FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Projekt domu - gotowy czy na zamówienie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
oscarr86
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Kwi 2016
Posty: 178

PostWysłany: Nie Paź 29, 2017 8:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A po co macie wynajmować architekta, skoro możecie kupić gotowy projekt domu? Mój kolega tak zrobił i polecał skorzystanie z usług tej firmy: https://www.domoweklimaty.pl/ . Sprzedawane przez nich dokumentacja składa się z czterech egzemplarzy projektu. Każdy egzemplarz zawiera projekt architektoniczny, konstrukcyjny i projekty instalacji wewnętrznych: wodnej, kanalizacyjnej, grzewczej i elektrycznej. Zajrzyj sobie koniecznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
kaspijan
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 19 Lis 2017
Posty: 15
Skąd: Oleśnica

PostWysłany: Sro Lis 22, 2017 12:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też zdecydowałem się na gotowy projekt - dom Jupiter VI BIS z pracowni architektonicznej studioatrium.pl. Dzięki temu, że można wystąpić o bezpłatną zgodę na zmiany w projekcie, udało mi się przesunąć kilka ścian i dzięki temu powiększyła się łazienka. Dodatkowo zmieniłem wielkość okien. Niby kilka zmian, ale teraz dom bardziej odpowiada moim potrzebom. Więc to wcale nie jest tak, że, jak kupujemy gotowy projekt, to już nie możemy nic w nim zmieniać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1064

PostWysłany: Czw Lis 23, 2017 8:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy jakie masz oczekiwania, zawsze można wziąć jeszcze gotowca i nieco zmodyfikować projekt, takie opcje też są możliwe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andy
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 581

PostWysłany: Wto Lut 06, 2018 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ładne są te domki muszę przyznać Smile Podobają mi się także projekty domów jednorodzinnych z biura https://www.homekoncept.com.pl/projekty-domow . Zerknijcie sobie, wyglądają bardzo oryginalnie. Do tego jak się wczytać w opis to ewidentnie są tanie w eksploatacji przez zastosowane rozwiązania energooszczędne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
milen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sty 2018
Posty: 809

PostWysłany: Pią Lut 09, 2018 5:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja postawiłem na drewniany dom całoroczny, piętrowy, który został zaprojektowany przez specjalistów z firmy Ligar http://ligar.pl/ . Projekt został także wyposażony w ogrzewanie podłogowe! Posiadam całką sporą działkę, w związku budynek również powinien taki być - powierzchnia projektu wynosi 120m2!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dromil123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Gru 2017
Posty: 71

PostWysłany: Pon Lut 12, 2018 10:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Projekty na zamówienie są znacznie droższe od gotowych, a, że są niewiele lepsze, to moim zdaniem nie warte uwagi. Najwięcej gotowych projektów jest w sieci, w różnych katalogach, jak i na stronach biur i pracowni architektonicznych, jak MG Projekt - to profesjonalne, w dodatku tanie projekty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy