FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Zorganizowane zajęcia dla dzieci
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1459

PostWysłany: Pią Lut 16, 2018 5:04 pm    Temat postu: Zorganizowane zajęcia dla dzieci Odpowiedz z cytatem

Pewnie każdy, kto jest rodzicem a jego dziecko uczęszcza na różnego rodzaju zajęcia - treningi piłarskie, lekcje pływania czy kursy tańca - wie, jak ciężko jest się porozumieć z osobą prowadzoną takie zajęcia. Ostatnio usłyszałam o produkcie od Blue Media, mianowicie aplikacji www.sportbm.pl dzięki której w prosty sposób można porozumieć się z trenerem. Czy ktoś już korzystał z tej aplikacji? Jestem bardzo ciekawa opini?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
hello
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sty 2016
Posty: 1072

PostWysłany: Pon Lut 19, 2018 10:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz aplikacje zastąpią już wszystko...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
minimalistka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Wrz 2017
Posty: 252

PostWysłany: Wto Lut 20, 2018 9:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie to juz lekka przesada. Ja mam dwoje dzieci, czesto przychodza do nas tez dzieciaki od sasiadow i sama im organizuje jakies zabawy i atrakcje, a to masa solna, a to malowanie farbami za pomoca stop albo rekami na foli spozywczej przyczepionej do dwoch drzew na dworze, albo kupuije hurtem na necie https://godanparty.pl/ balony talerzyki serpentyny i inne dekoracje i z tego cos tworzymy.. zawsze jest cos fajnego.. wole tak spedzac z dziecmi czas niz oddawac je na jakies kursy doszkalajace itd
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzenasajdak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Cze 2017
Posty: 818

PostWysłany: Pon Kwi 30, 2018 2:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niema co przesadzać. Moja siostra teraz posłała dzieciaki do przedszkola Bystrzaki, tam mają zajęcia dodatkowe, angielski, logopedę. Ale nic poza przedszkolem nie chodza. Nie ma też co przeładowywać grafiku dziecka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Sro Maj 09, 2018 6:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sie zastanawiam od jakiegoś czasu nad tym przedszkolem https://szkrabki.pl/aktualnosci/33-dzien-otwarty-w-przedszkolu-szkrabki/ Również jestem zdania że nie ma co dziecku wypełniać grafiku, bo ma mieć dzieciństwo. A to przedszkole wydaje mi się bardzo dobre.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FionaKot
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Maj 2018
Posty: 4

PostWysłany: Czw Maj 10, 2018 10:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moje dzieci chodzą na tańce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ikonka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 560

PostWysłany: Pią Cze 01, 2018 7:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Opcji na zajęcia dodatkowe dla dzieci jest co niemiara. Mnie akurat problem z wyborem tych najciekawszych nie dotyczy a to dlatego, że córka w swoich przedszkolu ( Te Vizja w Gdańsu ) ma dostep do tak wielu ciekawych i urozmaiconych zajęć dodatkowych, że nie ma już potrzeby szukania czegoś więcej. Bierze tu regularnie udział w bajkoterapii, rytmice, zajęciach ,,Kuchcikowo" czy warsztatach ,,Mały Naukowiec".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1624

PostWysłany: Sob Cze 23, 2018 5:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie ciekawą opcją mogą być zajęcia językowe dla dzieci w jakiejś szkole językowej. Im dziecko młodsze, z tym większą łatwością udaje mu się przyswoić nową wiedzę. Niestety, w szkołach poziom nauczania choć pozornie wysoki to jednak nie na tyle, aby dziecko mogło nauczyć się władać językiem obcym tak, jak powinno po tylu latach edukacji w tym zakresie. Zobaczcie chociażby tu na stronę gdzie w ofercie na stałe jest opcja zajęć właśnie dla dzieciaków - https://www.speak-up.pl/szkoly-angielskiego/sosnowiec. Myślę, że sposób nauczania jest zaplanowany w taki sposób, aby dzieci nie tylko się uczyły, ale też dobrze bawiły. Warto zerknąć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1624

PostWysłany: Sob Cze 23, 2018 5:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie ciekawą opcją mogą być zajęcia językowe dla dzieci w jakiejś szkole językowej. Im dziecko młodsze, z tym większą łatwością udaje mu się przyswoić nową wiedzę. Niestety, w szkołach poziom nauczania choć pozornie wysoki to jednak nie na tyle, aby dziecko mogło nauczyć się władać językiem obcym tak, jak powinno po tylu latach edukacji w tym zakresie. Zobaczcie chociażby tu na stronę gdzie w ofercie na stałe jest opcja zajęć właśnie dla dzieciaków - https://www.speak-up.pl/szkoly-angielskiego/sosnowiec. Myślę, że sposób nauczania jest zaplanowany w taki sposób, aby dzieci nie tylko się uczyły, ale też dobrze bawiły. Warto zerknąć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lili9
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Mar 2017
Posty: 733

PostWysłany: Pon Cze 25, 2018 9:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z karol123. Warto posyłać dzieci na zajęcia dodatkowe, w tym również na takie, na których będą mogły nauczyć się języka angielskiego. W dzisiejszych czasach znajomość angielskiego nie tylko w przyszłości pomoże im znaleźć lepszą pracę, ale nawet lepiej funkcjonować w społeczeństwie. Na https://lincoln.edu.pl/warszawa/centrum/cennik-i-terminy-egzaminow/jezyk-angielski-dla-dzieci-i-mlodziezy/cambridge-english-movers-yle-movers/ można nawet zapisać dziecko na specjalny egzamin, po którym otrzyma ono prawdziwy certyfikat językowy Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beata55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2015
Posty: 1102

PostWysłany: Wto Mar 19, 2019 10:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o nasze dzieci to ja zamierzam mojego syna zapisac na dodatkowe zajęcia tutaj https://twojrobot.pl/miasto/piaseczno/kursy-pozalekcyjne-programowanie/ prowadzą tu programowanie dla dzieci w piasecznie pozalekcyjnie. Wydaje mi się że będzie to idealny pomysł dla mojego dziecka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Roarrra
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Kwi 2018
Posty: 228

PostWysłany: Pon Kwi 22, 2019 11:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Często rodzice stawiają na naukę jezyka dla dzieci. Na pewno jest to przyszłosciowa rzecz, która każdemu dziecku prędzej czy później sie przyda. Zainteresujcie się dlatego też propozycjami od https://angloville.pl/kursy-jezykowe-za-granica/ na kursy jezykowe za granicą. Organizowane są w formie 1 na 1 lub też 2 na jeden z Native Speakerami więc nauka jest jak najbardziej zindywidualizowana.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kilof12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 586

PostWysłany: Sro Kwi 24, 2019 9:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedne z fajniejszych zajęć, na jakie ostatnio trafiłam, to zajęcia z brazylijskiego jiu jitsu. Dzieciaki mogą zapisać się do grup jak ta http://carlsongracie.pl/oferta/bjj-kids-grupa-i/ i korzystać. Takie zajęcia sportowe bardzo rozwijają dziecko - i fizycznie, i społecznie. Także warto wypróbować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OlaM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 618

PostWysłany: Pią Kwi 26, 2019 8:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to może warto w takim razie pomyśleć również nad zabawkami które pozwolą Ci wyciągnąć dzieci na świeże powietrze. U nas świetnie sprawdził się domek ogrodowy (oczywiście różowy), dla naszych córek, które teraz z dużą chęcią bawią się z koleżankami na dworze. Jeżeli też będziesz czegoś takiego szukała to sprawdź https://www.mojebambino.pl/152-domki-ogrodowe które moim zdaniem pod względem jakości do ceny mają naprawdę spory wybór świetnych propozycji. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 834

PostWysłany: Sro Sie 21, 2019 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ikonka1 moje dziecko też uczy się w Te Vizji tyle, że w Warszawie Smile wysoki poziom zajęć, mnóstwo kreatywnych zajęć dodatkowych. Mój syn najchętniej bierze udział w tych sportowych jak piłka nożna i w zasadzie poza szkołą chodzi tylko na basen Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy