to zazwyczaj można dostać spore zniżki. Zresztą, sam sobie zobacz: http://www.national-geographic.pl/kierunki/parking-przy-lotnisku-jak-wybrac-najlepszy. Lepiej o to zadbać z wyprzedzeniem. W końcu zamiast płacić za parking, można wydać pieniądze na przyjemności Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalamar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 466

PostWysłany: Sro Cze 08, 2016 2:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Parkowanie nie jest to niestety łatwe w w Warszawie, bo ciężko znaleźć jakieś sensowne miejsce. Nie chodzi tylko o okolice lotniska. Dobrze, że mam tę aplikację: ParkZ . Od razu pokazuje mi, gdzie w stolicy mogę zaparkować i nie błądzę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
genua
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lip 2016
Posty: 727

PostWysłany: Sob Lis 19, 2016 2:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz są firmy, które oferują usługę wynajęcia miejsc postojowych w okolicach lotniska. Podrzucam namiar na jedną, zerknij sobie: https://www.startparking.pl/parkingi-pyrzowice-katowice
Działa to banalnie: dokonujesz rezerwacji miejsca przez internet, zostawiasz auto na ich parkingu, a obsługa firmy odwozi Cię bezpośrednio na terminal lotniska, a po Twoim powrocie - odbiera Cię i przywozi na parking. I koszt takiej usługi zaczyna się od 39 zł za tydzień. Masz pewność, że Twój samochód jest dobrze strzeżony i nie musisz zostawiać go w niepewnym miejscu np. pod blokiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Wto Paź 17, 2017 10:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie bardzo cieszy to, że w Polsce coraz przyjemniej się lata między miastami.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Pon Lut 07, 2022 7:01 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
quel
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Paź 2017
Posty: 5
Skąd: Poznań

PostWysłany: Czw Paź 19, 2017 11:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znakomicie Wink Dzięki wielkie za fajne i sprawdzone porady. Z całą pewnością mi się one przydadzą Smile
_________________
eśli pozwoliło jej się mówić, mogła trajkotać bez przerwy, lecz jeśli przebywała w towarzystwie kogoś, z kim nie miała wspólnego języka - innymi słowy, z większością mieszkańców Ziemi - ledwo otwierała usta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rolperdernik
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Lis 2017
Posty: 1

PostWysłany: Pon Lis 13, 2017 12:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o podróże samolotem to ja jeszcze mogę od siebie dodać też kwestię tego jaki parking jest dobry pod wrocławskim lotniskiem: http://www.parking-wroclaw.com.pl/. Polecam sprawdzić!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Laurka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Gru 2017
Posty: 361

PostWysłany: Wto Sty 09, 2018 4:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdybyście szukali parkingu w Warszawie to gorąco polecam https://www.parking-lotnisko.pl/ Szybki odbiór z lotniska na parking, pomoc kierowców w bagażu, miła obsługa i co chyba dla wszystkich ważne, parking jest chyba najtańszy w okolicy. Byłam bardzo zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Sty 2018
Posty: 5

PostWysłany: Pon Sty 15, 2018 6:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy nie lepiej wynająć auto i podjechać na lotnisko? Czy nie jest to lepsze rozwiązanie niż zostawienie samochodu na parkingu?
_________________
https://www.traficar.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria881
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 341

PostWysłany: Pią Mar 09, 2018 10:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja najczęściej latam jednak z Okęcia i jeżeli mogę polecić parking to na pewno będzie https://www.parking-lotnisko.pl/ mają świetnie przygotowane miejsce z dużą ilością miejsc parkingowych. Do tego zapewniają transport i odbiór busem z lotniska, a auto jest dodatkowo ubezpieczone, więc obaw o uszkodzenie bez odszkodowania obawiać się nie trzeba Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jantor
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 09 Lut 2018
Posty: 24

PostWysłany: Czw Mar 15, 2018 12:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio leciałam z Modlina i skorzystałam z parkingu https://www.bezpiecznyparkingmodlin.pl i mogę z czystym sumieniem polecić. Bardzo bliskie położenie od terminalu powoduje komfort bezpieczeństwa, że na pewno się nie spóźnimy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy